Προς το περιεχόμενο

Επιλογή ανάμεσα σε 7970 ref και 7950 gigabyte windforce


outlaw star

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιότιμοι συμφουρίτες (πως τα λέω ο άτιμος :P ) καλησπέρα, όπως λέει και ο τίτλος είμαι ανάμεσα σε μια ref asus 7970 στα 377 και μια 7950 windforce στα 327. Θα πέσει και ένα λογικό κλοκάρισμα στην κάρτα. Επίσης θα αγοραστεί με τιμολόγιο, οπότε θα πάρω το Φ.Π.Α πίσω και θα δώσω και την 6950 μου κάπου ανάμεσα σε 100 με 150 θέλω να πιστεύω. Για να ακούω γνώμες, X-MAS έρχονται, διότι με το νέο έτος ούτε για τυποποιημένο τσουρέκι Στεργίου από το Market δε βλέπω να έχω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, κλασσικά πράματα για να θέλω τέτοια κάρτα. I7 950@4ghz, 6 gb ram, 1920X1080 τα πάντα όλα στο φουλ και όλα τα βαριά παιχνίδια :P

 

πάρε από http://www.amazon.fr...54806703&sr=1-1

 

σε 3 μέρες σπίτι σου και φοβερή υλοποίηση

 

αφού θα γλυτώσω το ΦΠΑ που θα την πάρω από Ελλάντα, οπότε γιατί να ταλαιπωρούμαι με εξωτερικά? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, κλασσικά πράματα για να θέλω τέτοια κάρτα. I7 950@4ghz, 6 gb ram, 1920X1080 τα πάντα όλα στο φουλ και όλα τα βαριά παιχνίδια :P

 

 

 

αφού θα γλυτώσω το ΦΠΑ που θα την πάρω από Ελλάντα, οπότε γιατί να ταλαιπωρούμαι με εξωτερικά? :)

 

σωστό.

 

ή βρες πιο φτηνή 7950 ή πάρε την 7970.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε από http://www.amazon.fr...54806703&sr=1-1

 

σε 3 μέρες σπίτι σου και φοβερή υλοποίηση

 

Εχω ξαναπαραγγειλει απο το γαλλικο amazon και κανουν 7-10 εργασιμες, στην δικια μου περιπτωση ειχε κανει γυρω στις 8.

@outlaw star: Στην θεση σου θα πηγαινα κατευθειαν σε 7970!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ guys για τις απαντήσεις προς τη 7970 έκλινα έτσι και αλλιώς, αλλά μια ώθηση από τους συμφουρίτες είναι πάντα ευεργετική :P χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...