Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες κούριερ φέρνει τα προϊόντα του SD;

Επίσης τα μπουφάν Everlast Bubble Jacket σε σύγκριση με τα Jack & Jones τί λένε; 

Υπέβαλα μια παραγγελία, αλλά με τα μεταφορικά, τελικά θα μπορούσα να βρω να αγοράσω από Ελλάδα και σκέφτομαι να ακυρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιας και το Black Friday offer ήταν αστείο και περιμένουμε τα δωρεάν μεταφορικά των Χριστουγέννων, μου δημιουργήθηκε η εξής απορία. Αν ρίξουμε παραγγελιά 24 Δεκέμβρη πχ και το δέμα μπει στην Ελλάδα μετά την 1η Γενάρη, θα χρεωθούμε τελωνείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2020 στις 3:08 ΜΜ, kpapageo1 είπε

Μιας και το Black Friday offer ήταν αστείο και περιμένουμε τα δωρεάν μεταφορικά των Χριστουγέννων, μου δημιουργήθηκε η εξής απορία. Αν ρίξουμε παραγγελιά 24 Δεκέμβρη πχ και το δέμα μπει στην Ελλάδα μετά την 1η Γενάρη, θα χρεωθούμε τελωνείο;

Αυτο το έχω και εγώ απορία.

Ξέρουμε μετα τις 31-12-2020 τι παίζει με τελωνείο ?
Εχουν βγάλει καμία ανακοίνωση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, nebtios είπε

Αυτο το έχω και εγώ απορία.

Ξέρουμε μετα τις 31-12-2020 τι παίζει με τελωνείο ?
Εχουν βγάλει καμία ανακοίνωση ?

 

Στις 1/12/2020 στις 3:08 ΜΜ, kpapageo1 είπε

Μιας και το Black Friday offer ήταν αστείο και περιμένουμε τα δωρεάν μεταφορικά των Χριστουγέννων, μου δημιουργήθηκε η εξής απορία. Αν ρίξουμε παραγγελιά 24 Δεκέμβρη πχ και το δέμα μπει στην Ελλάδα μετά την 1η Γενάρη, θα χρεωθούμε τελωνείο;

Σίγουρη απάντηση δεν έχω, αλλά τις προάλλες που έψαχνα το θέμα έπεσα σε σελίδα της Φινλανδικής κυβέρνησης νομίζω, που έλεγε πως στη συγκεκριμένη περίπτωση είσαι ασφαλής, ότι εφόσον η παραγγελία έγινε πριν τις 01/01/2021, δεν περνάει τελωνείο (ή φαντάζομαι και να περάσει, δεν έχουν δικαίωμα να το χρεώσουν). ΕΕ η Φινλανδία, ΕΕ κι εμείς, φαντάζομαι τα ίδια ισχύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
13 λεπτά πριν, john_shadow είπε

Δωρεάν μεταφορικά έχουν να βάλουν πάνω από 2 χρόνια, οπότε δύσκολο...

Πέρσι είχαν βάλει τα Χριστούγεννα θυμάμαι ότι είχα παραγγείλει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, billsnake21 είπε

Και τώρα? πού πάμε παλικάρια? :Ρ 

Μπείτε στο sportsdirect.com και βομβαρδιστε με κλαψιαρικα mail στο [email protected] να ξεκινήσουν αποστολές από τα καταστήματα τους στην Ευρώπη προς Ελλάδα ! 

Πιστεύω κάτι θα γίνει , είμαστε καλοί πελάτες για να μας χάσουν λόγω τελωνείου :)

Προς το παρόν ξεχαστε τις παραγγελίες και υπομονή !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εν τω μεταξύ, έχω στείλει μια παραγγελία για αλλαγή νούμερου, τώρα είναι ακόμα Βρυξέλλες, αναμένω να δω αν θα έρθει και άλλο ραβασάκι μαζί της. :P

Επεξ/σία από c23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...