Προς το περιεχόμενο

προβλημα με gigabyte 5770


papajohn87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το εξης προβλημα με την καρτα μου. Οταν περασω τους drivers απο το cd λειτουργει μια χαρα. Μολις περασω τους τελευταιους drivers και βασικα μολις περασω drivers πιο καινουργιους απο τους μαμισιους που σου δινει η καρτα. Μου πεταει μπλε οθονη και κανει restart το pc. Μολις ξανα ανοιξει ειναι σαν να μην περαστικανε drivers. Τα εικονιδια μεγαλα και το catalyst να λειπει. Ξαναπερναω λοιπον τους drivers απο το cd της και επανερχετε. Παω παλι να βαλω πιο καινουργιους drivers και η μπλε οθονη συνεχιζεται.

Αυτο μου το κανει σε 3 διαφορετικες μητρικες που την εβαλα?

Ειναι αραγε προβλημα της καρτας? Γιατι αμα ειναι εχω ακομα 1 χρονο εγγυηση.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bios update έκανα. Αλλα τα ίδια κάνει. Windows 7 ultimate λειτουργικο έχω. Στις αρχες όταν την πήρα έπαιζε μια χαρα χωρίς να

έχει πετάξει ποτέ μπλέ οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κανει bios update της καρτας που σωστα σου πε ο MoviemakerGr? Εχουν αναφερθει προβληματα με το συγκεκριμενο μοντελο που φαινεται να τα λυνει ενα update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κανει bios update της καρτας που σωστα σου πε ο MoviemakerGr? Εχουν αναφερθει προβληματα με το συγκεκριμενο μοντελο που φαινεται να τα λυνει ενα update.

 

Εχω κανει update αυτο που εχει στο site της gigabyte αλλα το προβλημα εξακολουθει

να υπαρχει. Την εδωσα εχτες στο πλαισιο για ελεγχο αφου εχω ακομα ενα χρονο εγγυηση.

Απλα θελω να ξερω αν ειναι θεμα καρτας γραφικων. Υπαρχει περιπτωση να μου τηβ αλαξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...