Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η αναβάθμιση του Galaxy S III στο Android 4.1.2


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ προτιμώ την οθόνη του galaxy S3. Δεν μπαίνω σε πολύ τεχνικές λεπτομέρειες αλλά στο μάτι μου κάθεται καλύτερα. Αν η Samsung βγάζει γρήγορα ενημερώσεις όπως φαίνεται πως άρχισε να κάνει δεν βλέπω λόγο να πάρει κάποιος το nexus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ προτιμώ την οθόνη του galaxy S3. Δεν μπαίνω σε πολύ τεχνικές λεπτομέρειες αλλά στο μάτι μου κάθεται καλύτερα. Αν η Samsung βγάζει γρήγορα ενημερώσεις όπως φαίνεται πως άρχισε να κάνει δεν βλέπω λόγο να πάρει κάποιος το nexus

 

αν σκεφτείς πως είναι αν όχι η καλύτερη απο τις καλύτερες εκδόσεις μετά την ICS(που για rom χωρίς project butter) πετούσε,δεν τα πάει και τόσο καλά...Συγκεκριμένα,μέχρι την προηγούμενη 4.1 rom, το gallery ΔΕΝ εμφάνιζε την εικόνες full-screen,επειδή δεν έκρυβε την notification bar...Για μια εταιρία σαν τη Samsung,και μάλιστα για την ναυαρχίδα της αυτό δεν δικαιολογείται.

Ένα άλλο μειονέκτημα "Phone and Contacts still lag. They'll always lag!" και λύνεται με το να κλειδώσεις τις εφαρμογές στην μνήμη γιατί κλείνουν σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λειτουργία ε τις 2 παράλληλες εφαρμογές θα τα σπαει. Ειδικά όταν πάρει την αναβάθμιση το note 2 μου. Λογο οθόνης δεν θα υπάρξει σύγκριση. Αντε να δούμε πότε όμως

Μάλλον κάτι δεν έχω καταλάβει. Δεν το έχει ήδη αυτό το Note 2;

 

ah i give up, δεν έχει νόημα...

Κανένα απολύτως. Φτάσαμε σε σημείο να λέμε ότι δεν με ενδιαφέρουν τα reviews, εγώ το βρίσκω καλύτερο, δε με ενδιαφέρουν τα benchmarks, εγώ το βρίσκω ταχύτερο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι ένα monitor έχει πιο ζωντανά (oversaturated) χρώματα δεν σημαίνει ότι έχει πιο σωστή χρωματική απόδοση από το άλλο...

 

Μπορεί να είναι και έτσι εμένα όμως αυτή μου αρέσει k@λόνω μόνο να την κοιτάω B) .

 

Επίσης δεν μου αρέσουν οι διαστάσεις της οθόνης του iphone 5 του sgs iii της βρίσκω πιο βολικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι αλλά δεν στέκει το να λες ότι είναι καλύτερη, μόνο το ότι σου αρέσει περισσότερο, τεράστια διαφορά...

 

προφανώς μιλάω για ποιότητα κι όχι για ποσότητα κι εγώ εξάλλου δεν θέλω μικρότερη οθόνη από αυτή του Galaxy Nexus που έχω τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung Galaxy Sii το τελευταίο επίσημο Ελληνικό Firmware είναι η 4.0.3... Βγήκε και συσκευή του 2012.

 

 

Καλοκαίρι στην παραλία μια γαλοπούλα με το Siii έχει κολλήσει και κοιτάζει την οθόνη του siii ,

Ρωτάει μια άλλη γαλοπούλα ένα πρόβατο με iPhone 5.. Μα καλά τι περιμένει τόση ώρα ;

 

 

 

Λέει το πρόβατο μπεεεε : Να την φωτήσει ο θεός!

http://www.displaymate.com/Smartphone_ShootOut_2.htm

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση .... τo GALAXY S3 εχει βγει σε μαυρο χρωμα???

Eπειδη το βλεπω εδω......http://www.emark.gr/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=2&page=shop.product_details&flypage=vmj_hunk_img1.tpl&product_id=9663&category_id=363

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...