Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίγουρα.Αλλά έχει το καλό ότι σε βλέπουν αλλιώς οι γύρω και όχι σαν geek :P :P

Δεν μας ενδιαφερει ομως πως μας βλεπουν οι γυρω στο χομπι μας. Εγω ας πουμε το car modding το βλεπω σαν υπερτατη υπερκαργκουρια, αλλα αυτο δεν εχει καμμια σημασια :) :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας ενδιαφερει ομως πως μας βλεπουν οι γυρω στο χομπι μας. Εγω ας πουμε το car modding το βλεπω σαν υπερτατη υπερκαργκουρια, αλλα αυτο δεν εχει καμμια σημασια :) :P

Θεωριτικά ναι.Αλλά δεν νομίζω να υπάρχει άτομο να μην τον νοιάζει πραγματικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο νεος μου υπολογιστής έφτασε και τον συναρμολόγισα, οριστε μερικές γρήγορες (πρόχειρες) φωτογραφίες, στις επόμενες μέρες θα βγάλω πιο σωστές. Και όχι, οι φωτογραφίες δεν είναι ανάποδες, απλά το κουτί είναι το Corsair 600C το οποίο είναι inverted tower. Ελπίζω να σας αρέσει.

 

IMG_0698.jpg

IMG_0725.jpg

IMG_0729.jpg

IMG_0730.jpg

 

 

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν το λειτουργησεις αρκετα, πες μας πως τα παει απο airflow! Το κουτακι αυτο το χαλβαδιαζε ενας φιλος μου :D

To Σαββατοκύριακο έχει κάψιμοοοο, θα σου πω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

[...]

To τροφοδοτικό μόνο με χαλάει, όλα τα υπόλοιπα είναι τούμπανο!

 

Από προσωπική πείρα μιλάω!

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο νεος μου υπολογιστής έφτασε και τον συναρμολόγισα, οριστε μερικές γρήγορες (πρόχειρες) φωτογραφίες, στις επόμενες μέρες θα βγάλω πιο σωστές. Και όχι, οι φωτογραφίες δεν είναι ανάποδες, απλά το κουτί είναι το Corsair 600C το οποίο είναι inverted tower. Ελπίζω να σας αρέσει.

 

 

 

 

 

 

Πολύ καλά parts... καλο στήσιμο αλλα κάκιστο τροφοδοτικο για τετοιο σσύστημα ... Χιλιες φορές να έκοβες απο ψύκτρα και να τα έριχνες στο τροφοδοτικό!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τροφοδοτικό μόνο με χαλάει, όλα τα υπόλοιπα είναι τούμπανο!

 

Από προσωπική πείρα μιλάω!

 

Το τροφοδοτικό ήταν από έναν φίλο μου που έδωσε το παλιό του σύστημα, απλά επειδή δεν έφτανε το budget το πήρα αυτό (μου το χάρισε το παιδί).

 

Πολύ καλά parts... καλο στήσιμο αλλα κάκιστο τροφοδοτικο για τετοιο σσύστημα ... Χιλιες φορές να έκοβες απο ψύκτρα και να τα έριχνες στο τροφοδοτικό!!

 

Έχεις δίκιο αλλά δεν ήθελα να ξεφύγω από το budget (εδώ έφτασα 1800€ μηχάνημα από 1100€ που υπολόγιζα), οπότε μιας και μου το χάρισε φίλος είπα να το κρατήσω για λίγο καιρό μέχρι να πάρω ένα άλλο καλό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω στα τόσα που έδωσε τι επιπλέον 99 τι 111 :-D

 

Δες και αυτό που είναι full modular http://www.skroutz.gr/s/7641621/EVGA-SuperNOVA-650-G2.html

Πάλι σε έξοδα με βάζεις!!! αχχχχ...... Τι λες γι' αυτό ? http://www.skroutz.gr/s/7593616/Corsair-RMx-Series-750W.html#reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...