Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί ρε παιδιά ;;;; Την corsair δεν την συμπάθητε ;;;

Κάποτε... πλέον τα τροφοδοτικά της είναι μέτρια σε σχέση με κάποια του ανταγωνισμού και πολύ υπερτιμημενα. Το τίμημα της δόξας που λέμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι σε έξοδα με βάζεις!!! αχχχχ...... Τι λες γι' αυτό ? http://www.skroutz.gr/s/7593616/Corsair-RMx-Series-750W.html#reviews

 

Εσύ ρώτησες :-D .Εντάξει όπως είπες μπορείς να το πάρεις αργότερα, αλλά PSU κοιτάμε πάντα κάτι καλό, ακόμα και για μεσαίου budget συστήματα.

 

 

Γιατί ρε παιδιά ;;;; Την corsair δεν την συμπάθητε ;;;

 

Κάθε άλλο και με support για Όσκαρ. Απλά οι καλές σειρές πχ ΑΧ είναι πανάκριβες.Το δικό μου το πήρα προ 3ετίας 155 και πλέον έχει 187...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παίδες, μην τα ισοπεδώνουμε και όλα. Τα RMx αυτή την στιγμή, είναι απο τις καλύτερες σειρές. Κορυφαίο efficiency και 10 χρόνια εγγύηση. Στα + το ότι είναι και αυτό Full Modular. Το ξέρω ότι τα τροφοδοτικά δεν τα φτιάχνει η ίδια η Corsair αλλά μην την θάβουμε κιόλας. Όλες οι εταιρίες έβγαλαν πατάτες...

 

Μην ξεχνάμε και το κορυφαίο Support / RMA που έχουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο corsair λιγα ξέρω, αλλά 2 evga μου χάλασαν. Ενα 750g2 το οποίο έσκασε και ενα 850p2 που έκλεινε συνέχεια. Τώρα έχω ενα 850p2 ολοκαίνουριο απο αντικατασταση και θα το τσεκαρω τις επόμενες μέρες! Θα πήγαιναν άνετα σε rmx ή rmi απο corsair. + τα 10 χρόνια εγγύηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Dev1l και όποιον άλλον...

 

Είμαστε σίγουροι ότι η Η100 λειτουργεί σωστά στο πάτωμα του κουτιού με τους σωλήνες έτσι?

 

Έχω την εντύπωση πως οι προηγούμενες γενιές, τουλάχιστον, απαιτούσαν είτε οροφή για οριζόντια είτε συγκεκριμένη καθετη τοποθέτηση.

 

Άλλαξε κάτι στη νέα γενιά ή θυμάμαι εντελώς λάθος?

 

Ωραίο σύστημα και στήσιμο, πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παίδες, μην τα ισοπεδώνουμε και όλα. Τα RMx αυτή την στιγμή, είναι απο τις καλύτερες σειρές. Κορυφαίο efficiency και 10 χρόνια εγγύηση. Στα + το ότι είναι και αυτό Full Modular. Το ξέρω ότι τα τροφοδοτικά δεν τα φτιάχνει η ίδια η Corsair αλλά μην την θάβουμε κιόλας. Όλες οι εταιρίες έβγαλαν πατάτες...

 

Μην ξεχνάμε και το κορυφαίο Support / RMA που έχουν...

 

 

Δεν μπορώ να καταλάβω με ποιό σκεπτικό στην σειρά RMX δίνουν 10ετή ενώ στην σειρά AX που είναι και ακριβότερη δίνουν 7ετή :huh: ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες να ρωτησω..τα κουμπωσα ολα κομπλε μια χαρα κ το pc ανοικσε με την μια..δν του εκανα φορματ κ win του ειχα περασει στο συστημα της υπογραφης...να το αφησω ετσι η να του κανω φορματ στο νεο συστημα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες να ρωτησω..τα κουμπωσα ολα κομπλε μια χαρα κ το pc ανοικσε με την μια..δν του εκανα φορματ κ win του ειχα περασει στο συστημα της υπογραφης...να το αφησω ετσι η να του κανω φορματ στο νεο συστημα? :P

Στο σύστημα της υπογραφής έχεις άλλο σύστημα εντελώς.Πώς γίνεται να άλλαξες πλατφόρμα και να έχει περασμένα windows.?

Δεν πολυβγάζω άκρη :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες να ρωτησω..τα κουμπωσα ολα κομπλε μια χαρα κ το pc ανοικσε με την μια..δν του εκανα φορματ κ win του ειχα περασει στο συστημα της υπογραφης...να το αφησω ετσι η να του κανω φορματ στο νεο συστημα? :P

Εγω σε καινουργιο συστημα θα εκανα φορματ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...