Προς το περιεχόμενο

Dell U2413 & U2713H


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό το review, καλή πρόταση φαίνεται. Δεν ξέρω αυτό το overshoot που αναφέρει στα αρνητικά αν είναι ενοχλητικό στα παιχνίδια ή θέλει μικροσκόπιο για να το παρατηρήσεις.

Μου κάνει εντύπωση ότι το amazon.com δεν την έχει προς πώληση ακόμη, το ίδιο και το γερμανικό amazon, το Αγγλικό έβγαλε δύο κομμάτια και μετά παράδοση σε 1-3 μήνες.
 

Μάλλον θα αργήσουμε να πάρουμε feedback από αγοραστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα δε θα πιάσει η U2413, εκείνοι που έχουν σκοπό να εκμεταλλευτούν το Wide Gamut κ.λπ. νομίζω έχουν τη δυνατότητα να πάνε στη U2713H.

 

Στην τελική και ο απλός χρήστης μπορεί να πάει στη U2713HM με λίγα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στην Γερμανία έχει κυκλοφορήσει από 470,58€. Εδώ το link.

 

άλλο μοντέλο, άλλη η 2713ΗΜ κι άλλη η 2713Η...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει ρόλο και το μέγεθος όμως, στο γραφείο μου, μαζί με όλα τα υπόλοιπα που έχω στοιβάξει, με το ζόρι χωράει η 24άρα και έχω την εντύπωση ότι και αυτή είναι αρκετά μεγάλη για την απόσταση στην οποία κάθομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά αν μπορούσα να διαθέσω τα χρήματα για 27άρι, δε θα σκεφτόμουν το γραφείο, εκτός πια κι αν το δωμάτιο είναι τόσο μικρό που δε γίνεται τίποτα μα τίποτα.

 

Σχετικά με την απόσταση, 60-80 πόντοι είναι μια χαρά απόσταση για 27άρι με 2560*1440.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά αν μπορούσα να διαθέσω τα χρήματα για 27άρι, δε θα σκεφτόμουν το γραφείο, εκτός πια κι αν το δωμάτιο είναι τόσο μικρό που δε γίνεται τίποτα μα τίποτα.

 

Σχετικά με την απόσταση, 60-80 πόντοι είναι μια χαρά απόσταση για 27άρι με 2560*1440.

 

Κάποια πράγματα είναι αδύνατον να μετακινηθούν και έχουν μεγαλύτερη προτεραιότητα στην διαρρύθμιση του χώρου :-).

 

 

gallery_184578_167_321883.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...