Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ να κάνω αίτηση για επιστροφη των μεταφορικών μέσω PayPal, αλλα πατώντας το κουμπί για να μου εμφανίσει την φόρμα μου εμφανίζει μια φόρμα κενή. Δεν ξερω τι να συμπληρώσω που.

.εχει τύχει σε κανένα;

Ρε παιδιά αν υπαρχει κάποιος που εχει κανει την διαδικασία και ξέρει τι να συμπληρώσω ας μου πει τι να γράψω σε καθε κουτάκι. Με αφήνει να τα συμπληρώσω, απλά δεν ξερω τι να γράψω που. Ή αν μπορει κάποιος να βγάλει ενα printscreen απο μια φαινομενική δίκη του φόρμα επιστροφής μεταφορικών για να καταλάβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κάνω αίτηση για επιστροφη των μεταφορικών μέσω PayPal, αλλα πατώντας το κουμπί για να μου εμφανίσει την φόρμα μου εμφανίζει μια φόρμα κενή. Δεν ξερω τι να συμπληρώσω που.

.εχει τύχει σε κανένα;

 

Δεν είσαι ο μόνος.

 

Η πλάκα είναι ότι και οι απαντήσεις που στέλνουν σε επικοινωνία, πάλι δεν διαβάζονται.

 

Στείλε τους και εσύ, e-mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κάνει κανείς τώρα τελευταία επιστροφή πραγμάτων με αποζημίωση μεταφορικών μέσω paypal όπως κάναμε πέρσι?


Ω φιλε γκαντεμια!!!Και γω τυχαια το ειδα σημερα το πρωι στο www.hotukdeals.com/vouchers/sportsdirect.com και εριξα μια παραγγελια

 

δουλεύουν αυτά??? αν ναι πρέπει να τα κοιτάω πριν κάνω παραγγελίες γιατί έκανα μια 600αρα πριν 1.5 βδομάδα  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κωδικός δουλεύει μόνο στο καθαρά αγγλικό site του https://www.sportsdirect.com...αν έχει γίνει αλλαγή σε ευρώ και έχει κάποιος προωθηθεί  στο https://gr.sportsdirect.com τότε ο κωδικός δεν δουλεύει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι κι αλλιως τα μεταφορικά είναι ίδια. Τι μας ενδιαφέρει το Ελληνικό site?

 

Ασε που με το αγγλικό δε φοβάμαι να μου ανεβάσουν και κανενα ΦΠΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω,παίζει ρόλο αγγλικό ή ελληνικό site? για παράδειγμα κάποιο ρούχο στο ελληνικό μπορεί να χει 20 ευρω και στο αγγλικο 15? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια, 
εκανα μια μεγαλη παραγγελια με 4 φιλους μας βγηκε καπου στα 370 ευρω μαζι με μεταφορικα standard delivery. 
υπαρχει περιπτωση να πληρωσουμε φορους , δασμους κλπτ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια,

εκανα μια μεγαλη παραγγελια με 4 φιλους μας βγηκε καπου στα 370 ευρω μαζι με μεταφορικα standard delivery.

υπαρχει περιπτωση να πληρωσουμε φορους , δασμους κλπτ??

Επειδή η ερώτηση γίνεται Συνέχεια, από περιέργεια τι σας γέννησε αυτή την απορία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η ερώτηση γίνεται Συνέχεια, από περιέργεια τι σας γέννησε αυτή την απορία;

 

και πως και το σκεφτήκανε αφού κάνανε την παραγγελία.

Δηλαδή, αν τους πούμε ότι ναι, θα εκτελωνιστούν και θα πληρώσουν 200€, τι θα κάνουν τώρα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως και το σκεφτήκανε αφού κάνανε την παραγγελία.

Δηλαδή, αν τους πούμε ότι ναι, θα εκτελωνιστούν και θα πληρώσουν 200€, τι θα κάνουν τώρα;

Πιτσιρικάδες προφανώς....noobs στο online shopping   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...