Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, nick_opc είπε

ξέρει κάποιος να μου πει γτ πάω να κάνω την παραγγελία και μόλις πατάω checkout μου γράφει (There are no delivery options available for your address. .)

και δεν προχωράει η παραγγελία;

 

γιατι έχεις βάλει μεσα προιόντα τα οποία δεν γινεται να σταλούν. Πχ αρώματα , μεγαλα παιχνίδια κλπ.

Εχεις κατι τετοιο ?

Αν οχι καποιο ρούχο έχει περαστεί ως προιόν που δεν μπορεί να σταλεί. Δοκιμασε να βάζεις βγαζεις μεχρι να βρεις ποιο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, nebtios είπε

γιατι έχεις βάλει μεσα προιόντα τα οποία δεν γινεται να σταλούν. Πχ αρώματα , μεγαλα παιχνίδια κλπ.

Εχεις κατι τετοιο ?

Αν οχι καποιο ρούχο έχει περαστεί ως προιόν που δεν μπορεί να σταλεί. Δοκιμασε να βάζεις βγαζεις μεχρι να βρεις ποιο ειναι.

σε ευχαριστώ πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους,

Με τις νέες αλλαγές που διάβασα ότι τίθενται σε ισχύ από 01/07/2021, γνωρίζετε αν πληρώνουμε πλέον κάτι έξτρα (τελωνείο, ΦΠΑ, κλπ) από Sportsdirect?

Αναφέρομαι σε αυτήν εδώ την είδηση: https://www.kathimerini.gr/economy/561400975/akrivoteres-oi-agores-apo-to-exoteriko/

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα στη παρέα,

Επιστροφή προιόντος απο sd μετα απο 01.01 έχει κάνει κανένας ?

Μέχρι πέρυσι είχα κάνει και δεν είχα καποιο θέμα.

Τώρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/7/2021 στις 12:47 ΠΜ, Trapper είπε

Καλησπέρα σε όλους,

Με τις νέες αλλαγές που διάβασα ότι τίθενται σε ισχύ από 01/07/2021, γνωρίζετε αν πληρώνουμε πλέον κάτι έξτρα (τελωνείο, ΦΠΑ, κλπ) από Sportsdirect?

Αναφέρομαι σε αυτήν εδώ την είδηση: https://www.kathimerini.gr/economy/561400975/akrivoteres-oi-agores-apo-to-exoteriko/

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Εγώ έκανα μια παραγγελία πριν από μια εβδομάδα. Όταν παραλάβω θα σου πω. Ακόμα το πακέτο γράφει ότι βρίσκεται στην Αγγλία. Πολλή καθυστέρηση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, karman13 είπε

Εγώ έκανα μια παραγγελία πριν από μια εβδομάδα. Όταν παραλάβω θα σου πω. Ακόμα το πακέτο γράφει ότι βρίσκεται στην Αγγλία. Πολλή καθυστέρηση.

Στις 2/7/2021 στις 12:47 ΠΜ, Trapper είπε

Καλησπέρα σε όλους,

Με τις νέες αλλαγές που διάβασα ότι τίθενται σε ισχύ από 01/07/2021, γνωρίζετε αν πληρώνουμε πλέον κάτι έξτρα (τελωνείο, ΦΠΑ, κλπ) από Sportsdirect?

Αναφέρομαι σε αυτήν εδώ την είδηση: https://www.kathimerini.gr/economy/561400975/akrivoteres-oi-agores-apo-to-exoteriko/

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Εγώ έκανα μια παραγγελία πριν από μια εβδομάδα. Όταν παραλάβω θα σου πω. Ακόμα το πακέτο γράφει ότι βρίσκεται στην Αγγλία. Πολλή καθυστέρηση.

 

4 ώρες πριν, karman13 είπε

Εγώ έκανα μια παραγγελία πριν από μια εβδομάδα. Όταν παραλάβω θα σου πω. Ακόμα το πακέτο γράφει ότι βρίσκεται στην Αγγλία. Πολλή καθυστέρηση.

Μόλις μου ήρθε ειδοποίηση ότι το δέμα πήγε Κύπρο. Δεν γνωρίζω γιατί. Πριν ένα μήνα που παρήγγειλα πήγε με fedex στην Ολλανδία και μετά ήρθε Ελλάδα. Ελπίζω να μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις με το τελωνείο.

IMG_20210722_213818.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/7/2021 στις 9:42 ΜΜ, karman13 είπε

Εγώ έκανα μια παραγγελία πριν από μια εβδομάδα. Όταν παραλάβω θα σου πω. Ακόμα το πακέτο γράφει ότι βρίσκεται στην Αγγλία. Πολλή καθυστέρηση.

 

Μόλις μου ήρθε ειδοποίηση ότι το δέμα πήγε Κύπρο. Δεν γνωρίζω γιατί. Πριν ένα μήνα που παρήγγειλα πήγε με fedex στην Ολλανδία και μετά ήρθε Ελλάδα. Ελπίζω να μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις με το τελωνείο.

IMG_20210722_213818.jpg

Μόλις παρέλαβα το δέμα. Όλα καλά. Δεν μου ήρθε κάποια επιπλέον χρέωση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

για να δω αν εχω καταλαβει καλα...παιρνουμε απο sportdirect κανονικα και ερχονται μεσω ολλανδιας πχ οποτε γλυτωνουμε τελωνια κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dalan2007 είπε

για να δω αν εχω καταλαβει καλα...παιρνουμε απο sportdirect κανονικα και ερχονται μεσω ολλανδιας πχ οποτε γλυτωνουμε τελωνια κτλ?

εμένα ήρθε κατευθείαν από αγγλια δεν νομίζω να εγραφε ολλανδία  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε όλους. Για αγορές ανω των 150 ευρω, τι ισχυει? Πληρωνουμε εξτρα τελωνειο? Διαβασα σε προηγουμενα post απο ατομα που πηραν πανω απο 150 ευρω, πως δεν πληρωσαν κατι παραπανω στην Ελλαδα. Μπορει να το επιβεβαιωσει καποιος? Ειμαι κοντα στα 303 ευρω και αγχωθηκα καπως...

Επεξ/σία από Sunabuzou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...