Προς το περιεχόμενο

η COSMOTE σου δίνει Δώρα


pcakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Moυ περισσεύουν αρκετά δώρα της COSMOTE. Όποιος θέλει να μου στείλει pm

αναφέροντας το δώρο που θέλει και αριθμό καρτοκινητού. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η cosmote,είναι λίγο ποιό φθηνοί από τις άλλες 2 εταιρίες,και καλύτερη στο σήμα από την wind και την vodafone.

Τώρα,μόνο σε κανά υπόγειο δεν ποιάνει καλά,η cosmote πυο ποιάνει με 1 ή με 2 γραμμές,και οι άλλες δυο δεν ποιάνουνε καλά αφού είναι κλειστός ο χώρος και δεν περνάει σήμα .

Και στο μετρό ,που μπαίνω καμιά φορά σε κάποιους σταθμούς, δεν έχουν καμία σήμα,όπως έιναι το Αιγάλεω ,Ελαιώνας,Κεραμεικός και Μέγαρο Μουσικής που ποιάνει μόνο η wind,για΄τι της έχουνε βάλει αναμεταδοτή μόνο στην wind .

Στο μετρό σε κάποιους σταθμούς,έχει φουλ σήμα η cosmote,γιατί έχουνε ,βάλει ενισχυτές ,γιατί χωρίς αυτούς δεν ποιάνει τίποτα.

Τους συνδέουνε πάνω στο ασανσέρ έξω,που είναι μία κεραία κατεβάζουνε τα καλώδια,στους εσωτερικούς αναμεταδοτές ,τα τροφοδοτικά, δηλαδή μέσα στο μετρό ,και ενισχύουνε το σήμα.

Αναμεταδοτές που ποιάνουνε και οι 3 εταιρίες καμπάνα ,έχουνε τοποθετήσει,στους σταθμούς,Σύνταγμα,Ευαγγελισμός,Πανόρμου,Πανεπηστήμιο,Μοναστηράκι,Μεταξουργέιο,Ομόνοια,Άγιος Ιωάννης.

Τώρα για τους σταθμούς ,Χολαργός,Άγιος Δημήτριος,Χαλάνδρι ,δεν ξέρω αν έχουνε τοποθετήσει αναμεταδοτές,γιατί δεν έχω περάσει από αυτούς τους σταθμούς.

Στο χωριό μου,που είναι κοντά στα Φιλιατρά,ποιάνει μόνο φουλ η cosmote,και η vodafοne και η wind δεν έχουνε καθόλου σήμα.

H cosmοte,έξω και μέσα στο σπίτι στο χωριό μου,ποιάνει φουλ και στο υπόγειο μέτριο σήμα.

Στο Παγκράτι στου θείου μου το σπίτι ,καλύτερο σήμα έχε η wind,έξω και μέσα φουλ .

Η cosmote,έξω φουλ και μέσα με 3 γραμμές .

Η vodafοne , έξω 3, και μέσα με μέτριο σήμα .

Στο Δάσος Χαιδαρίου,που μένω εδώ,καλύτερο σήμα έχει η vodafone,δηλαδή 1 γραμμή από την cosmote.

H cosmote,έξω φουλ και μέσα,και στο υπόγειο με 1.

Η vodafοne,έξω φουλ και μέσα,και στο υπόγειο με μέτριο.

Η wind έξω με 3 γραμμές,μέσα με μέτριο και στο υπόγειο τίποτα.

Στο Αιγάλεω,στο σπιτι της φίλης μου,καλύτερο σήμα είχε η vodafone έξω και μέσα φουλ.

Η cosmote,έξω με 3 γραμμές και μέσα με μέτριο σήμα.

Η wind έξω με μέτριο,και μέσα με 1.

Στον Ασπρόπυργο,ενός φίλους μου,καλύτερo σήμα,έχει η osmote,έξω και μέσα φουλ και στο υπόγειο με μέτριο σήμα.

Η wind,έξω φουλ,μέσα με 3 και στο υπόγειο καμία.

Η vodafone,έξω με 3 ,μέσα με μέτριο και στο υπόγειο καμία.

Στους Αγίους Αναργύρους στου νονού μου το σπίτι ,καλύτερο σήμα έχει η cosmote,έξω και μέσα φουλ και στο υπόγειο με 1 γραμμή.

Η wind,έξω φουλ ,μέσα με 3 γραμμές και στο υπόγειο καμία.

Η vodafone,έξω με 3 και μέσα με 2,και στο υπόγειο καμία.

Στο Ψυχικό που δουλεύω,καλύτερο σήμα έχει η wind έξω και μέσα φουλ και στο υπόγειο με μέτριο σήμα.

Η cosmote ,έξω φουλ μέσα με 3 και στο υπόγειο καμία.

Η vodafone,έξω με 3,μέσα με μέτριο και στο υπόγειο καμία.

Στις ποιό πολλές που έχω δοκιμάσει,επαρχίες,ποιάνει μόνο φουλ η cosmote και η vodaofne και η wind δεν έχουνε καθόλου σήμα.

Η vodafone,έχει κάπως καλύψει καποια κενά στις επαρχείες και στις πόλεις τις έχει καλύψει καλά από κάλυψη ,αλλά σε μερικές επαρχίες δεν ποιάνει καθόλου.

Δηλαδή,έχω δοκιμάσει σε σπάνιες επαρχείες να ποιάνει φουλ η cosmote,και να ποιάνει φουλ και η vodaofne και η wind δεν ποιάνει καθόλου.

Το χειρότερο σήμα από όλες το έχει η wind,ποιάνει καλά μόνο στις πόλεις ενω στις επαρχείες έχει πολλά κενά και δεν ποιάνει καθόλου ,και ποιάνει σε σπάνιες επαρχείες καλά.

Η cosmote,έχει καλύψει όλες τις επαρχείες και όλες τις πόλεις καλά από κάλυψη.

Πρώτη είναι η cosmote,δεύτερη η vodafοne και τρίτη η wind.

Και για αυτό οι ποιό πολλοί είναι στη cosmote,γιατί έχει καλύτερο σήμα και είναι και λίγο ποιό φθηνή από τις 2 άλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η cosmote δε μπορώ να πω συνήθως σε κάτι τέτοια κοινωνικά το παίζει μπροστάρισα...

Και εγώ έστειλα και το πήραν όλοι. Μηνύματα και τηλέφωνα. Ιντερνετ δεν έστειλα κανένας από τους δικούς μου φίλους δε χρησιμοποιεί άσε που με το φοιτητικό έχουν όλοι 600μβ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως στο μετρό, από Σύνταγμα μέχρι Χολαργό, με wind  στα περισσότερα σημεία πιάνω internet και μπορώ να σερφάρω -οκ κάπως αργά- αλλά έτσι τουλάχιστον δεν βαριέμαι στη διαδρομή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...