Προς το περιεχόμενο

προταση κινητου για κοπελα


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη τίποτα δεν ειναι σαν το iphone, γιατι δεν της προτείνεις να της πληρώνεις μέρος του παγιού και να κανει νεα συνδεση σε άλλη εταιρία που σου δίνουν εστω και παλαιοτερα μοντέλα τσάμπα?

 

 

 

 

αλαιβ εντ κικιν' ! :P Γιατί όμως διαφωνείς με το σκεπτικό μου? Που είναι το κακό να της πληρώσει μέρος του παγίου και εμ αυτό τον τρόπο να έχει και καλό τηλέφωνο αλλά και καλο συμβόλαιο??

 

ΕΧΕΙΣ 2 NICKNAMES?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα, 

 

αναζητείται κινητό στην κατηγορία τιμής 150 ευρώ

σημαντικό είναι να είναι ποιοτικό...

δεν θα το σκίσει στα  apps... το θέλει για τηλέφωνα-μηνύματα και κάνα net για καμιά πληροφορία...

ούτε ταινίες θα βλέπει ούτε τίποτα... 

 

άρα μιλάμε για όσο το δυνατό ποιοτική κατασκευή και αν γίνεται καλή μπαταρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν, ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

το κινητό καλό θα ήταν να το αγοράζεις και από καταστήματα vodafone-plaisio μήπως και πέσει επιδότηση

κοιτάω αυτή την περίοδο κυρίως 2 κινητά, το sony xperia tipo το οποίο το έπιασα στα χέρια μου και μου φάνηκε πολύ ποιοτικό (παρότι παρωχημένο τεχνολογικά) και το htc desire C το οποίο δεν το έχω πιάσει, αλλά όσα htc ξέρω, είναι αρκετά ποιοτικά. 

Το Νοκια 610 που το είδα από κοντά μου έκανε αρνητική εντύπωση από τα ψεύτικα πλαστικά του και θα το αποφύγω...

Το ίδιο και με το xperia U (αν θυμάμαι καλά) που έχει κοντά στη βάση μια λωρίδα διαφανούς πλαστικού που φωτίζεται και εκτός ότι είναι κιτς, μου έδωσε την εντύπωση της πρόχειρης κατασκευής και αυτό (παρότι και εδώ τα τεχνικά χαρακτηριστικά ήταν πολύ καλύτερα από τα υπόλοιπα της κατηγορίας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 150 μην περιμενεις κατασκευη iphone, το 610 ειναι εξαιρετικη επιλογη δε θα μπορει να χρησιμοποιησει το skype ομως λογω περιορισμου. Δε θα βρεις κατι πιο ποιοτικο να λειτουργει απροβληματιστα. Ξεχνα επιλογες οπως desire C, ομορφο αλλα δεν εμπιστευομαι καθολου android αυτου του βεληνεκους. Δυστυχως το lumia 800 ειναι εκτος του μπατζετ. Ξεχνα και το tipo. Αν θελεις κατι να λειτουργει οπως πρεπει παρε το 610, αλλιως καλη τυχη για οποιο android παρεις για μενα ειναι πραγματικα ρουλετα. Υπαρχει και το 710 με λιγο παραπανω ειναι λιγο ασχημουλικο αλλα συνηθιζεται και ειναι πραγματικο vfm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...