Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον καλύτερα που δεν τα πήρατε το ένα απο τα δυο πέθανε σήμερα το πρωί.,ούτε μήνα δεν κράτησε....δεν ανάβει με τίποτα,ξέρει κανείς ποιο ειναι το service?

Μαλλον καλα καναμε και τα πηραμε γιατι εμενα ολα λειτουργουνε αψογα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλά....άμα χάλαγαν όλα στο μήνα...

Το ειπα ετσι γιατι ο φιλος ειπε:καλυτερα που δεν τα πηρατε γιατι του χαλασε το ενα

 

Για πλακα το ειπα πιο πολυ αλλα δεν μπορουμε και να πουμε οτι επειδη χαλασε 1-2-5-10 στα 100-200-300 να τα πεταμε ολα στα σκουπιδια και να τα βγαζουμε αχρηστα.

Μπορει να μου χαλασει κι εμενα ενα και μπορει να χαλασει και απο κανενα αλλο παλικαρι αλλα αν αρχισουν και χαλανε ολα τοτε σαφως υπαρχει προβλημα.

 

Πιστευω ομως οτι στην περιπτωση του φιλου ή αν χαλασει κι απο κανεναν αλλον πιστευω οτι υπαρχει εγγυηση.

Ας μιλησει καλυτερα με το καταστημα και να το λυσει το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επαναφερω το θεμα γιατι οι τυποι επιβεβαιωνουν το ποσο τραγικοι ειναι...

Παραγγελια 27/2/2013....

Δεν εστειλαν ακυρωση και (νομιζα οτι) με εγραψαν κανονικα...

19/3/2013 Αρνητικη αξιολογηση στο skroutz... (Δημοσιευθηκε 29/3)

15/4/2013 (χτες) Μου στελνουν mail οτι η παραγγελια μου ειναι ετοιμη στο καταστημα...

 

Πριν απο καμια 15αρια ημερες προσπαθουσαν να επικοινωνησουν μαζι μου αλλα τους εγραφα εγω κανονικα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα επεισοδια συνεχιζονται αλλα πλεον κουραστηκα και δεν ασχολουμαι ξανα...

Πηγα σημερα να παραλαβω την παραγγελια των 2 πολυμπριζων αλλα τελικα ειχαν μονο το ενα... (τι περιεργο...)

Ανοιγω το κουτι και λειπουν το καλωδιο τηλεορασης αλλα και το ανταπτορακι...ομως εχει παρατραβηξει τοσο το κακο που δεν κανω τον κοπο να το επιστρεψω...εχω περασει αρκετες φορες την πορτα του "μπακαλικου" τους... Τις "προσφορες" τους θα συνεχισω να τις παρακολουθω και αν μου "κατσει" κατι καλο δεν θα πω οχι...αλλιως κραξιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα επεισοδια συνεχιζονται αλλα πλεον κουραστηκα και δεν ασχολουμαι ξανα...

Πηγα σημερα να παραλαβω την παραγγελια των 2 πολυμπριζων αλλα τελικα ειχαν μονο το ενα... (τι περιεργο...)

Ανοιγω το κουτι και λειπουν το καλωδιο τηλεορασης αλλα και το ανταπτορακι...ομως εχει παρατραβηξει τοσο το κακο που δεν κανω τον κοπο να το επιστρεψω...εχω περασει αρκετες φορες την πορτα του "μπακαλικου" τους... Τις "προσφορες" τους θα συνεχισω να τις παρακολουθω και αν μου "κατσει" κατι καλο δεν θα πω οχι...αλλιως κραξιμο...

μάλλον σου έδωσαν αυτό που εχει μονο τηλεφωνική προστασία. Είχα πάρει ενα τέτοιο και υπηρχει αδειο το κουτάκι για τον ανταπτορα της κεραίας και νομιζα ότι κάτι λείπει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...