Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρθαν τα καλωδιάκια απο ensourced.net.. Μπήκε και tempered glass..Σε φωτισμό γύρισα πάλι σε λευκό γτ το προτιμώ μάλλον.. Είναι κ εύκολη η αλλαγή οπότε μπορεί να ξαναγίνει μωβ έυκολα.. Ερώτηση.. Θέλω να ρίξω λίγο φώς στους ssd αριστερά (ειδικά μωβ δεν είναι τοσο φωτεινό όσο φαίνεται), αλλά δεν έχω μέρος να βαλω τα led χωρις να φαίνονται κ να είναι άσχημο. Μόνη σκέψη είναι να τα στηρίξω στην Gpu άλλα είναι απο αλουμίνιο το σώμα της ψύκτρας και δεν μαγνητίζει.. Καμιά ιδέα? 

 

20160919 183242

20160919 183325

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα βαλεις τα led σε κατι τετοιο (P17 mini κατα προτιμηση)*. Σε καποια φαση θα κανω ακριβως το ιδιο γιατι θελω να βαλω την καλυπτρα στο κουτι μου, οποτε για να βαλω τα λεντακια μου , πρεπει να τα βαλω πανω στην καλυπτρα, και ετσι χυμα ειναι αθλια. 

 

Βασικα απο την εικονα ο φωτισμος φανεται μια χαρα

 

*Τα προφιλ αλουμινιου μπορεις να επιλεξεις να στα βαψουν με μαυρο ματ χρωματακι , ειχα βρει ενα καταστημα με πολυ καλη γκαμα χρωματων , και το'χασα τωρα, αλλα θα το βρω καποια στιγμη ξανα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το προφιλ δεν βοηθάει γτ θα φαίνεται. Ιδανικά θελω κάτι να κολλάει σε gpu αλλά διπλής οψης που δοκίμασα ξεκολλησε μετά απο λίγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμο το project και από εμένα :)

 

Ωραία σύνθεση.

 

Οφείλεις στον εαυτό σου (και στην εδώ κοινότητα) ξέσκισμα-review για το πως λειτουργεί/αποδίδει το CF (εννοείται παράθεση αποτελεσμάτων off/on).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην η Black edition GALAX παιζει να ειναι οτι ποιο τοπ υπαρχει εκει εξω οχι μονο σε 970 αλλα 980-980τι παγκοσμια σπαει η συγκεκριμενη απορω που την βρηκες ΤΟΥΜΠΑΝΟ.Η κανω λαθος και εχεις την Direct cu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην η Black edition GALAX παιζει να ειναι οτι ποιο τοπ υπαρχει εκει εξω οχι μονο σε 970 αλλα 980-980τι παγκοσμια σπαει η συγκεκριμενη απορω που την βρηκες ΤΟΥΜΠΑΝΟ.Η κανω λαθος και εχεις την Direct cu

Αν λές εμένα, είναι η Asus 970 Black.. ναι ειναι ωραία με τα μαύρα heatpipes..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό!

 

 

Πως κατέληξες στην 1060? Την 390 και μετά την 1080 δεν είχες?

 

(Ίσως έχω χάσει επεισόδιά)

 

 

:-D Χαχαχαχα!

Μπέρδεμα πράγματι, δεν έχεις άδικο.

 

Η 390 χάλασε (ή ήταν χαλασμένη ποτέ δεν κατάλαβα), την πήγα πίσω και με κόπους και βάσανα πήρα τα λεφτά πίσω και έμεινα για λίγες μέρες με την Palit GTS 250. Ένας φίλος ήθελε να κάνει αναβάθμιση την κάρτα γραφικών του και πήγα και του πήρα την GTX 1080 Gaming X. Την κράτησα περίπου 3 μήνες γιατί αυτός ήταν εκτός Αθηνών και γενικότερα δεν τον ενδιέφερε πολύ το θέμα. Όταν ήρθε Αθήνα την έβαλα στο σύστημα του και έβαλα πάλι την GTS 250. Λίγες μέρες αργότερα πήγα και πήρα επιτέλους δική μου κάρτα γραφικών, την GTX 1060.

 

Τώρα την Palit GTS 250 θα την δανείσω σε ένα φιλαράκι που έχει ξεμείνει από κάρτα γραφικών και δεν έχει PC. Τουλάχιστον θα παίζει τα MOBA και τα RPG που θέλει όπως AION, κλπ.

 

Έχουμε κάνει τις κάρτες γραφικών τηλεκάρτες όπως καταλαβαίνεις.  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια 260 στο συρταρι. Αμα ειστε απο αθηνα κ δεν βαριέστε να περασετε απο μοσχατο η πατησια για παραλαβη σας τη δινω να κανει δουλειά ο φιλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επόμενο που θέλω να κάνω είναι να βάλω LED φωτισμό και μάλλον αν κάνω το έγκλημα θα το κάνω σωστά και θα πάω προς NZXT λύση...

 

Εχω μια 260 στο συρταρι. Αμα ειστε απο αθηνα κ δεν βαριέστε να περασετε απο μοσχατο η πατησια για παραλαβη σας τη δινω να κανει δουλειά ο φιλος.

Λες για να παίζει καλύτερα από την 250 ε;
Θα του το πω και θα σου. Ευχαριστώ πολύ! :)

Υ.Γ.: Θα ήθελα να δω και το Mastercase ή να κάνεις μία μικρή παρουσίαση. Μου αρέσει εμφανισιακά, αλλά δεν ήταν στις επιλογές μου γιατί φοβήθηκα μήπως αρχίσουν τα τριξίματα με τα τόσα αποσπώμενα μέρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες για να παίζει καλύτερα από την 250 ε;

Θα του το πω και θα σου. Ευχαριστώ πολύ! :)

 

Υ.Γ.: Θα ήθελα να δω και το Mastercase ή να κάνεις μία μικρή παρουσίαση. Μου αρέσει εμφανισιακά, αλλά δεν ήταν στις επιλογές μου γιατί φοβήθηκα μήπως αρχίσουν τα τριξίματα με τα τόσα αποσπώμενα μέρη.

 

Ε ναι.. Εγώ την έχω κ κάθεται. Και δεν θα μπω στην διαδικασία να την πουλήσω. Ας την πάρει κάποιος που θα την δουλέψει. Τώρα για το mastercase.. Ακριβό σπορ, αν μπεις στο τριπακι με τα εξτρα παρτς.. Και απο μόνο του δλδ, ειναι ακριβό.. Οταν η τιμή του enthoo pro acrylic είναι κάτω απο 100€, έπρεπε να κάνει το πολύ 120€.. Βέβαια σου δείχνω ότι θες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...