Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tελευταιο Update : Εβαλα καρτα γραφικων επιτελους, και εβαλα αυτοκολλητο με θεμα το Krait!!! Eλπιζω να σας αρεσει!!!

post-376588-0-10988900-1453147005_thumb.gif

 

Πανέμορφο φίλε μου! Από τα πιο όμορφα κουτιά το nzxt s340. Ειδικά αυτή η μινιμαλ ισορροπία μαύρου - άσπρου. Μ'αρέσει και μένα τρελά το συγκεκριμένοι κουτάκι, προς το καλοκαιράκι θα το τσιμπήσω ! Πολύ ωραίο αυτοκόλλητο. Το πήγες σαν σχέδιο και στο εκτύπωσαν ή από ebay?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

attachicon.gifphoto-283491.gif

 

Πανέμορφο φίλε μου! Από τα πιο όμορφα κουτιά το nzxt s340. Ειδικά αυτή η μινιμαλ ισορροπία μαύρου - άσπρου. Μ'αρέσει και μένα τρελά το συγκεκριμένοι κουτάκι, προς το καλοκαιράκι θα το τσιμπήσω ! Πολύ ωραίο αυτοκόλλητο. Το πήγες σαν σχέδιο και στο εκτύπωσαν ή από ebay?

Χαχααχαχαχ ελιωσα με το gif... Το σχεδιο ναι ειναι custom εκτυπωμενο..δεν βρηκα ετοιμο! Πολυ ωραιο κουτι ειναι και για το μεγεθος του και για την τιμη του..!!! Ειμαι πολυ ευχαριστημενος..!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Που ειναι η καλυπτρα τροφοδοτικου. ?

Αν την βαλεις και βαλεις και sleeved extentions πετας. !!!!! ;)

H καλυπτρα θα μπεί λογικά καποια στιγμη αν και το θεμα ειναι τα sleeved καλώδια.Μολις βγαλει η corsair sleeved καλωδια για type 4(θα δουμε πως θα ειναι λογω πυκνωτων μεσα) ισως να βαλω και αυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα και εγω για να βαλω κοκκινα καλωδια στο EVGA G2 που πηρα αλλα με αυτες τις τιμες μια χαρα ειναι τα μαυρα μην πω ποιο ομορφα απο τα κοκκινα. :ph34r:

 

http://www.evga.com/Products/ProductList.aspx?type=10&family=Power+Supplies&chipset=+Power+Supply+Cable+Set+%28Individually+Sleeved%29

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα και εγω για να βαλω κοκκινα καλωδια στο EVGA G2 που πηρα αλλα με αυτες τις τιμες μια χαρα ειναι τα μαυρα μην πω ποιο ομορφα απο τα κοκκινα. :ph34r:

 

http://www.evga.com/Products/ProductList.aspx?type=10&family=Power+Supplies&chipset=+Power+Supply+Cable+Set+%28Individually+Sleeved%29

Ολα τα professionally sleeved καλωδια δηστυχως ειναι γύρω στην 100αρα.....Αλλα ειναι πολυ ωραια τα sleeved καλωδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδων sleeved ειναι και αυτα που εχει τωρα.

 

14a-Cables.jpg

 

Οκ δεν ειναι ενα ενα καλωδιο αλλα δεν τα λες και ασχημα. :P

 

Απο ιντερνετ ειναι η φωτο που λεφτα για 1200 :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι αυτα!!!!Σε σχεση με αυτα τα χοντρα που εχει το corsair μου ...Ου μπλεξειςAS7V2743.jpg

 

Ακριβως το ιδιο πλακε συστημα ειχαν τα Antec edge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια στιγμη που δεν θα βαριεμαι θα μαζεψω τα καλωδια γιατι τωρα ειναι προχειρα.

 

Για να σας προλαβω η θυρα που εχω βαλει την καρτα γραφικων ειναι X16

 

DSC00018.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια στιγμη που δεν θα βαριεμαι θα μαζεψω τα καλωδια γιατι τωρα ειναι προχειρα.

 

Για να σας προλαβω η θυρα που εχω βαλει την καρτα γραφικων ειναι X16

 

DSC00018.jpg

Τώρα κάτι γίνεται! :-)

 

Με τον χώρο κάτω δεξιά θα κάνεις κάτι,γτ φαίνεται αρκετά άδειο...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κάτι γίνεται! :-)

 

Με τον χώρο κάτω δεξιά θα κάνεις κάτι,γτ φαίνεται αρκετά άδειο...?

 

Τιποτα εναν μαυρο η μαυρο-κοκκινο 12-14αρι ανεμιστηρα θα βαλω για να στελνει αερα στην καρτα γραφικων και καποια στιγμη θα αλλαξω τον κακασχημο ανεμιστηρα της ψυκτρας με δυο 140αρηδες μαυρους η μαυρο-κοκκινους.

 

Το κουτι ειναι το 690 window και με το καπακι δεν βλεπεις το κενο.

 

536404-5.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifphoto-283491.gif

 

Πανέμορφο φίλε μου! Από τα πιο όμορφα κουτιά το nzxt s340. Ειδικά αυτή η μινιμαλ ισορροπία μαύρου - άσπρου. Μ'αρέσει και μένα τρελά το συγκεκριμένοι κουτάκι, προς το καλοκαιράκι θα το τσιμπήσω ! Πολύ ωραίο αυτοκόλλητο. Το πήγες σαν σχέδιο και στο εκτύπωσαν ή από ebay?

Αν περιμένεις μέχρι καλοκαίρι τσέκαρε αυτό.Σχεδόν copy paste έκανε η phanteks αλλα με καλύτερο watercool support και λίγο καλύτερη ποιότητα.Βέβαια δεν ξέρω σε τι τιμή θα έρθει εδώ. Phanteks Eclipse

 

 

phanteks-ces-6.jpg

Phanteks-Eclipse-P400.jpg

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδων sleeved ειναι και αυτα που εχει τωρα.

 

14a-Cables.jpg

 

Οκ δεν ειναι ενα ενα καλωδιο αλλα δεν τα λες και ασχημα. :P

 

Απο ιντερνετ ειναι η φωτο που λεφτα για 1200 :lol:

 

 

Άμα αυτά είναι sleeved θα πέσω από το μπαλκόνι :-D . Καμία σχέση πχ με αυτά Professional_Single_Sleeved_Cable_Wire_C

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα αυτά είναι sleeved θα πέσω από το μπαλκόνι :-D . Καμία σχέση πχ με αυτά

Professional_Single_Sleeved_Cable_Wire_C

 

Καλα αυτο ειναι αριστοτεχνημα. Τα παραπανω οντως δεν ειναι sleeved , ειναι παστιτσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...