Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έστειλα πίσω κάποια ρούχα αλλά δε βρίσκω άκρη πως παίρνεις τα μεταφορικά απο

το paypal.

Δίαβασα τα comments κτλ αλλα δεν..

μαλλον κατι δεν κανω σωστά, φταίει που έχω business account μήπως?

Θα κάνω dispute μάλλον και ελπίζω να βγάλω άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει χαθεί λόγω βλάβης

ή θα τους παρεις τηλ και θα σου δώσουν τα λεφτα σαν αποζημείωση χωρίς παραστατικά ή θα πας για τα παρακάτω

Μου το είχανε πει όταν τους έστειλα εμαιλ (βεβαια προτίμησα να τα παρω με το τηλεφωνο!!!!!)

 

We are contacting you to inform you that the issue with the submission process is still being looked into and in order to process your refund request in the meantime, we advise you to fill out the online form at https://www.paypal-returns.com/hc/el/requests/new at your earliest convenience. 
Simply follow the link and fill out the form which appears below once you click on the "Have a PayPal Business account?" button.
Kindly note that this is a one time exception while the problem remains and your future refund requests should be submitted through you PayPal account.
We assure you that we will take into consideration the date on which you have initially contacted us.
We look forward to receiving your refund request.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά αγορά από sportdirect.

Η αγορά έγινε στις 5/12/17.

Μου εστειλαν από το sportdirect mail με tracking number κλπ.

Στις 8/12/17 μου έστειλε mail η speedex που λέει ότι αναμένεται να παραλάβουν δέμα μου τις επόμενες μέρες. Τους πήρα το πρωί τηλέφωνο και δεν βρίσκουν κανένα δέμα.

Αυτός είναι ο αριθμός που μου έστειλε η speedex στο mail: 010732938931

Καμία ιδέα από άτομα που έχουν αγοράσει από το συγκεκριμένο site στο παρελθόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά αγορά από sportdirect.

Η αγορά έγινε στις 5/12/17.

Μου εστειλαν από το sportdirect mail με tracking number κλπ.

Στις 8/12/17 μου έστειλε mail η speedex που λέει ότι αναμένεται να παραλάβουν δέμα μου τις επόμενες μέρες. Τους πήρα το πρωί τηλέφωνο και δεν βρίσκουν κανένα δέμα.

Αυτός είναι ο αριθμός που μου έστειλε η speedex στο mail: 010732938931

Καμία ιδέα από άτομα που έχουν αγοράσει από το συγκεκριμένο site στο παρελθόν;

 

όταν στέλνουν με speedex μπορείς να δεις το δέμα μόνο την ήμερα που θα σου γίνει η παράδοση, οπότε αν όχι σήμερα λογικά θα παραλάβεις δευτέρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν στέλνουν με speedex μπορείς να δεις το δέμα μόνο την ήμερα που θα σου γίνει η παράδοση, οπότε αν όχι σήμερα λογικά θα παραλάβεις δευτέρα..

Οκ φίλε, ευχαριστώ.

Απλώς θεώρησα ότι άργησε το δέμα επειδή δεν ενημερώθηκε το tracking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! Έχω βάλει παραγγελία στις 7-12 . Στις 10-12 μου έστειλαν mail ότι έφυγε η παραγγελία και στις 11-12 ήρθε mail από speedex ότι θα ενημερωθώ για την άφιξη της παραγγελίας μου . Από τότε το status είναι κολλημένο σε in transit και δεν ξέρω τι γίνεται. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έπρεπε να μου λέει όμως που βρίσκεται η παραγγελία ( ευχαριστώ για την απάντηση)

 

όπως έγραψα και πιο πάνω, όταν στέλνει η speedex το δέμα το βλέπεις μόνο όταν μπει Ελλάδα. Μόνο με DHL το βλέπεις σε όλη την πορεία του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως έγραψα και πιο πάνω, όταν στέλνει η speedex το δέμα το βλέπεις μόνο όταν μπει Ελλάδα. Μόνο με DHL το βλέπεις σε όλη την πορεία του..

Αρα από 07-12 πρέπει να μου έρθει η παραγγελία Τρίτη με Τετάρτη;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...