Προς το περιεχόμενο

27" ιντσες ποιο κοντά!!!!!!


dacappo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέει καλά λόγια, από εκεί και πέρα ξαναλέω παίζει ρόλο το ότι είναι glossy, κάτι που σημαίνει κάπως πιο ζωντανά χρώματα σε σχέση με το matte LG.

 

Όποιο και να επιλέξεις ευχαριστημένος θα μείνεις πάντως.

 

Και χωρίς να θέλω να γίνομαι κουραστικός, σου λέω ξανά να το κυνηγήσεις για καμια μεταχειρισμένη 2560*1440 αν δε σε παίρνει για καινούρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι Αγρινιο και η ενημερωση εδω ειναι τραγικη..ειναι αδυνατον να δω απο κοντα τετοιες οθονες γι αυτο και ζηταω μεσω του φορουμ

τη βοηθεια σας.Παντως ρωτωντας σχεδον ολα τα ιντερνετικα μαγαζια ολοι σχεδον στο συνολο τους μου ειπαν οτι η Lg 277L ειναι ενα παρα πολυ ποιοτικο μονιτορ εστω και σε μικροτερη αναλυση...νομιζω πως δεν ειναι τυχαιο

 

ο εχθρος παντως του καλου...ειναι το καλυτερο...αλλα η τεχνολογια δεν σταματα εδω..<p>κοιτωντας παντως και λιγο προς lg μερια λογω 277l ...ειδα και αυτη lg tm2792s-sz monitor led 3d tv 27 ips

 

Το πως παντως συνδυαζεται οτι στην πρωτη σελίδα λες : για δικους μου λόγους δε θελω κορεάτικο ή γιαπωνεζικο monitor, Και τελικά καταλήγεις να κοιτάς μονο της κορεάτικης Lg δε μπορω να το καταλάβω..

Γενικά ο αποκλεισμός δε πρεπει να υπάρχει. Οτι σε συμφέρει σαν VFM θα πάρεις. Τι σημαινει δε θελω οθονες απο Κορέα-Ιαπωνία; Δε παιρνουμε αμαξι που ισως κάποιος εχει καποια προτίμηση σε ευρωπαικα-γιαπωνεζικα κλπ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πως παντως συνδυαζεται οτι στην πρωτη σελίδα λες : για δικους μου λόγους δε θελω κορεάτικο ή γιαπωνεζικο monitor, Και τελικά καταλήγεις να κοιτάς μονο της κορεάτικης Lg δε μπορω να το καταλάβω..

Γενικά ο αποκλεισμός δε πρεπει να υπάρχει. Οτι σε συμφέρει σαν VFM θα πάρεις. Τι σημαινει δε θελω οθονες απο Κορέα-Ιαπωνία; Δε παιρνουμε αμαξι που ισως κάποιος εχει καποια προτίμηση σε ευρωπαικα-γιαπωνεζικα κλπ :)

Ισως δεν σου εδωσα να καταλαβεις τελικα....απλα δεν θα ηθελα ενα μονιτορ no name σχετικα οπως η yamakazi η καπως ετσι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεν έχει άδικο σε αυτό, είναι ψιλορίσκο η αγορά τέτοιου monitor.

Εδώ συμβαίνει να παίρνουν επώνυμα monitors που υποτίθεται ότι χρησιμοποιούν Α+ panels και να έχουν backlight bleeding, tinting κ.λπ. (εννοώ σε μεγάλο βαθμό).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει καλουτσικη φαινεται,μαλλον pre-calibrated οπως ισχυριζεται η LG.Αλλα 1080p σε 27αρι προσωπικα με χαλαει.

μηπως θα προτιμουσες την dell 2740l !!!!!

 

370 ευρω για το ips panel dell 2740l ειναι πολλα λεφτα;;;

θα ηθελα τη γνωμη σας τελικα

 

εστω και με μικρη αναλυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αρκετά κοντά σε μεταχειρισμένο U2711/13

 

εγώ πάντως πριν κανα μήνα έδωσα την U2711 μου για 500€ ακατέβατα. :) δεν νομίζω πως είναι ακόμα τόσο κοντά.

 

 

φιλικά πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως θα προτιμουσες την dell 2740l !!!!!

 

370 ευρω για το ips panel dell 2740l ειναι πολλα λεφτα;;;

θα ηθελα τη γνωμη σας τελικα

 

εστω και με μικρη αναλυση

 

Οπως ειπα δεν θα πηγαινα σε τετοια αναλυση σε αυτες τις ιντσες εγω.Και ναι ειναι πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...