Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακόμα το σκέφτομαι για αυτοκόλλητα και μια πιο μόνιμη λύση για τη στήριξη του πλέξι στο πλάι

αλλά κατά τα άλλα το ετήσιο project έλαβε τέλος.

 

Θα ακολουθήσουν και φώτο από dslr όταν με το καλό τη δανειστώ :)

Τέρας.Ωραίος.

Προσωπικά πάντος δεν θα ήθελα να έχω οτιδήποτε να εξέχει έξω απο τόσο μεγάλο κουτί,οπότε το πίσω ψυγείο ή θα το παράταγα τελείως ή θα έβλεπα να χορέσω μεγαλύτερο μπροστά ακόμα και αν χρειαζόταν να βγάλω το μπροστινό  rez.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέρας.Ωραίος.

Προσωπικά πάντος δεν θα ήθελα να έχω οτιδήποτε να εξέχει έξω απο τόσο μεγάλο κουτί,οπότε το πίσω ψυγείο ή θα το παράταγα τελείως ή θα έβλεπα να χορέσω μεγαλύτερο μπροστά ακόμα και αν χρειαζόταν να βγάλω το μπροστινό  rez.

Ευχαριστώ φίλος  :)

 

O cpu παίρνει από το πάνω 420 και η gpu από το μπροστά 140 και πίσω 120.

Νομίζω το 140άρι δεν θα έφτανε μόνο του κι αν έβαζα πιο μεγάλο μπροστά θα έπρεπε

να κρύψω την αντλία ή τους ssd.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερο το έχει ο άνθρωπος :P

Ναι το ξέρω. Και εγώ για 2ο το έχω αλλά με τον duo δεν την πολύ πάλευε και με τον ΧΕΟΝ κάνει σχεδόν τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βδομαδα χωρις ποστ......τελειωσανε τα builds ρε παιδια.?

Εδώ που τα λέμε μόνο φωτό δεν βλέπαμε. Το θέμα δε είναι μπούρου μπούρου αλλά δείξτε το κουτί σας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μικρο update και απο εμενα με προσθηκη καλυπτρας, μακαρι να ειχα καλυτερη φωτογραφικη, το κινητο δεν βοηθαει!

 

attachicon.gif95a04c5637cd9b751057cf58668b01566e4e55cafa8743ddbad771d949d4ef80.0.jpg

Αν γινότανε κάποιος διαγωνισμός το κύπελο το είχες στο τσεπάκι !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το εχουμε παει σε αλλο επιπεδο το thread, οπως χαζευα στο fb ειδα αυτο το κουτι απο την corsair http://www.corsair.com/en/landing/400c πως σας φαινεται? Προφανως το βγαλε για να χτυπησει το s340 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το εχουμε παει σε αλλο επιπεδο το thread, οπως χαζευα στο fb ειδα αυτο το κουτι απο την corsair http://www.corsair.com/en/landing/400c πως σας φαινεται? Προφανως το βγαλε για να χτυπησει το s340 :P

Στα 103€ από το vision studio φαίνεται καλή τιμή, το μόνο που δεν μ άρεσε είναι το κούμπωμα στο side panel

Νομίζω ανάμεσα σε αυτά τα δύο θα διάλεγα το s340 σε λευκό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το εχουμε παει σε αλλο επιπεδο το thread, οπως χαζευα στο fb ειδα αυτο το κουτι απο την corsair http://www.corsair.com/en/landing/400c πως σας φαινεται? Προφανως το βγαλε για να χτυπησει το s340 :P

Δελεαστικό,to είχα δει πριν λίγο καιρό σε ένα review.

 

Θετικά κατά την γνώμη έναντι του s340

1.πλαινό πάνελ(αν και δεν μου αρέσει το χερούλι)

2.φίλτρα αέρα

3.περισσότερα φανάκια

4.modular psu/hdd cover

 

Θετικά του s340 έναντι του

1.τιμή

2.θέσεις ssd(εμένα μου αρέσει να φαίνονται)

3.πιο minimal εμφάνηση

 

Οπότε για μένα αν ήταν τώρα να πάρω ένα απο τα δύο....μάλλον θα το έριχνα κορόνα γράμματα.Νομίζω είναι πιο λειτουργικό το 400c αλλά πιο ωραίο το S340

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μικρο update απο μενα στις μνημες.. βγηκαν οι ripjawsX των 8GB και μπηκαν hyperx fury 16GB φυσικα σε ασπρες για να ταιριαζει με το συνολο B) η καμερα δυστυχως δεν βοηθαει και πολυ :-(  οι ripjawsX δινονται αν ενδιαφερεται καποιος :)

post-330850-0-45233300-1458319653_thumb.jpg

post-330850-0-92581600-1458319676_thumb.jpg

post-330850-0-47449100-1458319695_thumb.jpg

post-330850-0-45098400-1458319861_thumb.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...