Προς το περιεχόμενο

ZTE Grand X IN Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

X-file1… λοιπόν.. πού είναι η Νικολούλη και ο Χαρδαβέλας όταν τους χρειάζεσαι?? αν με ρωτάτε γιατί θα σας απαντήσω ευθείς αμέσως, FM + NFC, παντού γράφει ότι τα έχει αλλά.. εγώ πάντως δεν τα βρήκα και απ όσο το έψαξα κανείς άλλος δεν λέει που είναι κ αν τα έχει η συσκευή ή αν γράφτηκαν εκ παραδρομής από την ZTE κατά λάθος.

Μετα απο αρκετο ξαψιμο ειδα οτι η εκδοση που φενρει η cosmote δεν εχει FM/NFC 

Oπως αν δεις στο GSMARENA αναφερει και εκδοση 16GB αλλα εδω βλεπουμε μονο 4 (ο θεος να τα κανει βεβαια μια και ειναι 2 GB για rom και τα αλλα για εφαρμογες)

Εκδοσεις σε αλλες χωρες εχουν FM radio για NFC δεν εψαξα μιας και δεν με ενδαιφερει , απο οτι λενε αρκετοι χρηστες παντως στο background τρεχει NFC service αλλα επειδη δεν εχω παραλαβει ακομα συσκευη δεν μπορω να το επιβαβαιωσω

Πιστευω οτι ισως αργοτερα στο XDA δουμε καποια rom Που να μας επιτρεπει χρηση FM radio Οπως εχει γινει και σε αλλες συσκευες*τις samsung νομιζω- η κατι παρομοιο που ειχε γινει με το πρωτο blade ξεκλειδωμα τις ram απο 256 σε 512)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

CrazySales.

 

Αν θέλεις πες μου κι εμένα που βρήκες ότι η cosmote στο zte grand x in, δεν έχει την έκδοση με nfc/fm, γιατί στο gsmarena, λέει μόνο για διαφορά στην μνήμη κ πουθενά για 2 εκδόσεις. ούτε η ZTE μου απάντησε ακόμα σε αυτήν την ερώτηση, έχει NFC k FM ναι ή όχι ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα... Το κινητό πλέον δεν το πουλενε ? Τι έγινε?? Πήγα γερμανο και κοσμοτε και μου είπαν οτι δεν το έχουν τι γίνεται τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα... Το κινητό πλέον δεν το πουλενε ? Τι έγινε?? Πήγα γερμανο και κοσμοτε και μου είπαν οτι δεν το έχουν τι γίνεται τελικά...

Παιδες ξερει κάτι κάποιος για αυτό????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...