Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα πω κάτι άλλο .Δεν πιστεύω να παίζεις μόνο WoW με αυτό το σύστημα ,γιατί αλλιώς τολμώ να πω , ότι είναι ο ορισμός του overkill γιa wow . Και μένα προσωπικά δεν μου άρεσε η κούκλα , που θυμίζει την αντίστοιχη του Tom Hanks στον ναυαγό , αλλά στην τελική αυτό είναι υποκειμενικό και θέμα προσωπικού γούστου.

Πάντως μπράβο στην υπομονή σας να συναρμολογείτε τέτοια μηχανάκια.

Επεξ/σία από evkar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, evkar είπε

Εγώ θα πω κάτι άλλο .Δεν πιστεύω να παίζεις μόνο WoW με αυτό το σύστημα ,γιατί αλλιώς τολμώ να πω , ότι είναι ο ορισμός του overkill γιa wow . Και μένα προσωπικά δεν μου άρεσε η κούκλα , που θυμίζει την αντίστοιχη του Tom Hanks στον ναυαγό , αλλά στην τελική αυτό είναι υποκειμενικό και θέμα προσωπικού γούστου.

Πάντως μπράβο στην υπομονή σας να συναρμολογείτε τέτοια μηχανάκια.

Όχι δεν προορίζεται φυσικά μόνο για WoW , αν και αποδείχτηκε αρκετά απαιτητικό στα  2k , για να επιτευχθεί το 144 fps , στις ultra ρυθμίσεις. Θα προτιμούσα έναν arthas ή illidan σε funko ή και sylvanas αλλά εξαφανίζονται αμέσως και υπάρχει έλλειψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/8/2021 στις 11:14 ΜΜ, hliastsek είπε

 

 

ευχαριστώ για όλες τις απαντήσεις. Τελικά βρέθηκε stock σε ενα κομμάτι αλλα με κανονικό γυαλί (το μαμα ηταν αρκετά φιμε).

Κρατάω τις διαστάσεις να παω σε ενα μαγαζί να μου φτιάξουν ενα έτσι οπως ηταν. Έχω κρατήσει τα κομμάτια απο σίδηρο που κρατάνε τις βίδες κτλπ οπότε δε θα φαίνεται η διαφορά.

 

Παλι καλα που η corsair εστειλε για το σωστο κουτι. Λαθος χρωμα, λαθος τζαμι (για το τζαμι το ηξερα). Παραδοξως κανει ωραια αντιθεση

spacer.png

Επεξ/σία από hliastsek
  • Like 16
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/8/2021 στις 9:42 ΜΜ, triplex1 είπε

Δεν χρειαζεσαι και τζακι για τον χειμωνα , φροντιζει ο fx8350 γι αυτο , χωρις πλακα τωρα ωραιο πρωτοτυπο αλλα προσεξε μη παρεις καμια φωτια

Παραδόξως ο fx8350 μου ήταν ο πιο κρύος επεξεργαστής, idle να φτάνει και 20-25 βαθμούς με υδροψυξη corsair h50 (1ης γενιάς) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Παραδόξως ο fx8350 μου ήταν ο πιο κρύος επεξεργαστής, idle να φτάνει και 20-25 βαθμούς με υδροψυξη corsair h50 (1ης γενιάς) 

Καλημέρα, είναι επειδή έχει πρόβλημα ο αισθητήρας του και κάτω από 40 βαθμούς βγάζει λάθος τιμές 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποτε μικρος και αμαθος εβλεπα στο speccy να λεει 14 βαθμους στον fx και νομιζα οτι εχω μαγικο χερι στην παστα (την απλωνα κιολλας) και μεταπτυχιακο στην αεροδυναμικη με τετοιο airflow που εφτιαχνα. Ε αποδειχτηκε οτι δεν εχω ιδεα απο φυσικους νομους και ο fx εδειχνε χαμηλα συνεχεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/7/2021 στις 1:43 ΜΜ, dalain είπε

Ορίστε κ κατι πιο συμβατικό σε σχέση με τα προηγούμενα... InWin 301

1627728078084_copy_2572x2847.jpeg

Εσύ θα μας τρελάνεις στο τέλος θα μου φτιάξεις και εμένα μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...