Προς το περιεχόμενο

Νέος σχεδιασμός για το YouTube


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα σε γενικές γραμμές μου άρεσε αυτό που δεν μου άρεσε, δεν μου καθεαι καλά ίσως γιατί δεν το έχω συνιθίσει ακόμα είναι οτι ο τίτλος και το ονομα του uploader πήγαν κάτω απο το video πιστευώ πάνω απο το video ήταν πολύ καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ ότι δεν γίνεται πια να είναι στο κέντρο της οθόνης το βίντεο; Είναι το μόνο αρνητικό του νέου layout και αυτό επειδή έχω wide οθόνη, μεγάλης ανάλυσης. Σε μικρότερη ανάλυση και ειδικά 4:3 δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα. Κατά τ' άλλα μου αρέσει ο "απλοϊκός" σχεδιασμός που έχει υιοθετήσει η Google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν είναι κι άσχημο, απλά μου την σπάει που πήγε όλο τέρμα αριστερά κι έχω ένα τεράστιο κενό στα δεξιά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι κι άσχημο, απλά μου την σπάει που πήγε όλο τέρμα αριστερά κι έχω ένα τεράστιο κενό στα δεξιά :P

 

Το ίδιο νιώθω κι εγώ. Στον iMac (1920*1200) φαίνεται τραγικό. Ωραίο redesign, αλλά το ότι τα πήγαν όλα στ' αριστερά... θυμίζει τόσο, μα τόσο, site του 2006.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοάσχημο μου φαίνεται κι εμένα. Παίζει να είναι κι η πιο χάλια αλλαγή που έχει κάνει τουλάχιστον μέσα τον τελευταίο χρόνο. Με λίγο search πάντως, βλέπω ότι έχει φάει αρκετό κράξιμο...

 

Ελεεινό είναι επίσης το γεγονός ότι έχουν αφαιρέσει την επιλογή "Sort by....Revelance - Upload date - View Count - Rating" στα Filters. Προσωπικά το χρησιμοποιούσα κάθε μέρα (ειδικά το upload date που εμφανίζει τα νεότερα videos). Μόνο με χρήση script επανέρχεται η επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι; Καινούργιο layout είναι αυτό?!?!

Νόμιζα ότι χάλασε η σελίδα ή κάτι :P

 

Μου φαίνεται χειρότερη προσωπικά.

Αριστερή στοίχιση αντί για κέντρο.

Όλα άσπρα (δυσδιάκριτες περιοχές δηλαδή και αντιαισθητικό).

Στο home δεν "θυμάται" ποια λίστα θέλεις να βλέπεις (μου έχει μόνιμα τα "what to watch").

 

Καλούτσικο όμως που βάλανε αριστερά την βασική μπάρα πλοήγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το ίδιο νιώθω κι εγώ. Στον iMac (1920*1200) φαίνεται τραγικό. Ωραίο redesign, αλλά το ότι τα πήγαν όλα στ' αριστερά... θυμίζει τόσο, μα τόσο, site του 2006.

 

που να δεις σε 2560Χ1440...

 

ευτυχώς που έχουν extension στον chrome που μαυρίζει το background γύρω από τα videos, δυστυχώς όχι στο υπόλοιπο youtube...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amature perspective:Επεξεργάζοντας τα καινούρια tabs που έχουν προσθεθεί μου φαίνεται καλό.Το γραφικό περιβάλλον είναι όμως λιτό σε σημείο που μπερδεύονται τα tabs μεταξύ τους.

 

Μπορεί να έγινε πιο χρήσιμο και πιο πληροφορικό αλλά είναι το ίδιο απαίσιο γραφικό περιβάλλον με το προηγούμενο.Μόνο που το προηγούμενο τουλάχιστον το μάθαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...