Προς το περιεχόμενο

Καταπληκτική εφαρμογή για δημιουργία Backlinks !


johnis299

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασα σήμερα μόνο με 6 ευρώ μια πολύ καλή εφαρμογή που δημιουργεί πάρα παρα πολλά backlinks ώστε να αρχίσει να βγαίνει πρώτο το site σας.

Επίσης βρήκα και εφαρμογή για indexing των backlinks μιλάμε έτσι και αφήσεις τον υπολογιστή σου να δουλεύει μια μερά σου φτιάχνει παπάδες!.

 

Πείτε και εσείς αν έχετε εμπειρία από αντίστοιχες εφαρμογές.

 

Το πρόγραμμα λέγετε adminspot.net backlink booster, φτιάχνει πολλές χιλιάδες backlinks αλλά το μόνο μείον είναι πως θέλει να το αφήσεις περίπου 8 ώρες να δουλεύει και δεν πρέπει να το διακόψεις γιατί αρχίζει απ'την αρχή.

Όταν τελειώσεις και χρειαστείς περισσότερα backlinks βάλτου μια συγκεκριμένη σελίδα απτο site σου πχ

www.tositemoy.gr/anakoinwseis.html και πάει λέγοντας.....

Στο τέλος κάνεις index τα backlinks που έφτιαξες για να τα "ενεργοποιήσεις" με το Power Indexer Pro και περιμένεις κανά μήνα μέχρι να στα βάλει η google.

Τα backlinks σου τα βλέπεις από το webmaster tools της google αφού φυσικά προσθέσεις το site σου.

 

Αυτά φιλαράκια !

Επεξ/σία από johnis299
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα σήμερα μόνο με 6 ευρώ μια πολύ καλή εφαρμογή που δημιουργεί πάρα παρα πολλά backlinks ώστε να αρχίσει να βγαίνει πρώτο το site σας.

Επίσης βρήκα και εφαρμογή για indexing των backlinks μιλάμε έτσι και αφήσεις τον υπολογιστή σου να δουλεύει μια μερά σου φτιάχνει παπάδες!.

 

Πείτε και εσείς αν έχετε εμπειρία από αντίστοιχες εφαρμογές.

 

Δεν σας γράφω το link γιατί δεν θέλω να κάνω διαφήμιση.

 

και εγω εχω μια καταπληκτική εφαρμογή αλλα δεν βαζω το λινκ για ευνόητους λόγους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...