Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ξέρω, αν δεν στρώσει με το όλα έξω για την 212evo, θα ρωτήσω γνώμες.

 

Κανά καλό σε άσπρο μάυρο?

πχ αυτό https://www.skroutz.gr/s/361702/Corsair-Carbide-500R.html

Σε άσπρο μαύρο σε τέτοιες τιμές για εμένα είναι Define R4/R5,H440,S340(αλλά εκεί πας σε λευκό/μαύρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε αδερφέ, ειλικρινά και χωρίς παρεξήγηση έχεις κουράσει. Κάθε 5 - 10 σελίδες, "Για να ξαναθυμηθούμε το τάδε PC / Project, κλπ.". Κάθε φορά οι ίδιες φωτό με το μισοτελειωμένο σου PC. Φιάξ'το το ρημάδι και ανέβασε 50 - 100 φωτογραφίες. Όσες φορές και να μας τις δείξεις, δεν αλλάζει το γεγονός ότι έχει μείνει στην μέση (σίγουρα έχεις τους λόγους σου). Ούτε Admin θα γίνεις όμως με τα post, ούτε το e-pen... θα μεγαλώσει όπως σε άλλα φορουμ του εξωτερικού...

 

Πάντα φιλικά...

Ισα ισα που καλυτερα καποιος να ειναι ειλικρινης και να το λεει αν κατι οντως τον ενοχλει.Και αν κρινω και απο τα πολλα likes σε αρκετους δεν τους αρεσει το σπαμαρισμα μισοτελειωμενης δουλειας(θυμαμαι καποια post πιο πισω που ειχα αναφερει την αναγκη ψυκτρας στον εν λογω Overclocking επεξεργαστη και βλεπω οτι ακομα η απλη της Intel υπαρχει).

Επισης Dinosfan φτιαξε την υπογραφη σου γιατι απαγορευεται απο το Forum να εχεις υπογραφη μεγαλυτερη απο 5 γραμμες(εκτως αν αλλαξε κατι σε αυτο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι Αθηνα ελα να το κανουμε παρεα η αν μπορεις ν μ δωσεις διαστασεις υψος πλατος να στο φτιαξω και να στα φερω

Να σαι καλά αλλά μένω Ηράκλειο Κρήτης και είναι ταλεπωρία.Θα βρω αυτοκόλητα ή στην τελική μαζί με το s340 να εκτυπώσω και αυτοκόλητα.Έχω φίλο γραφίστα οπότε τσάμπα θα μου πάει ούτος ή άλλως :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλά αλλά μένω Ηράκλειο Κρήτης και είναι ταλεπωρία.Θα βρω αυτοκόλητα ή στην τελική μαζί με το s340 να εκτυπώσω και αυτοκόλητα.Έχω φίλο γραφίστα οπότε τσάμπα θα μου πάει ούτος ή άλλως :)

 

Τωρα π μαθαμε οτι ημασταν και ιδια σειρα και ιδιο στρατοπεδο οτι θες απο μενα χαχαχα ρε ο κοσμος τελικα ειναι πολυ μικρος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ένα μικρό mod.Άλλαξα χρώμα στα γράμματα στο τροφοδοτικό.

Ψάχνω άν έχει κάποιος να μου δώσει μπλέ ή άσπρα (2) δακτυλίδια για 120αρια φανάκια Corsair γιατί τα κόκκινα που έχω αυτή την στιγμή είναι χάλια!

post-286594-0-99422100-1448489960_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ένα μικρό mod.Άλλαξα χρώμα στα γράμματα στο τροφοδοτικό.

 

Ψάχνω άν έχει κάποιος να μου δώσει μπλέ ή άσπρα (2) δακτυλίδια για 120αρια φανάκια Corsair γιατί τα κόκκινα που έχω αυτή την στιγμή είναι χάλια!

 

Αδερφέ, ένα μπλε και ένα άσπρο έχω σίγουρα από τον 120άρι SP που έχω βάλει στο PC. Αν θες, να τα ψάξω στο υπόγειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fulgore 

ξανανοιγεις το θέμα το like σου έφτανε   

Δηλαδη απαγορευεται να λεμε την γνωμη μας ποσο μαλλον για πραγμα προσφατο???Με τον Dinofan ειχα μιλησει καποιες σελιδες πιο πισω οταν εκανε την μεταβαση σε Skylake(ειχε τοτε και αλλη φωτογραφια προφιλ :D)και του το ειχα αναφερει τοτε οτι μου εκανε εντυπωση η stock ψυκτρα της intel,πιο πολυ του το ειπα για να δει σε τι κομματι επεσε γιατι υπαρχουν ατομα που εχουν πεσει σε πολυ κακα κομματια,τοσο που δεν το περιμενα ετσι οπως τους πλασαρει η Intel τους νεους skylake(μιλαμε για παραδειγματα τυπου i7 6700k και i5 6600k στα 4.3Ghz με overclock,σχεδον τα ιδια με turbo boost).

 

Για το εν λογω κουτι του της Corsair το εχω δηλωσει οτι τα λατρευω και δυστηχως τετοια κουτια(ή οπως το γνωστο Phanteks ή Fractal)με κανανε να ψιλο μετανιωσα την αγορα του δικου μου Coolermaster .

 

Επισης το θεμα της υπογραφης που ανεφερα ειναι κατι που ισχυει για ολους μας και επρεπε να αναφερθει.

Έκανα ένα μικρό mod.Άλλαξα χρώμα στα γράμματα στο τροφοδοτικό.

 

Ψάχνω άν έχει κάποιος να μου δώσει μπλέ ή άσπρα (2) δακτυλίδια για 120αρια φανάκια Corsair γιατί τα κόκκινα που έχω αυτή την στιγμή είναι χάλια!

Πες μου οτι δεν ειναι η ιδεα μου και η καρτα λιγο λυγιζει :P

 

Πλακα πλακα απο τα λιγα κουτια που βλεπω να ταιριαζει το φωτιζομενο logo της Gigabyte με την υδροψυξη και το τροφοδοτικο,πολυ ωραιος :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γέρνει λίγο η καρτα.Και μου κάνει εντύπωση γιατι δεν είναι και κανένα τέρας. Βέβαια είναι πολύ μικρή η κλίση της και δεν θεωρώ ότι είναι ανησυχητικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι κατι που το εχουμε δει σε αρκετες Gigabyte(ειδικα τις G1 που ειναι και γκουμουτσες :D)αλλα και σε αλλες πχ Sapphire 290 κλπ

 

Δεν το ειπα για να ανησυχησεις,πιο πολυ οτι δεν βλεπω αλλα νταλων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη απαγορευεται να λεμε την γνωμη μας ποσο μαλλον για πραγμα προσφατο???Με τον Dinofan ειχα μιλησει καποιες σελιδες πιο πισω οταν εκανε την μεταβαση σε Skylake(ειχε τοτε και αλλη φωτογραφια προφιλ :D)και του το ειχα αναφερει τοτε οτι μου εκανε εντυπωση η stock ψυκτρα της intel,πιο πολυ του το ειπα για να δει σε τι κομματι επεσε γιατι υπαρχουν ατομα που εχουν πεσει σε πολυ κακα κομματια,τοσο που δεν το περιμενα ετσι οπως τους πλασαρει η Intel τους νεους skylake(μιλαμε για παραδειγματα τυπου i7 6700k και i5 6600k στα 4.3Ghz με overclock,σχεδον τα ιδια με turbo boost).

 

Για το εν λογω κουτι του της Corsair το εχω δηλωσει οτι τα λατρευω και δυστηχως τετοια κουτια(ή οπως το γνωστο Phanteks ή Fractal)με κανανε να ψιλο μετανιωσα την αγορα του δικου μου Coolermaster .

 

Επισης το θεμα της υπογραφης που ανεφερα ειναι κατι που ισχυει για ολους μας και επρεπε να αναφερθει.

Πες μου οτι δεν ειναι η ιδεα μου και η καρτα λιγο λυγιζει :P

 

Πλακα πλακα απο τα λιγα κουτια που βλεπω να ταιριαζει το φωτιζομενο logo της Gigabyte με την υδροψυξη και το τροφοδοτικο,πολυ ωραιος :D

 

την θυμαμαι την κουβεντα μας..αχχ πονεμενη ιστορια αυτη τη ψυχτρα η μαμισια δεν μπορω να την βλεπω ειναι κακασχημη εμ πεσαμε σε οικονομικα ζητηματα μας βλεπω να κανουμε ερανο για να παρουμε το cpu block...Κοιτα με μαμα ψυχτρα τον ανεβασα 4,3 στα 1,21 οποτε νομιζω οτι το τσιπακι κατι κανει θα δειξει ομως τι καβουρια πιανει οταν θα μπει η υδροψυξη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετο, 

466874_Gainward_Geforce_GTX4701280_Mo_Gd

Αυτό ή το στοκ carbon fiber της Αsus?

asus_gtx470.jpg

Για καποιο λογο το ασπρο μου βγαζει κατι λες και εχεις αγορασει ''απομιμηση'' σε καρτα γραφικων τουλαχιστον ετσι οπως φενεται στην εικονα. Και εγω το μαυρο ψηφιζω προσωπικα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...