Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια αν παω σε ενα μαγαζι με αντιλιακες μεμβρανες θα μου περασουν λετε το νουμερο 1 που θελω για το παραθυρο του s340?

Δεν βλέπω γιατί όχι.Εγώ ήθελα να πάρω απο ebay να το κάνω μόνος αλλά έφαγα τα χρήματα σε άλλα πράγματα και δεν έμεινε ευρώ μέσα.Αν πας πές πόσα σου ζήτησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και το δικό μου. Προς το παρών χωρίς GPU αφού θέλω να δωσω καλά χρήματα και περιμένω λίγο ακόμα, όπως και για την ψύκτρα μαλλον θα αλλαχτεί με κατι καλύτερο αφου την πήρα σε τρελή προσφορά, αλλα τώρα θέλω να κάνω λίγο overclocking. Ακούω εντυπώσεις :-D :-D

post-308902-0-30785100-1452666962_thumb.jpeg

post-308902-0-09199100-1452666965_thumb.jpeg

post-308902-0-75893600-1452666968_thumb.jpeg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και το δικό μου. Προς το παρών χωρίς GPU αφού θέλω να δωσω καλά χρήματα και περιμένω λίγο ακόμα, όπως και για την ψύκτρα μαλλον θα αλλαχτεί με κατι καλύτερο αφου την πήρα σε τρελή προσφορά, αλλα τώρα θέλω να κάνω λίγο overclocking. Ακούω εντυπώσεις :-D :-D

 

Τα καλωδια σου μου θυμιζουν αυτο θα μπορουσες να τα μαζεψεις καπως.

 

spiderman33.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλωδια σου μου θυμιζουν αυτο θα μπορουσες να τα μαζεψεις καπως.

 

spiderman33.jpg

xaxaxaxa...Μη τα βλέπεις έτσι, ύδρωσα για να τα βάλω σε μια θέση ωστε να μη μπλεχθούν ναι να είναι όμορφα με κλειστό κουτι. Ασε  που το κουτι (και το τροφοδοτικο) δεν βοηθάει ΚΑΘΟΛΟΥ για cable management αλλα θα βάλω κανα tireup για να μαζευτεί η κατάσταση λίγο και να έχει καλύτερο airflow απο μπροστά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να βαλεις μια καλυπτρα στο τροφοδοτικο μια λευκη που να φτανει ως την βαση για τους σκληρους και να τα βαλεις εκει μεσα.

 

Επεκταση το καλωδιο τροφοδοσιας του επεξεργαστη γιατι εβαλες δεν φτανει το δικο του;

 

Και τον ssd να τον βαλεις στην κατω κατω θεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να βαλεις μια καλυπτρα στο τροφοδοτικο μια λευκη που να φτανει ως την βαση για τους σκληρους και να τα βαλεις εκει μεσα.

 

Επεκταση το καλωδιο τροφοδοσιας του επεξεργαστη γιατι εβαλες δεν φτανει το δικο του;

 

Και τον ssd να τον βαλεις στην κατω κατω θεση.

 

Αμα βάλω τον SSD κάτω θα έχω πρόβλημα με το καλώδιο της τροφοδοσίας, δεν θα χωράει. Γιατί μου προτείνεις να το βάλω κάτω.

 

Επέκταση έβαλα 1ων γιατι απο πίσω(επάνω) δεν χωρούσε να βγεί το 8pino καλώδιο, και απο μπροστά περνούσε πανω απο όλα και ήταν "κακάσχημο". Ασε που το έβαλα έτσι ωστε να κρύβει και το 24πινο.

 

Καλύπτρα που να βρώ?? :D

Μπορεις να βαλεις μια καλυπτρα στο τροφοδοτικο μια λευκη που να φτανει ως την βαση για τους σκληρους και να τα βαλεις εκει μεσα.

 

Επεκταση το καλωδιο τροφοδοσιας του επεξεργαστη γιατι εβαλες δεν φτανει το δικο του;

 

Και τον ssd να τον βαλεις στην κατω κατω θεση.

http://www.overclock.net/t/1489627/case-mod-complete-december-motm-2nd-place-relic-a-beigemod-first-case-mod/400#post_23178691

 

Πολύ καλή ιδέα θα έλεγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα βάλω τον SSD κάτω θα έχω πρόβλημα με το καλώδιο της τροφοδοσίας, δεν θα χωράει. Γιατί μου προτείνεις να το βάλω κάτω.

 

Επέκταση έβαλα 1ων γιατι απο πίσω(επάνω) δεν χωρούσε να βγεί το 8pino καλώδιο, και απο μπροστά περνούσε πανω απο όλα και ήταν "κακάσχημο". Ασε που το έβαλα έτσι ωστε να κρύβει και το 24πινο.

 

Καλύπτρα που να βρώ?? :D

http://www.overclock.net/t/1489627/case-mod-complete-december-motm-2nd-place-relic-a-beigemod-first-case-mod/400#post_23178691

 

Πολύ καλή ιδέα θα έλεγα!

 

Στο τροφοδοτικο να βαλεις καλυπτρα κατι σαν αυτο.

 

_SAM2675_zpswumfrx20.jpg

 

 

Για τον ssd στο ειπα για να μην κρεμονται τα καλωδια σαν μακαρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τροφοδοτικο να βαλεις καλυπτρα κατι σαν αυτο.

 

_SAM2675_zpswumfrx20.jpg

 

 

Για τον ssd στο ειπα για να μην κρεμονται τα καλωδια σαν μακαρονια.

 

Ναι αυτές οι καλύπτρες έρχονται μαζί με τις θήκες, και αποτι διαβάζω δεν πωλούντε ξεχωριστά πουθενά! για τον ΣΣΔ θα προσπαθήσω να βρω μια λύση αλλα όπως σου είπα το κουτί είναι τραγικό απο αποψη cable management ε και δεν θέλω να ζωρίζω πολύ τα καλώδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το comrade καλο, χρυσο,  αλλα παιδεμα! Εχω δουλεψει πανω του! Οταν θα βαλεις καρτα γραφικων , μπορει να περασει απο τα αριστερα το 8pin του επεξεργαστη. Οντως δεν εχει σωστη οπη το κουτι αυτο. 

Αλλα και ετσι καλα ειναι. Θελει πολυ περισσοτερο ιδρωτα μπας και καταφερεις και κρυψεις στην πλατη της μητρικης τα καλωδια... Ωραιο ομως κατα τ'αλλα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...