Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το ζαλμανακι μια χαρα συμμαζεμενο το'χεις! To enthoo pro ειναι 1-2 σκαλια πιο πανω , ειδικα στην τιμη που παιζει...

Απο τις καλυτερες μου αγορες , ever !  :-)

 

Μπορει να μη του εχω νερα (δεν ειμαι νερουλας ) , αλλα ικανοποιει οποια επιθυμια και αν εχω,  προς το παρον! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ααααα τώρα κατάλαβα, το αλλο που μπορείς να κάνεις είναι από molex σε 6pin και μετα ασπρο sleeve 6pin_6pin

Tελικα ανοιξα το πουγκι με τα sleeved της corsair και βρηκα 2x6πινα χωριστα,οποτε λυθηκε το μυστηριο...

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα ανοιξα το πουγκι με τα sleeved της corsair και βρηκα 2x6πινα χωριστα,οποτε λυθηκε το μυστηριο...

Ευχαριστω!

Ωραία μια χαρά , θα προτιμούσα κοκκινακι μαζί με την γραφικών!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το ζαλμανακι μια χαρα συμμαζεμενο το'χεις! To enthoo pro ειναι 1-2 σκαλια πιο πανω , ειδικα στην τιμη που παιζει...

Απο τις καλυτερες μου αγορες , ever ! :-)

 

Μπορει να μη του εχω νερα (δεν ειμαι νερουλας ) , αλλα ικανοποιει οποια επιθυμια και αν εχω, προς το παρον!

Όντως,για τα λεφτά που έχει είναι τίμιο και σε καλύπτει αν δεν έχεις σκοπό για νερά...Συμμαζεμενο είναι,απλα δεν έχει χώρους για cable management.Ειδικά πίσω απ τη μητρική γίνεται χαμός απ τα καλώδια και έτσι όπως είναι μαζεμένα πιεζονται πολύ μεταξύ τους (2 εκατοστά το πολύ σε πάχος είναι το κενο)!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προφανως και στα λεφτα του για full tower ειναι πολυ δυνατό κουτακι απλώς οπως ειπε κ ο Lifeguard δεν ειναι κ πολυ ευχρηστο και εγώ που το εχω μου εβγαλε το λάδι να βάλω απο πίσω τα καλώδια.Η μονη λυση ειναι sleeved για να εχεις αρκετα καλο αποτελεσμα.Επρεπε να πάρω το Air 540 μου φαινεται :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειδα το air 540 απο κοντα και σπαστηκα γιατι ηθελα να το βαλω οριζοντιο και οπως το ειδα δεν παει γιατι εχει τα ποδαρακια για καθετα και αν τοβαλω οριζοντιο θα ειναι ασχημο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAA καταλαβα....Το απολυτο κουτι για ετσι οπως το ηθελες ειναι το Caselabs Mercury S8 αλλα ξεφευγει παρα πολυ η τιμή του....Εντάξει δεν έχω παραπανω απο το enthoo pro για 110 ευρω που δωσα αλλα μεχρι εκει,υπαρχουν πολυ πιο ομορφα cases 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο πολυ μου αρεσει το air

Θα μπορουσαν τα ποδαρακια να ειναι αυτοκολλητα να τα βαζεις θελεις.

Κατα την γνωμη μου αυτο το κουτι ειναι πολυ ποιο ομορφο οριζοντιο παρα καθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προφανως και στα λεφτα του για full tower ειναι πολυ δυνατό κουτακι απλώς οπως ειπε κ ο Lifeguard δεν ειναι κ πολυ ευχρηστο και εγώ που το εχω μου εβγαλε το λάδι να βάλω απο πίσω τα καλώδια.Η μονη λυση ειναι sleeved για να εχεις αρκετα καλο αποτελεσμα.Επρεπε να πάρω το Air 540 μου φαινεται :D

Το phanteks λες; Αν δεν ειναι ευχρηστο το phanteks ποιο ειναι; (περα απο τα λοιπα τερατα).

Εχω 3 κιλα καλωδια απο πισω και ουτε παραπονο το καημενουλι xD

Ημουν αναμεσα σε phanteks enthoo pro, air 540 και fractal define r5 , τελικα κατεληξα στο phanteks. Δε μετανοιωσα... Ουτε με τα αλλα θα μετανοιωνα, αλλα με 4HDD δυσκολα να μου εκανε το air :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειδα το air 540 απο κοντα και σπαστηκα γιατι ηθελα να το βαλω οριζοντιο και οπως το ειδα δεν παει γιατι εχει τα ποδαρακια για καθετα και αν τοβαλω οριζοντιο θα ειναι ασχημο.

ορίστε κουτάκι οριζόντια κάθετα αριστερά δεξιά πάνω κάτω :P

post-230344-0-30895400-1453322326_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το phanteks λες; Αν δεν ειναι ευχρηστο το phanteks ποιο ειναι; (περα απο τα λοιπα τερατα).

Εχω 3 κιλα καλωδια απο πισω και ουτε παραπονο το καημενουλι xD

Ημουν αναμεσα σε phanteks enthoo pro, air 540 και fractal define r5 , τελικα κατεληξα στο phanteks. Δε μετανοιωσα... Ουτε με τα αλλα θα μετανοιωνα, αλλα με 4HDD δυσκολα να μου εκανε το air :P

Μάλλον έγινε μπέρδεμα!Δεν μιλουσα για το phanteks αλλά για το δικό μου,ότι μ έβγαλε το λάδι με τα καλώδια... :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ορίστε κουτάκι οριζόντια κάθετα αριστερά δεξιά πάνω κάτω :P

 

Μπορουν να παρουν αυτα την μητρικη ψυκτρα και καρτα γραφικων μου;

 

Ακυρο μια χαρα τα παιρνει αλλα θεση για το bluray εγραφης δεν εχει και δεν το βρηκα πουθενα στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουν να παρουν αυτα την μητρικη ψυκτρα και καρτα γραφικων μου;

 

Ακυρο μια χαρα τα παιρνει αλλα θεση για το bluray εγραφης δεν εχει και δεν το βρηκα πουθενα στην Ελλαδα.

ΑΤΧ μητρική πέρνει, και κάρτα γραφικών μέχρι 350μμ νομίζω. και εγώ εξωτερικό  αντιγραφικό θα βάλω. Ελλάδα το έχει το eshop στα 300 ευρώ. Εγώ προπαραγγελία από Alternate.de το έκανα πριν τα χριστούγεννα, με παράδοση μέσα φλεβάρη. Αλλά τιμή στα 215 ευρώ με μεταφορικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αχ πολλα τα λεφτα εδω με το ζορι ελεγα καποια στιγμη να βρω κανενα air 540 μετχειρισμενο αλλα οταν ειδα αυτο με τα ποδαρακια μου κοπηκε η ορεξη.

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...