Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Sheogorath είπε

Ακόμα βρε αθεόφοβε single channel ram?

Γιες μαι φρεντ. Δυστυχως δεν μπορω να βρω ιδιες μτχ για να τις κανω triple. Μονο καινουριες αλλα τσιμπανε, ισως στο προσεχες μελλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, DiaperCh@nger101 είπε

Επιτέλους!  Σχεδόν 1 μήνα μου πήρε να το στήσω...

Δυστυχώς δεν βγήκαν τα κουκιά για την καρτάρα την 2080 επομένως θα βολευτώ με την 2070.

Οι πρώτες εντυπώσεις από το eisbaer solo της alphacool είναι πολύ καλές,

αντέχει άνετα τα δύο ψυγεία 280mm, το ένα είναι 30άρι και το άλλο 60άρι,

η αντλία είναι τελείως αθόρυβη και με τα φουρφούρια στο χαμηλό ο 9900 σε p95 @ 5ghz 1.35v μένει κάτω από 80c σε small ffts!

Το μόνο που μου ξέφυγε είναι ότι έχει μπλε led! Άμα με πιάσει προκοπή θα αλλάξω το μπλε με πορτοκαλί.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Ωραίο setup και άψογες οι θερμοκρασίες σου! Εγώ με 8700K delid @ 5Ghz 1.295 volt με αέρα βέβαια (Dark Rock 4 Pro) σε P95 πατάω 90 δυστυχώς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/3/2019 στις 11:18 ΜΜ, DiaperCh@nger101 είπε

Επιτέλους!  Σχεδόν 1 μήνα μου πήρε να το στήσω...

Δυστυχώς δεν βγήκαν τα κουκιά για την καρτάρα την 2080 επομένως θα βολευτώ με την 2070.

Οι πρώτες εντυπώσεις από το eisbaer solo της alphacool είναι πολύ καλές,

αντέχει άνετα τα δύο ψυγεία 280mm, το ένα είναι 30άρι και το άλλο 60άρι,

η αντλία είναι τελείως αθόρυβη και με τα φουρφούρια στο χαμηλό ο 9900 σε p95 @ 5ghz 1.35v μένει κάτω από 80c σε small ffts!

Το μόνο που μου ξέφυγε είναι ότι έχει μπλε led! Άμα με πιάσει προκοπή θα αλλάξω το μπλε με πορτοκαλί.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Γιατί ανάποδα ο SSD????????????????????????????? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Γιατί ανάποδα ο SSD????????????????????????????? :P

Γιατί για να περάσουν από μπροστά τα καλώδια, πρέπει να ανέβουν λίγο τα μπροστινά fans.

 

Έχω το ίδιο κουτί :)

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως το ίδιο θα έλεγα για τον ssd αλλά δεν ήξερα την φάση με τα φανάκια...🙂

Βρές λοιπόν ενα λογοτυπάκι  samsung αυτολολλητάκι ή κάτι τέτοιο  τεσπα και κόλλησέ το πάνω ακριβώς απο το ανάποδο samsung γιατί δεν σου ξανα μιλάω @DiaperCh@nger101☠️🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, renaxan είπε

Με την RTX 2080: 

DP2TBIa.jpg

FdPt52o.jpg

WQ6lPy3.jpg

n3LHUO5.jpg

ijhn5Kg.jpg

Καλά εσυ δεν παίζεσαι! Σε παντρευόμουν άνετα!♥️😜

Στο μπάτσελορ θα κάναμε overclocking με άζωτο και στο τραπέζι του γάμου θα κάναμε ολική αναβάθμιση σε ιντερνετ καφέ!🤣

Και την πρώτη νύχτα του γάμου αντι για σεντόνι θα έβγαζα την 2080 στο μπαλκόνι και θα φώναζα " power limit! power limiiiiiiit 126%!  Και πάει κι άλλοοοοοοοο!!!"😍😋🤣

 

Spoiler

Με φουλ διάθεση για χιούμορ ε???  Προς Θεού αν είναι τραβηγμένο το σβήνω όλο κατευθείαν..!!☠️

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ZELOMOTH είπε

Καλά εσυ δεν παίζεσαι! Σε παντρευόμουν άνετα!♥️😜

Στο μπάτσελορ θα κάναμε overclocking με άζωτο και στο τραπέζι του γάμου θα κάναμε ολική αναβάθμιση σε ιντερνετ καφέ!🤣

Και την πρώτη νύχτα του γάμου αντι για σεντόνι θα έβγαζα την 2080 στο μπαλκόνι και θα φώναζα " power limit! power limiiiiiiit 126%!  Και πάει κι άλλοοοοοοοο!!!"😍😋🤣

  Απόκρυψη περιεχομένων

Με φουλ διάθεση για χιούμορ ε???  Προς Θεού αν είναι τραβηγμένο το σβήνω όλο κατευθείαν..!!☠️

Αμα σκασεις με Titan V μπορει να εχεις ελπιδες 😛

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ZELOMOTH είπε

Καλά εσυ δεν παίζεσαι! Σε παντρευόμουν άνετα!♥️😜

Στο μπάτσελορ θα κάναμε overclocking με άζωτο και στο τραπέζι του γάμου θα κάναμε ολική αναβάθμιση σε ιντερνετ καφέ!🤣

Και την πρώτη νύχτα του γάμου αντι για σεντόνι θα έβγαζα την 2080 στο μπαλκόνι και θα φώναζα " power limit! power limiiiiiiit 126%!  Και πάει κι άλλοοοοοοοο!!!"😍😋🤣

  Απόκρυψη περιεχομένων

Με φουλ διάθεση για χιούμορ ε???  Προς Θεού αν είναι τραβηγμένο το σβήνω όλο κατευθείαν..!!☠️

Σβήστα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...