Προς το περιεχόμενο

Dell U2413 & U2713H


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

δεν είπε κανείς κάτι τέτοιο, αλλά δεν θα ασχοληθώ από την στιγμή που το topic απευθύνεται σε όλους... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν τα παράπονα

 

Link.png Site: http://en.community.dell.com/support-forums/peripherals/f/3529/p/19495675/20318180.aspx">http://en.community.dell.com/support-forums/peripherals/f/3529/p/19495675/20318180.aspx

 

το RTC προκαλεί προβλήματα ακόμη και όταν σκρολάρεις γρήγορα σε web browser.

 

dell-motionzxuzr.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Αν με το καλημερα μια 2713h εχει καμμενο pixel (σκοτεινο) πια ειναι η πολιτικη της dell? Η εγγυηση ειναι πανευρωπαικη? Γιατι το βιβλιαρακι που εγραφε πληροφοριες για την εγγυηση ειναι στα τουρκικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οποτε, αφου ειναι σκοτεινο πιξελ να μην μπω καν στον κοπο να ζητησω αλλαγη? Κριμα παντως, εχω παρει 3 φθηνες οθονες απο την lg μεχρι τωρα και στην ακριβη μου εκατσε το καμμενο πιξελ και μαλιστα την επελεξα σε σχεση με την φθηνοτερη HM για τα λιγοτερα προβληματα, ευτηχως παντως που ειναι πολυ μικρο και στην ακρη και δεν φαινεται τοσο πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς σκοτεινό.Πάρτους τηλ.

 

Θα τους παρω αυριο να δω τι παιζει, στο λινκ που δινεις λεει για οτι η εγγυηση καλυπτει bright pixel και οχι dark pixel, εμενα ειναι μαυρο οποτε μαλλον δεν το καλυπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παρτους τηλέφωνο και μην ανησυχείς.

 

Τελικα μου το αλλαξαν και μαλιστα αυτο που μου εστειλαν εχει πολυ πιο προσφατη ημερομηνια παραγωγης και ειναι revision A06, το προηγουμενο ηταν Α01, ευτυχως καμμενο pixel δεν υπαρχει και το bleeding ειναι ακομα λιγοτερο απο πριν. Αριστο το service τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...