Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα
εχω πληρη μεσανυχτα για αγορες απο το inertnet
για αυτο υπαρχει κανεις απο αθηνα( θα βολευε περιοχη νοτιων προαστιων)που να θελει να κανουμε μαζι μια παραγγελια ?
4 πραγματα θελω

http://www.sportsdirect.com/adidas-kanadia-5-mens-trail-running-shoes-213201

http://www.sportsdirect.com/run-365-reflex-snap-band-769027

http://www.sportsdirect.com/karrimor-flashing-band-764099

http://www.sportsdirect.com/karrimor-reflect-band-764098

συνολο 43,10 λιρες (51.09 ευρω)

να του δωσω 60 ευρω αν εχει μεταφορικα και αν δεν εχει τοτε ...να πιει εναν καφε :)

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και 'γω, ήρθαν σε 2 μέρες μονο. Εχω όμως θέμα με μια μπλουζα, ειναι κοντά τα μανίκια.. Τι κανουμε τώρα; Φαντάζομαι το αλλάζουν αλλά χρεώνομαι μεταφορικα; Εχει κανει κανείς διαδικασία αλλαγής ενός προιόντος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και 'γω, ήρθαν σε 2 μέρες μονο. Εχω όμως θέμα με μια μπλουζα, ειναι κοντά τα μανίκια.. Τι κανουμε τώρα; Φαντάζομαι το αλλάζουν αλλά χρεώνομαι μεταφορικα; Εχει κανει κανείς διαδικασία αλλαγής ενός προιόντος;

Το στέλνεις πίσω πληρώνοντας μεταφορικά και σου στέλνουν την αλλαγή τσάμπα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον αυτος εληξε, κανενας αλλος?

 

Το exchange δεν έχει να κάνει με κανένα κωδικό με δωρεάν μεταφορικά. Εάν θέλεις αλλαγή απλά στέλνεις το ρούχο πίσω με δικά σου έξοδα και σου έρχεται το σωστό με δικά τους έξοδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σχεσηη εχει αυτο? εγω ζηταω κωδικο για δωρεαν μεταφορικα σε νεα παραγγγελια !!

 

Απλά επειδή απάντησες κάτω από τα μηνύματα για το exchange χωρίς να κάνεις quote σε κάποιο μήνυμα που αναφέρεται στο voucher για τα δωρεάν μεταφορικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στέλνεις πίσω πληρώνοντας μεταφορικά και σου στέλνουν την αλλαγή τσάμπα.

Δεν παιζει να τα πληρώσουν και τα δικα μου μεταφορικά όπως στο Asos; Δεν πειράζει και έτσι μια χαρά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει να τα πληρώσουν και τα δικα μου μεταφορικά όπως στο Asos; Δεν πειράζει και έτσι μια χαρά είναι.

 

Τα δικά σου μεταφορικά τα πληρώνουν μόνο στην περίπτωση που τους επιστρέψεις ελαττωματικό προϊόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

 

Χτες έκανα την πρώτη μου αγορά από το εν λόγω site αλλά δε νομίζω να είχε και πολλή επιτυχία..έχω το εξής πρόβλημα : έκανα την παραγγελία χτες το πρωί και πηγαίνοντας να κάνω την πληρωμή μέσω paypal, μου έβγαλε 4 φορές  στο site του paypal :" order cancelled". Τελικά, πρέπει να έφταιγε ο αριθμός τηλεφώνου τον οποίο κι άλλαξα κι από χτες το πρωί, γράφει "order pending".

  Dec 18, 2013   Order To
Sportsdirect.com
Pending

 

  Στο προφίλ μου στο sportsdirect , στο πεδίο "order history", γράφει "no orders found".

 

Για κάποιο λόγο, δεν ολοκληρώθηκε ποτέ η παραγγελία μου και πρέπει να την ξανακάνω από την αρχή? Ή να περιμένω? έχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία?? Δε ξέρω τί να κάνω...Φοβάμαι μήπως κάνω πάλι την ίδια παραγγελία με άλλη κάρτα κι εν τω μεταξύ, δεχτούν κι αυτή και με χρεώσουν 2 φορές ( είναι και 250 ευρώ..)

   Αν ξέρει κάποιος, παρακαλώ ας με διαφωτίσει...

 

   Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

 

Χτες έκανα την πρώτη μου αγορά από το εν λόγω site αλλά δε νομίζω να είχε και πολλή επιτυχία..έχω το εξής πρόβλημα : έκανα την παραγγελία χτες το πρωί και πηγαίνοντας να κάνω την πληρωμή μέσω paypal, μου έβγαλε 4 φορές  στο site του paypal :" order cancelled". Τελικά, πρέπει να έφταιγε ο αριθμός τηλεφώνου τον οποίο κι άλλαξα κι από χτες το πρωί, γράφει "order pending".

  Dec 18, 2013   Order To
Sportsdirect.com
Pending

 

  Στο προφίλ μου στο sportsdirect , στο πεδίο "order history", γράφει "no orders found".

 

Για κάποιο λόγο, δεν ολοκληρώθηκε ποτέ η παραγγελία μου και πρέπει να την ξανακάνω από την αρχή? Ή να περιμένω? έχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία?? Δε ξέρω τί να κάνω...Φοβάμαι μήπως κάνω πάλι την ίδια παραγγελία με άλλη κάρτα κι εν τω μεταξύ, δεχτούν κι αυτή και με χρεώσουν 2 φορές ( είναι και 250 ευρώ..)

   Αν ξέρει κάποιος, παρακαλώ ας με διαφωτίσει...

 

   Ευχαριστώ πολύ!

 

Να κοιτάξεις στο email με το οποίο έκανες την εγγραφή στο paypal αν σου ήρθε email επιβεβαίωσης αυτής της αγοράς. Το email θα είναι απο το paypal και θα γράφει ότι έδωσες στο sportsdirect το ποσό των 250 ευρώ.

Αν δεν έχεις πάρει τέτοιο email τότε δεν έχεις χρεωθεί, αλλά ούτε θα χρεωθείς, αν εσύ δεν δώσεις την εντολή πληρωμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...