Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κάποιος για τα  Karrimor τι παίζει με τα μεγέθη των μπουφάν; 

Βασικά ενδιαφέρομαι για αυτό  https://gr.sportsdirect.com/karrimor-urban-jacket-mens-442069?colcode=44206903

Μου κάνει εντύπωση ποσο πολύ ανεβαίνει η κλίμακα σε μεγέθη... 4ΧL :confused: και υποψιάζομαι στενή γραμμή. 

Κανονικά φοράω XL, κάθε πληροφορία δεκτή.

 

Πληροφοριακα, τα νουμερα τους ειναι κανονικα. Αν φορας XL, XL θα παρεις. Το συγκεκριμενο το εχω εγω. Δεν ειναι μπουφαν.... δεν εχει καποια επενδυση απο μέσα. Θα πρεπει να φορεσεις fleece ή τεσπα καποια αλλη στρωση ρουχου. Αυτο ειναι αντιανεμικο-ψιλοαδιαβροχο. Η κατασκευη του ειναι ΟΚ... απλα ΟΚ. Προσωπικα δεν εχω μεινει και πολυ ευχαριστημενος λογο ενος χαρακτηριστικου του. Ειναι σαν να φορας ναυλον... δεν αναπνεει καλα... με οτι σημαινει αυτο για οταν ιδρώσεις (θα σε ιδρωσει ποιο ευκολα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακα, τα νουμερα τους ειναι κανονικα. Αν φορας XL, XL θα παρεις. Το συγκεκριμενο το εχω εγω. Δεν ειναι μπουφαν.... δεν εχει καποια επενδυση απο μέσα. Θα πρεπει να φορεσεις fleece ή τεσπα καποια αλλη στρωση ρουχου. Αυτο ειναι αντιανεμικο-ψιλοαδιαβροχο. Η κατασκευη του ειναι ΟΚ... απλα ΟΚ. Προσωπικα δεν εχω μεινει και πολυ ευχαριστημενος λογο ενος χαρακτηριστικου του. Ειναι σαν να φορας ναυλον... δεν αναπνεει καλα... με οτι σημαινει αυτο για οταν ιδρώσεις (θα σε ιδρωσει ποιο ευκολα)

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες  :-D .  Δεν με ενοχλεί που είναι ελαφρύ, για ψιλοαδιάβροχο και περπάτημα (αθλητικές δραστηριότητες) το θέλω για να αντικαταστήσω ενα παλιό etirel απο Intersport, απλα περιμένω να πέσει λίγο η τιμή 42 ευρώ για το συγκεκριμένο + μεταφορικά ....είναι αρκετά  :mad: . Thanks again.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφή με ΕΛΤΑ μέχρι 2 κιλά 16,5. Αν είναι περισσότερο πάμε 32 ευρω

Εσείς τι προτιμάτε (σαν οικονομική λύση γενικότερα?)


Ευχαριστώ για τις πληροφορίες  :-D .  Δεν με ενοχλεί που είναι ελαφρύ, για ψιλοαδιάβροχο και περπάτημα (αθλητικές δραστηριότητες) το θέλω για να αντικαταστήσω ενα παλιό etirel απο Intersport, απλα περιμένω να πέσει λίγο η τιμή 42 ευρώ για το συγκεκριμένο + μεταφορικά ....είναι αρκετά  :mad: . Thanks again.

 

Πήρα σε lee 2XL και μπορώ να σου πω ότι ήταν στενό. Ενώ φοράω 2XL το πηρε ο γιός μου που φοράει ΧΛ. Αλλά εχουμε πλάτες.

αυτό ειναι που δε μπορείς να ελένξεις

Η γνώμη μου είναι ότι αν φορά γενικά ένα νουμερο και έχεις πλάτες πας ένα παραπάνω. Δε θέλω να παρει το ρίσκο επειδή στο λεω εγω. Απλά ειναι μερικά στενότερα 

Αν πληρώσεις με paypal για να εχεις δωρεάν επιστροφή ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να επιστρεψω ενα μπουφαν για να αλλαξω νουμερο.Εκτος απο την φορμα που συμπληρωνω το στελνω ετσι απλα ποσω η πρεπει να κανω κατι και στο paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μου κανουν αλλαγη το νουμερο θελω.Οκ θα πληρωσω να τα στειλω πισω.
Οταν μου τα ξαναστειλουν ομως απο εκει θα πληρωσω καινουρια μεταφορικα;
Γιατι υποτιθεται δεν φταινε αυτοι, εγω παρηγγειλα λαθος νουμερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...