Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα παιδιά. Τα μπουφάν karrimor 3 σε 1 είναι καλά?

Επίσης τι γίνεται με το τελωνείο? Οκ από τι διάβασα δεν πληρώνουμε κάτι αλλά ούτε και στο site τους αναφέρουν κάτι, το θέμα είναι γιατί αν γνωρίζει κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, komatoza είπε

Καλημέρα παιδιά. Τα μπουφάν karrimor 3 σε 1 είναι καλά?

Επίσης τι γίνεται με το τελωνείο? Οκ από τι διάβασα δεν πληρώνουμε κάτι αλλά ούτε και στο site τους αναφέρουν κάτι, το θέμα είναι γιατί αν γνωρίζει κάποιος?

Με τελωνείο κανενα θέμα. Προχώρα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα, έχω αρκετά χρονια να ψωνίσω από το sportsdirect. Αξίζει να περιμένω Black Friday για να κανω καμία παραγγελία ? Παλιοτερα υπήρχε και μια περσίδος που έβαζε δωρεάν μεταφορικά. Ισχύει ακόμα ? Αν ναι ποτε είναι αυτή η περίοδος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 10/11/2021 στις 1:27 ΠΜ, mobile_32 είπε

Καλησπερα, έχω αρκετά χρονια να ψωνίσω από το sportsdirect. Αξίζει να περιμένω Black Friday για να κανω καμία παραγγελία ? Παλιοτερα υπήρχε και μια περσίδος που έβαζε δωρεάν μεταφορικά. Ισχύει ακόμα ? Αν ναι ποτε είναι αυτή η περίοδος ?

Εχει βγει προσφορα black friday,οπου σου επιστρεφουν 24 ευρω με καθε αγορα 120 ευρω.Στην ουσια σου βγαινουν τσαμπα τα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, nas91 είπε

Εχει βγει προσφορα black friday,οπου σου επιστρεφουν 24 ευρω με καθε αγορα 120 ευρω.Στην ουσια σου βγαινουν τσαμπα τα μεταφορικα.

 

Αν παραγγείλεις σήμερα και έως 29/11 120ευρώ πράγματα θα χρεωθείς κανονικά μεταφορικά αλλά θα σου στείλουν μέσω email και ένα κουπόνι αξίας 24ευρώ για μελλοντική χρήση. Για κάθε 120ευρώ επιπλέον ακόμα 24ευρώ ΚΟΥΠΟΝΙ για επόμενη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/10/2021 στις 6:18 ΠΜ, komatoza είπε

Καλημέρα παιδιά. Τα μπουφάν karrimor 3 σε 1 είναι καλά?

Επίσης τι γίνεται με το τελωνείο? Οκ από τι διάβασα δεν πληρώνουμε κάτι αλλά ούτε και στο site τους αναφέρουν κάτι, το θέμα είναι γιατί αν γνωρίζει κάποιος?

Έχω πάρει μπουφάν karrimor αλλά δε ξέρω ποιο ακριβώς εννοείς  Αυτό που πήρα εγώ είναι φοβερό, πλήρως αδιάβροχο και ότι ποιο ζεστό έχω. Μιλάω για αυτό και το αγόρασα πριν 1,5 χρόνο περίπου.  https://gr.sportsdirect.com/karrimor-3-in-1-weathertite-jacket-mens-443532#colcode=44353202   Εδώ το βρίσκεις πάνω από 100€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, AzaZyL είπε

Ρε παιδιά 30 ευρώ μεταφορικά? Κάποτε πλήρωνα 10, μετά 15 και τώρα 30?

Εδώ και χρόνια έχουν ανέβει, ανάλογα και πόσα πράγματα έχεις βάλει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ναι με ελτα αλλά συστημένο για να έχει tracking. Αν έχεις πληρώσει την αγορά με paypal, δηλώνεις την επιστροφή και στο paypal και σου πληρώνει τα έξοδα επιστροφής. Θέλει φωτογραφία της απόδειξης και του δέματος αν θυμάμαι και το κάνει 10- 12 φορές τον χρόνο. Ψάξτο αν πλήρωσες έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...