Προς το περιεχόμενο
yellow-black madness

δουλειά-λεφτά στο ίντερνετ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα.Ακούω συνέχεια,από εδώ και από εκεί, για δουλεία στο ίντερνετ και διάφορα τεχνάσματα ή άλλους τρόπους για να βγάλεις λεφτά. Υπάρχει κάτι που μπορείς να εμπιστευτείς ή είναι όλα ύποπτα???

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει 1000 τροπους.. επελεξε αυτους τους 2-3 που ειδες να σου πουμε τα υπερ και τα κατα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αν δεν βραχει ο κουλος σου, ψαρι δεν πιανεις...

χαχα..έχεις χίλια δίκια... δεν εννοώ να έρθουν ουρανοκατέβατα τα λεφτά,απλά να μην πέσουμε και θύματα κακόβουλων.

Εχει 1000 τροπους.. επελεξε αυτους τους 2-3 που ειδες να σου πουμε τα υπερ και τα κατα.

για το Odesk ας πούμε. τι γνώμη έχετε??

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Γεια χαρά.

Κατά πρώτον μακριά από ptc sites. Θα χάσεις το χρόνο σου και ενδεχομένως χρήματα.

Κατα δεύτερον στα freelancing sites παίρνουν τις δουλειες συνέχεια κάτι πακιστανο-ινδοί οι οποίοι δίνουν μικρότερο κόστος εργασίας.Αν εσύ θες 100 ευρω για να φτιαξεις ένα site ο πακιστανος θα το φτιαξει με 30. Έχω ακούσει βέβαια ότι πολλοί δεν κάνουν καλή δουλεια αλλά είναι μεγάλη η αγορα για τους freelancers και μπορεί να χαθείς

Απο κει και πέρα το adsense.Πρεπει να είσαι αποφασισμένος οτι θα ασχοληθεις καιρό με καθημερινες δημοσιευσεις και πραγματα δικά σου αν θες να φτιάξεις ένα site η blog Με σκοπό να βγάλεις κέρδος

Απο κει και πέρα τα affiliate networks. Εχω βγάλει μέχρι στιγμής 10 ευρώ σε λιγότερο από ένα μηνα και με μικρή κίνηση σε μια σελίδα που εχω στο facebook. Δεν είναι κακά για αρχή. Απλά θέλει και εκεί τρέξιμο

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Γεια χαρά.

Κατά πρώτον μακριά από ptc sites. Θα χάσεις το χρόνο σου και ενδεχομένως χρήματα.

Κατα δεύτερον στα freelancing sites παίρνουν τις δουλειες συνέχεια κάτι πακιστανο-ινδοί οι οποίοι δίνουν μικρότερο κόστος εργασίας.Αν εσύ θες 100 ευρω για να φτιαξεις ένα site ο πακιστανος θα το φτιαξει με 30. Έχω ακούσει βέβαια ότι πολλοί δεν κάνουν καλή δουλεια αλλά είναι μεγάλη η αγορα για τους freelancers και μπορεί να χαθείς

Απο κει και πέρα το adsense.Πρεπει να είσαι αποφασισμένος οτι θα ασχοληθεις καιρό με καθημερινες δημοσιευσεις και πραγματα δικά σου αν θες να φτιάξεις ένα site η blog Με σκοπό να βγάλεις κέρδος

Απο κει και πέρα τα affiliate networks. Εχω βγάλει μέχρι στιγμής 10 ευρώ σε λιγότερο από ένα μηνα και με μικρή κίνηση σε μια σελίδα που εχω στο facebook. Δεν είναι κακά για αρχή. Απλά θέλει και εκεί τρέξιμο

μπορείς σε παρακαλώ να εξηγήσεις τους όρους που ανέφερες παραπάνω(ptc sites,freelancing sites κτλ). Δεν τα έχω ξανακούσει.. :(

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Απο το φορουμ του INSOMNIA βρικα τα παρακατω.

http://www.clickmoney.gr/

http://www.noikokyris.blogspot.gr/

Δεν τα εχω ψαξει απλα βλεπω οτι εχουν καποια info.

Αν καταλιξεις καπου πες μας και την αποψη σου μετα και την εμπιρια σου.

(ΤΑ ΣΙΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

@yellow-black madness Ναι υπάρχει, απλά θα πρέπει να ξέρεις κάποια ξένη γλώσσα.

Μπορείς να ενημερωθείς από αυτό το άρθρο: http://www.clickmoney.gr/working-online

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.