Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πίστεψέ με οι μνήμες αν και χωρίς καπάκια δεν δείχνουν άσχημες, πραγματικά στο μάτι εμένα προσωπικά δεν με ενοχλούν καθόλου. Κατά τα άλλα πανέμορφο το μηχάνημα και πάει να γίνει κτηνάκι από ότι βλέπω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καναμε μερικες αλλαγες..!!! Μπηκαν Sleevαρισμενα καλωδιακια ασπρα,SSD και η h100i....!! Την αλλη βδομαδα θα εχουμε και μια μεγαλη αισθητικη αλλαγη!!! Μετα μενει η καρτουλα και τελος..!! Ελπιζω να σας αρεσει!!

 

Ωραίος ο φίλος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστεψέ με οι μνήμες αν και χωρίς καπάκια δεν δείχνουν άσχημες, πραγματικά στο μάτι εμένα προσωπικά δεν με ενοχλούν καθόλου. Κατά τα άλλα πανέμορφο το μηχάνημα και πάει να γίνει κτηνάκι από ότι βλέπω.

Να σαι καλα φιλε μου..και μενα οι μνημες δεν με ενοχλουν προς το παρον..ειναι σιγουρα καλυτερες απο τις κοκκινες η οποιες ηταν σαν την μυγα μες στο γαλα.. βλεπεις πηγαινα για κοκκινο-μαυρο build και παραγγειλα κοκκινες..μετα αλλαξαν τα σχεδια!

 

Ωραίος ο φίλος!!!

Ευχαριστω πολυ φιλαρακι..!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συγκεκριμένες είναι fury αλλά κόκκινες και έχω βγάλει τις ψύκτρες...αργά η γρήγορα θα μπουν οι άσπρες.....και συ ασπρόμαυρος;;; Γινόμαστε ολο και πιο πολλοί!!!

Aσπρόμαυρος και γω ναι.ήθελα και γω την krait αλλά δεν την πήρα τελικά γιατί βαριώμουν να κάνω φορματ. χωρίς να πάω σε άλλο σοκετ.Αφού έκανες την κίνηση και τις έβγαλες,άρπα σπρέι... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσπρόμαυρος και γω ναι.ήθελα και γω την krait αλλά δεν την πήρα τελικά γιατί βαριώμουν να κάνω φορματ. χωρίς να πάω σε άλλο σοκετ.Αφού έκανες την κίνηση και τις έβγαλες,άρπα σπρέι... :)

φιλαράκι αν βαριέσαι να κάνεις φορμάτ λόγω μητρικής, να μην ξαναποστάρεις εδώ :P εδώ ποστάρουν άνθρωποι με μεράκι αγάπη ζήλο και προδέρμ για το modding. :P

 

Y.Γ. Που πας βρε καραμήτρο με την Β85? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε το μικροβιο,επεξεργαστη θα αλλαξουμε τωρα εμεις σε 5 χρονια.

 

Μόνο για κανά binnarismeno 4790Κ βλέπω να αλλάζω (αν πέσει κάτι στα χέρια μου βέβαια) ή για zen (αν βγάλουν επιτέλους κανέναν ανταγωνιστικό επεξεργαστή που λένε).Ειδάλλως ο 4790Κ μια χαρά επαρκεί και περισσεύει η δύναμή του ακόμα και stock για μένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συγκεκριμένες είναι fury αλλά κόκκινες και έχω βγάλει τις ψύκτρες...αργά η γρήγορα θα μπουν οι άσπρες.....και συ ασπρόμαυρος;;; Γινόμαστε ολο και πιο πολλοί!!!

Και εγω ασπρομαυρος.. Απλα δε τα καταφερα με το συνδιασμο μητρικη κλπ , δεν εφτανε το μπατζετ για φιγουρες :P Αλλα μια μολυβοθηκη , κανει τη διαφορα :P :p

 

post-269452-0-61944600-1452526721_thumb.jpg

post-269452-0-81904600-1452526732_thumb.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ασπρομαυρος.. Απλα δε τα καταφερα με το συνδιασμο μητρικη κλπ , δεν εφτανε το μπατζετ για φιγουρες :P Αλλα μια μολυβοθηκη , κανει τη διαφορα :P :P

 

attachicon.gifCAM02125.jpg

attachicon.gifCAM02126.jpg

ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσπρόμαυρος και γω ναι.ήθελα και γω την krait αλλά δεν την πήρα τελικά γιατί βαριώμουν να κάνω φορματ. χωρίς να πάω σε άλλο σοκετ.Αφού έκανες την κίνηση και τις έβγαλες,άρπα σπρέι... :)

Xαχαχαχααχ δεν το εχω πολυ με το σπρευ και θα γινουν αχρηστες.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαράκι αν βαριέσαι να κάνεις φορμάτ λόγω μητρικής, να μην ξαναποστάρεις εδώ :P εδώ ποστάρουν άνθρωποι με μεράκι αγάπη ζήλο και προδέρμ για το modding. :P

 

Y.Γ. Που πας βρε καραμήτρο με την Β85? :P

όταν έχεις κάνει 3-4 μέσα σε ένα χρόνο τότε βαριέσαι.Έχω κάνει τόσες αλλαγές που ακόμα και ο Dinosfan θα βαριόταν :P πλάκα κάνω ε δεν υπάρχει ποτέ τέτοια περίπτωση :) o Dinos είναι master..!!!

 

Δεν κατάλαβα τι έχει η B85.?

Xαχαχαχααχ δεν το εχω πολυ με το σπρευ και θα γινουν αχρηστες.!!

Παίζει με κάνα 5ληρο άντε δεκάρικο να σου κάνουν επγγελματικη δουλειά σε μαγαζί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν έχεις κάνει 3-4 μέσα σε ένα χρόνο τότε βαριέσαι.Έχω κάνει τόσες αλλαγές που ακόμα και ο Dinosfan θα βαριόταν :P πλάκα κάνω ε δεν υπάρχει ποτέ τέτοια περίπτωση :) o Dinos είναι master..!!!

 

Δεν κατάλαβα τι έχει η B85.?

 

Παίζει με κάνα 5ληρο άντε δεκάρικο να σου κάνουν επγγελματικη δουλειά σε μαγαζί.

Χαχα ελα ελα υπερβολες...Μαλλον εσεις βαριεστε με τις αλλαγες που κανω,γτ οσα φορματ εχεις κανει εγω το κανω αλλαζοντας cases :P. Εγω προσπαθησα να μεινω στο 780Τ αλλα αμα βλεπεις 900D στα 200 πουλας και τις ζαντες για α το παρεις :P πλακιζω
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...