Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ισχύει, εδώ και κατι μήνες έχουν "κόψει" τα ογκώδες πράγματα προς Ελλάδα όπως επίσης οτι ανέβασαν και τα μεταφορικά πάνω απ το όριο των 20€ που ήταν..

Μάλιστα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που έκαναν κάτι τέτοιο.

Ας έχει την επιλογή και να κρίνει ο καθένας αν τον συμφέρουν τα μεταφορικά ή όχι.

Το να αποκλείουν μια ολόκληρη γκάμα προϊόντων από κάποιες χώρες δεν το βρίσκω λογικό.

Από τότε που συνεργάζονται με την speedex αντί της dhl έχουν πάρει την κάτω βόλτα.... :-(

 

Έκοψαν και τα ποδήλατα;

 

Απ όσο είδα ναι.

Παιδιά νομίζω ότι είναι τυχαίο περιστατικό αυτό με τις βαλίτσες γιατί Dunlop βαλίτσες έχω πάρει πολλά τεμάχια. Το καλοκαίρι πήρα παιδικό ποδήλατο χωρίς πρόβλημα. Στην ίδια παραγγελία που έβαλα ένα κανό (φουσκωτό) είχα ακριβώς το ίδιο μνμ.

 

Και γω αυτό θυμόμουν.

Αλλά πλέον δεν στέλνει καμία βαλίτσα.

Δοκίμασα και μεμονωμένα κομμάτια, εκτός από το σετ 5τμχ.

Τι εννοείς "τυχαίο περιστατικό", μπορεί να είναι και προσωρινό το θέμα με τις αποστολές;

Θα ρωτήσω μια στο support.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλιστα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που έκαναν κάτι τέτοιο.

Ας έχει την επιλογή και να κρίνει ο καθένας αν τον συμφέρουν τα μεταφορικά ή όχι.

Το να αποκλείουν μια ολόκληρη γκάμα προϊόντων από κάποιες χώρες δεν το βρίσκω λογικό.

Από τότε που συνεργάζονται με την speedex αντί της dhl έχουν πάρει την κάτω βόλτα.... :-(

 

 

 

 

 

τι εννοείς? ακόμα με την dhl συνεργάζονται :ρ ή τουλάχιστον πάντα από εκεί μου έρχονται τα πράγματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοείς? ακόμα με την dhl συνεργάζονται :ρ ή τουλάχιστον πάντα από εκεί μου έρχονται τα πράγματα 

Αθήνα είσαι;

Εδώ και καιρό, μου έρχονται οι παραγγελίες μόνο από speedex.

Και συνεχώς έχω προβλήματα.

Αντιθέτως με την dhl, εκτός από ταχύτατοι, ήταν πάντα άψογοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παρει κανεις αυτο το ζακετακι η κατι παρομοιο σε  pierre gardin??το μεγεθος με ενδιαφερει περισοτερο,σε καλοκαιρινα φοραω large...https://gr.sportsdirect.com/pierre-cardin-cardigan-mens-559301?colcode=55930122 ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παρει κανεις αυτο το ζακετακι η κατι παρομοιο σε  pierre gardin??το μεγεθος με ενδιαφερει περισοτερο,σε καλοκαιρινα φοραω large...https://gr.sportsdirect.com/pierre-cardin-cardigan-mens-559301?colcode=55930122 ευχαριστω!!

Ναι, πολύ λεπτεπίλεπτο, κανονικό το μέγεθος χωρίς ιδιαίτερες αποκλίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η DHL συνεργάζεται με την speedex σε διάφορες πόλεις εκμεταλλευόμενη το δίκτυο της για τις παραδόσεις εντός Ελλάδας. Το επιβεβαιώνω και εγώ μιας και στην πόλη που διαμένω συμβαίνει το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς αν παίζει; Αυτό που έβαλες αφορά τον τρόπο που κάνεις αίτημα στο paypal για refund στα έξοδα μεταφορικών σε περίπτωση που θες να επιστρέψεις πίσω κάτι στο sportsdirect.

Προσπαθώ να κάνω αίτηση για επιστροφη των μεταφορικών μέσω PayPal, αλλα πατώντας το κουμπί για να μου εμφανίσει την φόρμα μου εμφανίζει μια φόρμα κενή. Δεν ξερω τι να συμπληρώσω που.

.εχει τύχει σε κανένα;

post-249016-0-46872600-1509476298_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κάνω αίτηση για επιστροφη των μεταφορικών μέσω PayPal, αλλα πατώντας το κουμπί για να μου εμφανίσει την φόρμα μου εμφανίζει μια φόρμα κενή. Δεν ξερω τι να συμπληρώσω που.

.εχει τύχει σε κανένα;

περίεργο μου φαίνεται. Για αρχή (αν δεν το έχεις κάνει ήδη) θα δοκίμαζα άλλη συσκευή και browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δοκιμάσει απο κινητό, ταμπλετ και σταθερό υπολογιστή. Παντού το ίδιο πράγμα. Επειδή ειναι η πρώτη φορά που το κάνω, γι αυτο ρωτάω. Άμα συμβαίνει μόνο σε μένα να τους στείλω ενα mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχει κανείς εικόνα απο everlast? είμαι 1,80 και 68 κιλα και αμφιταλαντέυομαι σε M με L ενω τα νούμερα ξεκινάνε απο XS και φτάνουν μέχρι 4XL σε φουτερ και φόρμα που έχω δει. Στο παρελθόν έχω πάρει σε Μ Lonsdale και ήταν κομπλέ, έχει κανείς άποψη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχει κανείς εικόνα απο everlast? είμαι 1,80 και 68 κιλα και αμφιταλαντέυομαι σε M με L ενω τα νούμερα ξεκινάνε απο XS και φτάνουν μέχρι 4XL σε φουτερ και φόρμα που έχω δει. Στο παρελθόν έχω πάρει σε Μ Lonsdale και ήταν κομπλέ, έχει κανείς άποψη? 

Προσωπική άποψη εφόσον έχω δοκιμάσει και τα δύο σε φούτερ και φόρμες (1,83 ύψος 93 κιλά) ...

 

Τα everlast γενικά έχουν λίγο κοντόχοντρη γραμμή δεν ταιριάζουν σε ψηλούς και αδύνατους σωματότυπους.

lonsdale θα σου πέσουν καλύτερα πάνω σου και στο νούμερο που συνήθως φοράς. 

Επαναλαμβάνω προσωπική εκτίμηση (μη σε πάρω στο λαιμό μου) ας απαντήσει και κάποιος άλλος που τα έχει δοκιμάσει και τα δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική άποψη εφόσον έχω δοκιμάσει και τα δύο σε φούτερ και φόρμες (1,83 ύψος 93 κιλά) ...

 

Τα everlast γενικά έχουν λίγο κοντόχοντρη γραμμή δεν ταιριάζουν σε ψηλούς και αδύνατους σωματότυπους.

lonsdale θα σου πέσουν καλύτερα πάνω σου και στο νούμερο που συνήθως φοράς. 

Επαναλαμβάνω προσωπική εκτίμηση (μη σε πάρω στο λαιμό μου) ας απαντήσει και κάποιος άλλος που τα έχει δοκιμάσει και τα δυο.

 

Ίσως να ισχύει, ένα φούτερ που έχω το είχα πάρει medium(που φοράω σχεδόν στα πάντα) και τα μανίκια ήταν λίγο κοντά οπότε το πήρα Large για να μου είναι κομπλέ τα μανίκια αλλά σίγουρα είναι και αρκετά φαρδύ αλλά για την δουλειά που το θέλω δεν με νοιάζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...