Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και απο 'μένα!

είναι σε εξέλιξη η δεύτερη παραγγελία μου απο το sports direct.

Προσπερνάω την αύξηση των μεταφορικών κατά 15,99 ( 10  ευρω πριν 25,99 τωρα) αν και απ'ότι διάβασα ξανά μειώθηκαν. 

αυτή τη στιγμή η παραγγελία μου δείχνει οτί είναι στη Γερμανία, γιατί όμως; ξέρει κανείς αν απλώς θα έρθει από εκει κατευθείαν Ελλάδα ή ήπως έχει γίνει κανένα λάθος και θα ξαναγυρίσει Αγγλία για να έρθουν Ελλάδα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθούμε την πορεία της παραγγελίας στο site της DHL ή και αλλού? Μου δείχνει από τις 10 το πρωί ότι βρίσκεται στο EAST MIDLANDS - UK .Ποιες στάσεις έχει ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω οτί θα τηρήσουν πως μέχρι την Τρίτη είναι κανονικά εργάσιμη. Ευχαριστώ! 


Μόνο στο site της DHL εάν πάλι δεν βγάζεις άκρη παίρνεις τηλέφωνο στο κέντρο της DHL και σου λένε αυτοί αν και δεν είναι δύσκολο. Η επόμενη στάση είναι στην Γερμανία και μετά Ελλάδα! μου έχει τύχει βέβαια να έρθει και κατευθείαν Ελλάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθούμε την πορεία της παραγγελίας στο site της DHL ή και αλλού? Μου δείχνει από τις 10 το πρωί ότι βρίσκεται στο EAST MIDLANDS - UK .Ποιες στάσεις έχει ακόμα?

 

Εμένα την επόμενη μέρα από αυτή βρίσκονται σπίτι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α,ωραία παιδιά!! Εντάξει, δε βιάζομαι να έρθουν αλλά να ξέρω αν κοιτάζω στο σωστό site!!! (Όχι ότι θα με έβλαπτε κιόλας αν ερχόντουσαν την Τρίτη..) Είμαι περίεργη να δω την πρώτη μου παραγγελία αν και από ό,τι λέτε όλοι, μάλλον θα το ξαναπροτιμήσω το κατάστημα!

 

Ευτυχώς, δεν ήταν τίποτα από τη λίστα μου out of stock κι έτσι δε χρειάστηκε να κάνω αλλαγές.

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο, αν γνωρίζει κάποιος - βάζουν σχετικά συχνά νέα προιόντα?

 

Του ξαδερφού μου του έστειλαν προχτές 1 ζευγάρι αθλητικά παπούτσια που τους είχε επιστρέψει για αλλαγή επειδή είχε υπολογίσει λάθος το νούμερο. Όλα εντάξει με την αλλαγή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά! Δε μένω στην Αθήνα και μεσολαβεί κι η Τετάρτη των Χριστουγέννων που είναι κλειστά, αλλά ούτως ή άλλως, για παραμονή Πρωτοχρονιάς τα θέλω, οπότε μια χαρά είμαστε και πάλι!

 

Εσείς οι δύο Μαγδαληνή μου, φυσικά και δικαιούστε δωράκι, γι'αυτό θα στείλω το κουτί πρώτα από εκεί για να διαλέξετε ό,τι σας αρέσει (βέβαια, τα περισσότερα είναι ....μπεμπέ :-D  :-D  :-D   )

 

Vasilenia ( καμιά σχέση με τον Αι Βασίλη έχουμε; γιατί ήθελε να στείλει ένα γράμμα η κόρη μου χαχαχα )

Εγώ που είμαι Θεσσαλονίκη, όταν το πακέτο είναι στις 8 το πρωί στην Αθήνα, στις 11πμ είναι στην Θεσσαλονίκη και στις 12 με τον διανομέα προς παράδοση.

Δεχόμαστε και μπεμπε...κανα μπαλόνι δεν πήρες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.bibliopolio.gr/images/coversnew8/b89547.jpg

 

Όπως βλέπεις από την παραπάνω εικόνα κι από  το όνομά μου, έχουμε κάποια κονέ με τον Άγιο Βασίλη, οπότε κάτι θα κάνουμε με τη μικρή σου (πες της να μου στείλει το γράμμα και θα το παραδώσω προσωπικώς!)

 

Μπαλόνι? τσου..πήρα όλα τα μπεμπέ, εκτός από μπαλόνι :-D

 

Εγώ στην Πάτρα μένω κι όταν αγοράζω κάτι από εξωτερικό, μέσω ΕΛΤΑ συνήθως κάνουν 3 μέρες μέχρι Αθήνα κι άλλες 33 Αθήνα - Πάτρα :mad:  Ελπίζω τώρα με την courrier να φτάσουν λίγο πιο σύντομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.bibliopolio.gr/images/coversnew8/b89547.jpg

 

Όπως βλέπεις από την παραπάνω εικόνα κι από  το όνομά μου, έχουμε κάποια κονέ με τον Άγιο Βασίλη, οπότε κάτι θα κάνουμε με τη μικρή σου (πες της να μου στείλει το γράμμα και θα το παραδώσω προσωπικώς!)

 

Μπαλόνι? τσου..πήρα όλα τα μπεμπέ, εκτός από μπαλόνι :-D

 

Εγώ στην Πάτρα μένω κι όταν αγοράζω κάτι από εξωτερικό, μέσω ΕΛΤΑ συνήθως κάνουν 3 μέρες μέχρι Αθήνα κι άλλες 33 Αθήνα - Πάτρα :mad:  Ελπίζω τώρα με την courrier να φτάσουν λίγο πιο σύντομα!

 

Εντάξει Αγιοβασιλένια!! Τώρα που σε βρήκαμε θα σε έχουμε από κοντά κάθε Χριστούγεννα...χαχαχα

 

Δευτέρα το πολύ Τρίτη, θα έχεις τον σάκο με τα δώρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας!!

 

Χτες το βράδυ η DHL έγραψε το εξής : Departed Facility in EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK.

 

Τί να σημαίνει άραγε? Ακόμα στην Αγγλία βρίσκεται?

Δες αυτή εδώ την αποστολή, όλες πάνω κάτω έτσι πάνε πιστεύω να μην έχεις άλλες απορίες θα σου έρθει το δέμα

(departed=αναχώρησε)

http://imgur.com/t52EmkB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα εμενα που αναχωρησε απο Γερμανια το μεσημερι αυριο θα εχω το δεμα! την πορηγουμενη φορα ομως ηρθε στο e-mail μου ενα μηνυμα το οποιο ελεγε να επικοινωνησω μαζι τους για την παραλαβη του δεματος. Δεν ισχυει παντα ετσι?? 


εκτος και αν λογω κυριακης.. ολες οι επομενες διαδικασιες καθυστερησουν.. γνωριζει κανεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα εμενα που αναχωρησε απο Γερμανια το μεσημερι αυριο θα εχω το δεμα! την πορηγουμενη φορα ομως ηρθε στο e-mail μου ενα μηνυμα το οποιο ελεγε να επικοινωνησω μαζι τους για την παραλαβη του δεματος. Δεν ισχυει παντα ετσι?? 

εκτος και αν λογω κυριακης.. ολες οι επομενες διαδικασιες καθυστερησουν.. γνωριζει κανεις??

 

Μου χει τύχει να δω ότι έχει αποσταλεί Κυριακή και Δευτέρα μεσημέρι έχω παραλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...