Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 11/4/2019 στις 9:25 ΜΜ, thetiesthatbind είπε

Αλλαγή μητρικής αφού η Μaximus X έκανε νούμερα και επεξεργαστή και μια εικόνα από το cable management στο NZXT H700. 

xBKVYcx.jpg

icqA05X.jpg

vR7zp0G.jpg

yO01usJ.jpg

Φανταστική δουλειά στο cable management και γενικά....Ωραίος!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/4/2019 στις 9:25 ΜΜ, thetiesthatbind είπε

Αλλαγή μητρικής αφού η Μaximus X έκανε νούμερα και επεξεργαστή και μια εικόνα από το cable management στο NZXT H700. 

xBKVYcx.jpg

icqA05X.jpg

vR7zp0G.jpg

yO01usJ.jpg

Δεν ερχεσαι να φτιαξεις και τα δικα μου που σπρωχνω το καπακι με το ενα χερι και με το αλλο βιδωνω και κινδυνευω να το φαω στα μουτρα απο την πιεση :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Δεν ερχεσαι να φτιαξεις και τα δικα μου που σπρωχνω το καπακι με το ενα χερι και με το αλλο βιδωνω και κινδυνευω να το φαω στα μουτρα απο την πιεση :lol:

Τώρα να πω ότι δεν σε νιώθω; Ψέματα θα πω :lol: 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, Μανος85 είπε

νομιζω ειναι ετοιμο..

double AIO minimal pc

650.jpg

Ωραίο και μαζεμένο το κουτάκι σου ...good job !

Επεξ/σία από life is music
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Μανος85 είπε

νομιζω ειναι ετοιμο..

double AIO minimal pc

650.jpg

Πάρε μερικά cable combs να δείξουν πιο όμορφα τα καλώδια. Εκτός και αν δε βλέπω καλά έχεις βάλει το μονό ψυγείο στο CPU και το διπλό στην κάρτα; Τυχερός που δε χρειάστηκε να φύγει το backplate btw :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thetiesthatbind είπε

Πάρε μερικά cable combs να δείξουν πιο όμορφα τα καλώδια. Εκτός και αν δε βλέπω καλά έχεις βάλει το μονό ψυγείο στο CPU και το διπλό στην κάρτα; Τυχερός που δε χρειάστηκε να φύγει το backplate btw :D

ναι, το μονό στον ryzen, το διπλο στην 1080. Dοκιμασα κ με cable comps, νομιζω μου αρεσει καλυτερα ετσι αλλα θα τα ξαναδοκιμασω.

αλλη μια συνολικη..

633.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται και το πως ταιριάζουν στα καλώδια σου. Άμα τσεκάρεις στο δικό μου (στην προηγούμενη σελίδα) που πήρα από το Amazon τα cable comps "έδεσαν" γάντι. Ίσως να ήταν καλύτερο να τα έβαζες ανάποδα (;) και οι δύο Kraken είναι στο μεταξύ; Εγώ στη θέση σου θα έβαζα το μονό στην GPU. Το φανάκι το άλλαξες για τα VRM ή άφησες το NZXT; Για πιο ήσυχα πάντα

2 λεπτά πριν, Μανος85 είπε

ναι, το μονό στον ryzen, το διπλο στην 1080. Dοκιμασα κ με cable comps, νομιζω μου αρεσει καλυτερα ετσι αλλα θα τα ξαναδοκιμασω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Εξαρτάται και το πως ταιριάζουν στα καλώδια σου. Άμα τσεκάρεις στο δικό μου (στην προηγούμενη σελίδα) που πήρα από το Amazon τα cable comps "έδεσαν" γάντι. Ίσως να ήταν καλύτερο να τα έβαζες ανάποδα (;) και οι δύο Kraken είναι στο μεταξύ; Εγώ στη θέση σου θα έβαζα το μονό στην GPU. Το φανάκι το άλλαξες για τα VRM ή άφησες το NZXT; Για πιο ήσυχα πάντα

οντως τα δικα σου ταιριαξαν πολυ καλα, ισως με χαλαει που τα δικα μου ειναι διαφανα, θα κοιταξω να βρω μαυρα.

με ενδιαφερει πιο πολυ να κρατησω την gpu κρυα παρα τον ryzen που δεν εχει και ιδιαιτερο θεμα με θερμοκρασιες.

φανακι για τα vrm εβαλα ενα arctic, δυνατο κ αθορυβο.

Επεξ/σία από Μανος85
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...