Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://m.sportsdirect.com/mt/www.sportsdirect.com/lee-cooper-regular-jeans-mens-640039?un_jtt_v_un_PDP=yes&un_jtt_v_un_info=&un_jtt_v_un_pers=&un_jtt_redirect

 

εχει αγορασει κανεις αντρικα τζιν lee cooper?

απο μεγεθη σε σχεση με levis ας πουμε?

και αυτα τα 32WR το R τι θα πει?

υποθετω 32 waist το αλλο..

ευχαριστω παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ευχαριστω πολυ μαγδαληνη! δεν σου στειλαν e-mail να επικοινωνησεις μαζι τους ετσι? απλως χτυπησαν το κουδουνι? 

 

Ναι μου χτυπάνε το κουδούνι. Μόνο την τελευταία φορά, ο διανομέας με πήρε τηλ γιατί δεν έβρισκε την διεύθυνση μου.

http://m.sportsdirect.com/mt/www.sportsdirect.com/lee-cooper-regular-jeans-mens-640039?un_jtt_v_un_PDP=yes&un_jtt_v_un_info=&un_jtt_v_un_pers=&un_jtt_redirect

 

εχει αγορασει κανεις αντρικα τζιν lee cooper?

απο μεγεθη σε σχεση με levis ας πουμε?

και αυτα τα 32WR το R τι θα πει?

υποθετω 32 waist το αλλο..

ευχαριστω παιδια

 

Εδώ έχει πολλά σχόλια με ύψος και βάρος που πιστεύω θα σε βοηθήσουν να βρεις το νούμερο σου.

http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-belted-jeans-mens-644678

 

Το R πάει στο μήκος του παντελονιού. Απο τα σχόλια φαίνεται πως το R είναι για 1.75 ύψος, ενώ το L για πάνω απο 1.85

 

Τώρα όσον αφορά το μήκος, επειδή μας διαβάζουν και γυναίκες, σε γυναικείο lee cooper, εγώ που είμαι 1.75 πήρα το L το οποίο μου είναι καλό και έχει ενα περιθώριο που τουλάχιστον για μέχρι 1.80 ύψος δεν θα είναι κοντό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες αυτή εδώ την αποστολή, όλες πάνω κάτω έτσι πάνε πιστεύω να μην έχεις άλλες απορίες θα σου έρθει το δέμα

(departed=αναχώρησε)

http://imgur.com/t52EmkB

Kαλημέρα και σε ευχαριστώ!!

 

Δεν αγχώνομαι για το αν θα φτάσει έγκαιρα, αφού ουσιαστικά για την Πρωτοχρονιά τα χρειάζομαι, απλά ανυπομονώ να φτάσει στα χέρια μου η παραγγελία, αφού είναι η πρώτη μου από το συγκεκριμένο site.

Μέχρι στιγμής, έχει περάσει από τα εξής στάδια :

Monday, December 23, 2013 Location Time Pieces 9 Departed Facility in ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 10:22
 
 
8 Processed at ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 09:09
 
 
7 Arrived at Sort Facility ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 08:38
 
 
6 Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 02:29
 
 
  Sunday, December 22, 2013 Location Time Pieces 5 Processed at LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 16:03
 
 
4 Arrived at Sort Facility LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 15:05
 
 
  Saturday, December 21, 2013 Location Time Pieces 3 Departed Facility in EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 21:19
 
 
2 Processed at EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 10:42
 
 
  Friday, December 20, 2013 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα κομπλε, τα ρουχα ηρθαν! 3 εργασιμες! μονο που σε μια ζακετα δεν βγαλαν το αντικλεπτικο! τι κανω τωρα ρε παιδες??

 

Καλώς τα δέχτηκες!!! Είναι οκ τα νούμερα? Εμένα γράφει " Arrived at Delivery Facility in ATHENS - GREECE " , οπότε αύριο ίσως και να τα έχω (δε μένω στην Αθήνα) , γιατί δε ξέρω αν η courrier κάνει παραδόσεις κι απογεύματα.

 

 Δε ξέρω πώς βγαίνει το αντικλεπτικό..Αν δεις ότι δε μπορείς να το βγάλεις, πήγαινέ το σε καμμία αλυσίδα ρούχων και παρακάλεσέ τους να το βγάλουν - τί να πω? Ο αδερφός μου είχε βγάλει πάντως 1 αντικλεπτικό που είχαν ξεχάσει πάνω - δε θυμάμαι πώς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως το καταλαβα γρηγορα και δεν εμεινε για πολυ ο ενθουσιασμος.. τα νουμερα ολα κομπλε! αυριο κατα 99% θα τα εχεις και εσυ.. και οχι τιποτα αλλο..ετυχε το αντικλεπτικο να ειναι στην πιο ακριβη μου ζακετα..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως το καταλαβα γρηγορα και δεν εμεινε για πολυ ο ενθουσιασμος.. τα νουμερα ολα κομπλε! αυριο κατα 99% θα τα εχεις και εσυ.. και οχι τιποτα αλλο..ετυχε το αντικλεπτικο να ειναι στην πιο ακριβη μου ζακετα.. :P

 

Μα είναι κρίμα να έχουν αφήσει το αντικλεπτικό πάνω στο ρουχάκι..ειδικά στην (πανάκριβη) ζακέτα σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παει και αυτο! βγηκε με μια μυτερη πενσα ! παλι καλα που δεν ειχε κανα μελανι μεσα! 

 

Οπότε, τώρα μπορείς να ξαναενθουσιαστείς με τα πραγματάκια σου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε, τώρα μπορείς να ξαναενθουσιαστείς με τα πραγματάκια σου :-D

 

Ή βρήκαμε κάποιον που μπορεί να βγάζει τα αντικλεπτικά. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...