Προς το περιεχόμενο

2 φθηνες καρτες γραφικων ή 1 καινουργια και καλη


cris67

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ta win7 64bit ειναι στον 500αρι HDD.

Ειστε σιγουροι γιατι συμφωνα με το site:http://support.asus.com/powersupply.aspx?SLanguage=en

με Μ/Β, CPU, VGA hd7770, 4Dimm RAM, 3 HDD Internal, 1 USB External HDD, 1DVD/CD-RW Combo και μεχρι 6 USB Devices μου δινει οτι χρειαζομαι 600Watt.

Εσεις τι λετε γιατι εχω ηδη παραγγειλει την καρτα γραφικων.

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ακραία περίπτωση που όλο το μηχάνημα δουλεύει ταυτόχρονα στο full (πρακτικά δύσκολα γίνεται) η καταλωσή του θα είναι κάτω από 300 watt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδια με πεισατε εμπιστευομαι εσας πιο πολυ και οχι το site http://support.asus....x?SLanguage=en. Μιας και εχω ηδη παραγγειλει την ASUS HD7770-DC-1GD5-V2 1GB PCI-E , μνημες RAM Κingston 2X2GB, θα παραγγειλω και τον INTEL 330 SERIES SSDSC2CT180A3K5 180GB SSD 2.5'' SATA3 MLC και θα ειμαι κομπλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ σε ολους οσους ισως τοσο καιρο να κουρασα και σας ευχομαι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ(σημ. δεν πιστευω να πιστευετε οτι 21-12-2012 θα ερθει το τελος του κοσμου;) :-D :-D :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε για τον SSD OCZ 256GB Vertex IV VTX4-25SAT3-256G Solid State Drive SATA III SSD 2.5'' 215€(eshop) με 5 χρονια εγγυηση;

 

Πολύ απλά, με κλειστά μάτια. :mrgreen:

 

* Εννοείται αν το αντέχει το budget σου πάντα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε για τον SSD OCZ 256GB Vertex IV VTX4-25SAT3-256G Solid State Drive SATA III SSD 2.5'' 215€(eshop) με 5 χρονια εγγυηση;

 

Πολυ καλη επιλογη στα χρηματα του. Αυτος ομως νομιζω πως εχει καλυτερη σχεση κοστους αποδοσης: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.345900

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος ειναι , αλλα εχει 3 χρονια εγγυηση και το θεμα αυτο με ενδιαφερει.Δεν ξερω θα το σκεφτω. Ευχαριστω παντως. Ο OCZ ειναι πιο ακριβος αλλα τον τελευταιο καιρο, δυσκολευτηκα αλλα εκανα οικονομιες και σηκωνει το budget μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος ειναι , αλλα εχει 3 χρονια εγγυηση και το θεμα αυτο με ενδιαφερει.Δεν ξερω θα το σκεφτω. Ευχαριστω παντως. Ο OCZ ειναι πιο ακριβος αλλα τον τελευταιο καιρο, δυσκολευτηκα αλλα εκανα οικονομιες και σηκωνει το budget μου.

 

Σκεψου το. Και οι δυο παντως ειναι πολυ καλες επιλογες στα χρηματα που προσφερονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω λεω για τον ocz γιατι πριν μερικα χρονια μου ειχε χαλασει σκληρος (ειχαν περασει 3 χρονια) και επειδη αυτος ειχε 5χρ. εγγυηση η WD μου εδωσε εναν καινουργιο.Για αυτο προτιμω να δωσω λιγα χρηματα παραπανω και να εχω 5χρ. εγγυηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...