Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, akisbouriblog είπε

Αυτο δεν ισχυει για Ελλαδα σωστά? Εμενα μου βγαζει κανονικα να πληρωσω μεταφορικα.

Edit: Στο τελευταίο στάδιο τα αφαιρεί

Επεξ/σία από spartak1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, akisbouriblog είπε

Αυτο δεν ισχυει για Ελλαδα σωστά? Εμενα μου βγαζει κανονικα να πληρωσω μεταφορικα.

Και σε μένα στην αρχή δε μου αφαιρούσε τα μεταφορικά.

Έβγαλα κάποια προϊόντα από το καλάθι που είχανε έκπτωση στα 3 τεμάχια προσφορά με ένα ποσό, μου πέρασε την έκπτωση των μεταφορικών, μετά τα ξαναέβαλα και δέχτηκε όλες τις εκπτώσεις.

Δεν ξέρω αν έφταιγε αυτό ή απλά είχε κολλήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.Ηθελα να ρωτησω για τη σημερινη προσφορα που εχει η SportDirect.Λεει και 10 λιρες Voucher στα μεταφορικα.Αυτο ισχυει για Ελλαδα ? γιατι βαζω στο καλαθι καποια προιντα που εχω και δεν μυο αφαιρει τα μεταοφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, giorgoskost88 είπε

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.Ηθελα να ρωτησω για τη σημερινη προσφορα που εχει η SportDirect.Λεει και 10 λιρες Voucher στα μεταφορικα.Αυτο ισχυει για Ελλαδα ? γιατι βαζω στο καλαθι καποια προιντα που εχω και δεν μυο αφαιρει τα μεταοφορικα.

μεταφορικά;

10 λίρες λέει αν καταλαβα καλά για παραλαβή από store

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα αγορα τα χριστουγενα 11 ρουχα αγιας 100+, σημερα μου ηρθε μονο μια μπλουζα. Γνωριζει κανενας εαν την πατησαή αν θα ερθουν ποιο αργα;;;.( μου εχουν στηλει 2 tracking number)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, kelepirate είπε

εκανα αγορα τα χριστουγενα 11 ρουχα αγιας 100+, σημερα μου ηρθε μονο μια μπλουζα. Γνωριζει κανενας εαν την πατησαή αν θα ερθουν ποιο αργα;;;.( μου εχουν στηλει 2 tracking number)

Εμένα η δική μου αγορά στις 25/12 δε φαίνεται να έχει φύγει ακόμα απο αυτούς!

Επεξ/σία από spartak1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, kelepirate είπε

εκανα αγορα τα χριστουγενα 11 ρουχα αγιας 100+, σημερα μου ηρθε μονο μια μπλουζα. Γνωριζει κανενας εαν την πατησαή αν θα ερθουν ποιο αργα;;;.( μου εχουν στηλει 2 tracking number)

έτσι έγινε και σε μένα, την Τρίτη ήρθε μόνο ένα φούτερ και σήμερα τα υπόλοιπα

9 ώρες πριν, spartak1 είπε

Εμένα η δική μου αγορά στις 25/12 δε φαίνεται να έχει φύγει ακόμα απο αυτούς!

μήπως έβαλες μέσα κάνα pre-order?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Ξερει κανεις αν κανει καποια εκπτωση στα μεταφορικα το καταστημα ; Η αν εχει δωρεαν μεταφορικα απο ενα Χ ποσο και πανω ;  

Πολλες φορες βρισκω μικροπραγματα σε καλη προσφορα αλλα τα 12 ευρω μεταφορικα οταν θες ενα πραγμα ειναι πολλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chocobo είπε

Καλημερα.Ξερει κανεις αν κανει καποια εκπτωση στα μεταφορικα το καταστημα ; Η αν εχει δωρεαν μεταφορικα απο ενα Χ ποσο και πανω ;  

Πολλες φορες βρισκω μικροπραγματα σε καλη προσφορα αλλα τα 12 ευρω μεταφορικα οταν θες ενα πραγμα ειναι πολλα. 

όχι φίλε, τα μεταφορικά αυξάνονται μάλιστα όσο περισσότερα πράγματα προσθέτεις.
δωρεάν μεταφορικά μόνο σε ειδικές περιπτώσεις όπως έγινε τα Χριστούγεννα π.χ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτήσεις , 

1η στην επιστροφή προϊόντων ισχύει ακόμα ότι άμα έχεις πληρώσει με paypal τα παίρνεις πίσω ? 

2ον είχα παραγγείλει κάτι παπούτσια τα οποία τα αφαίρεσαν από την παραγγελία γράφοντας out of stock σε μέιλ , είναι διαθέσιμα όμως τώρα μπορώ να τους κυνηγήσω να μου τα στείλουν κ αυτά χωρίς να χρεωθώ μεταφορικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, aGka8l είπε

2 ερωτήσεις , 

1η στην επιστροφή προϊόντων ισχύει ακόμα ότι άμα έχεις πληρώσει με paypal τα παίρνεις πίσω ? 

2ον είχα παραγγείλει κάτι παπούτσια τα οποία τα αφαίρεσαν από την παραγγελία γράφοντας out of stock σε μέιλ , είναι διαθέσιμα όμως τώρα μπορώ να τους κυνηγήσω να μου τα στείλουν κ αυτά χωρίς να χρεωθώ μεταφορικά ?

1. Ναι

2. Μαλλον οχι, δε θα βγαλεις ακρη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...