Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/3/2021 στις 1:21 ΠΜ, dalain είπε

Χαλκός,ξύλο και μερικά ηλεκτρονικά!!!

 

1615072761839_copy_2704x2812.jpg

Νομιζω το καλυτερο με διαφορα απο αυτα που εχεις φτιαξει .Μπραβο!

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/3/2021 στις 10:46 ΜΜ, Sheogorath είπε

Απίστευτος, το τελευταίο με τους (ZMT νομίζω) μαυρους σωλήνες πολύ καθαρό, και ειδικά το δευτερο, πατέντα στην πατέντα, καραγουστόζικο.

Αυτά τα build μαρέσουν παραπάνω, παρά τα "κλασσικά" με off-the-self κουτιά και components.

Ναι αλλά αυτά μετά τον γάμο δεν μπαίνουν στο σαλόνι χωρίς να στο κόψει (το κεφάλι). 

Στις 7/3/2021 στις 1:21 ΠΜ, dalain είπε

Χαλκός,ξύλο και μερικά ηλεκτρονικά!!!

 

1615072761839_copy_2704x2812.jpg

Το πουλάς χωρίς τα parts? :P 

Οτι ωραιότερο έχω δεί πραγματικά.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτι είναι ωραίο, είναι, βγάζει και ωραίες φώτο ο άτιμος😁 (ειδικά ο φωτισμός είναι...). Το μόνο που με χαλάει είναι ότι είναι ανοιχτό και θέλει κάθε μέρα καθάρισμα... Δεν ξέρω βέβαια πως θα φαίνεται και με τα καλώδια από πίσω, δεδομένου ότι είναι ανοιχτό και θα κάνουν μπαμ.

Επεξ/σία από chrisde
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, chrisde είπε

Οτι είναι ωραίο, είναι, βγάζει και ωραίες φώτο ο άτιμος😁 (ειδικά ο φωτισμός είναι...). Το μόνο που με χαλάει είναι ότι είναι ανοιχτό και θέλει κάθε μέρα καθάρισμα... Δεν ξέρω βέβαια πως θα φαίνεται και με τα καλώδια από πίσω, δεδομένου ότι είναι ανοιχτό και θα κάνουν μπαμ.

Και καπως ετσι λοιπον ειναι απο πισω....

1615966070237_copy_2578x3191.jpeg

  • Like 26
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/3/2021 στις 1:21 ΠΜ, dalain είπε

Χαλκός,ξύλο και μερικά ηλεκτρονικά!!!

 

1615072761839_copy_2704x2812.jpg

Πανέμορφο και super clean! 👌

Επεξ/σία από nvidiafan
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οριστε κ ενα γρηγορο βιντεακι!Θα ακολουθησει και αλλο με αρκετες λεπτομερειες του build.(οταν θα ειμαστε λιγο πιο ελευθεροι στην μετακινηση).Επισης αv εχετε την διαθεση βοηθηστε με με την ψηφο σας στον διαγωνισμο που τρεχει στο builds.gg.Θα το βρειτε με το ονομα Talos

 

Επεξ/σία από dalain
  • Like 12
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/3/2021 στις 11:37 ΜΜ, dalain είπε

Οριστε κ ενα γρηγορο βιντεακι!Θα ακολουθησει και αλλο με αρκετες λεπτομερειες του build.(οταν θα ειμαστε λιγο πιο ελευθεροι στην μετακινηση).Επισης αv εχετε την διαθεση βοηθηστε με με την ψηφο σας στον διαγωνισμο που τρεχει στο builds.gg.Θα το βρειτε με το ονομα Talos

 

Έλα rank1 είσαι μέχρι στιγμής καλή επιτυχία :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@dalain λογικό ρε φίλε να είναι πρώτο, αφού είναι το καλύτερο! Έχει κι άλλα ευφάνταστα, αλλά νομίζω εκτός από όλα τα άλλα, κερδίζεις και στο πρακτικό κομμάτι της φάσης. 

Εύγε, απλά! Τελειώνει αύριο ε; Ψήφισα και το είδε και η κοπέλα μου και τρελάθηκε, μπαίνει να ψηφίσει τώρα :lol: 

Edit: Τώρα είδα ότι πρέπει να κάνω publish build, εν αναμονή λοιπόν 😛 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

..περιποιηθηκα ενα οικονομικο refubirshed Lenovo M92p με Intel i5 Quad core/4threads βαζωνταs του μεσα περισσευματα 16gb ram + SSD + δυο μηχανικουs και Windows 10 Pro...+ αυτοκολλητακια ετσι για την τσαχπινια...και για αυτεs τιs απλεs καθημερινεs ρουτινιαρικεs εργασιεs που το θελω παει σφαιρακι.....η απαντηση μου στιs δυσκολεs εποχεs που διανυουμε....

cameringo_2021-03-28_143447.jpg

Επεξ/σία από Christos_Tz
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tommybertsen είπε

@dalain λογικό ρε φίλε να είναι πρώτο, αφού είναι το καλύτερο! Έχει κι άλλα ευφάνταστα, αλλά νομίζω εκτός από όλα τα άλλα, κερδίζεις και στο πρακτικό κομμάτι της φάσης. 

Εύγε, απλά! Τελειώνει αύριο ε; Ψήφισα και το είδε και η κοπέλα μου και τρελάθηκε, μπαίνει να ψηφίσει τώρα :lol: 

Edit: Τώρα είδα ότι πρέπει να κάνω publish build, εν αναμονή λοιπόν 😛 

Σε ευχαριστω πολυ!(και την κοπελα σου)

Ναι η αληθεια ειναι οτι παει παρα πολυ καλα και ελπιζω να παραμεινω στη θεση μου!Αυριο το απογευμα θα ξερουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dalain είπε

Σε ευχαριστω πολυ!(και την κοπελα σου)

Ναι η αληθεια ειναι οτι παει παρα πολυ καλα και ελπιζω να παραμεινω στη θεση μου!Αυριο το απογευμα θα ξερουμε!

Μου διεγείρει την περιέργεια ο τρόπος του voting πάντως. Πριν είχες 266 και τώρα έχεις 263 ψήφους. Αφαιρούνται ψήφοι για κάποιο λόγο; Επίσης πως γίνεται να έχει κάποιος .5 ψήφους; Για ολόκληρη ψήφο θέλει vote + approve ? Ας ελπίσουμε να παραμείνεις στην κορυφή :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tommybertsen είπε

Μου διεγείρει την περιέργεια ο τρόπος του voting πάντως. Πριν είχες 266 και τώρα έχεις 263 ψήφους. Αφαιρούνται ψήφοι για κάποιο λόγο; Επίσης πως γίνεται να έχει κάποιος .5 ψήφους; Για ολόκληρη ψήφο θέλει vote + approve ? Ας ελπίσουμε να παραμείνεις στην κορυφή :D 

Να σου πω την αλήθεια,δεν εχω καταλάβει τι παίζει με τα .5...

Οσο αφορά στις ψήφους εχουν ξανασβησει και εστειλα mail να ρωτησω γιατί...η απάντηση ηταν η παρακάτω

IMG_20210328_175207.jpg

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dalain Μακάρι να κερδίσεις αδερφέ!

Βλέπω από τα άλλα builds το διαγωνισμού ότι υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός

και το δικό σου είναι το καλύτερο ανάμεσα σε κορυφαία buidls.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...