Προς το περιεχόμενο

Καφετεριες/μπαρ/κλαμπ/φαγαδικα για μη καπνιστες


JERONIMO888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα καζινα τι εχουν?

 

Έχουν αέρα με μεγαλύτερη περιεκτικότητα σε οξυγόνο ώστε να νιώθεις ευφορία και να μην νιώθεις τη κούραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο νέο ηράκλειο έχει ένα πολύ ωραίο καφέ που έχει χώρο απέξω για καπνίζοντες κλειστό με τζαμαρία αλλά το εσωτερικό είναι πάρα πολύ ωραίο σε διακόσμηση, τζακάκι και γενικά πάρα πολύ ωραίο περιβαλλον και ΔΕΝ καπνίζουν εκεί.

 

 

Nero λέγετε είναι απο τη μεριά που είναι οι περισσότερες καφετέριες, στο ρεύμα του τραίνου προς αθήνα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως στο La Doze τις κυριακές τις κάνουν άκαπνες. Κατά τη γνώμη μου είναι καλύτερο -αν δεν εφαρμοστεί ποτέ ο νόμος που απαγορεύει το κάπνισμα- όλα τα μαγαζιά να έχουν μέρες με καπνό και χωρίς από το να υπάρχουν μαγαζιά καπνιστών και μη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως στο La Doze τις κυριακές τις κάνουν άκαπνες. Κατά τη γνώμη μου είναι καλύτερο -αν δεν εφαρμοστεί ποτέ ο νόμος που απαγορεύει το κάπνισμα- όλα τα μαγαζιά να έχουν μέρες με καπνό και χωρίς από το να υπάρχουν μαγαζιά καπνιστών και μη.

Τι λες τωρα! Εχω φιλους που δε καπνιζουν , μπορει να μπουν σε δωματιο και να μυρισουν τσιγαρο που εγινε 3 μερες πριν ξερωγω.

 

Επισης φαντασου λιγο να κανει live ενα μαγαζι και να λεει η αφισα , Δευτερα-Τεταρτη-Παρασκευη ο Σταματης Γονιδης για καπνιστες [ΒΑΡΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ] Τριτη-Πεμπτη-Σαββατο για μη καπνιστες[LIGHT ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ]. Το καλυτερο ειναι να απαγορευσουν το καπνισμα στα περισσοτερα, αν οχι σε ολα, τα μαγαζια στους εσωτερικους χωρους και έξω σομπίτσα τσιγαρο και συμπαθειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...