Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω μολις πηρα 2...για ακυρωση το κοβω αλλα τωρα ξερω τι πρεπει να κανω.... :devil: :devil: :devil:

Καλα στο βαζει στο καλαθι;Μολις το βαζω μου λεει δεν υπαρχει ποσοτητα wtf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω τον ts.

 

Παραγγειλα ενα 5πλο στα 6.90 με παραλαβη απο το καταστημα.

 

Με ενημερωνουν να παω να παραλαβω η παω κατευθειαν στο καταστημα να παραλαβω;

 

Ρωταω γιατι δεν εχω ξαναπαραγγειλει.

 

edit: 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας, θα σας παρακαλούσαμε να μην προσέλθετε στο κατάστημα πριν την ειδοποίηση, γιατί η παραγγελία σας δεν θα είναι έτοιμη για παραλαβή.

 

αρα περιμενω email για να παω να παραλαβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να πληρώνεται για κάθε συσκευή τέτοιες βλακε@@ς  καλύτερα να ζητήσετε από τον ηλεκτρολόγος σας να τοποθετήσει στον πίνακα του σπιτιού σας έναν ΕΠΙΤΗΡΗΤΗ τάσης !!! για υπόταση, υπέρταση (και για τα τριφασικά παίζει και για ασυμμετρία φάσεων ) 

 

Το κόστος των υλικών είναι :

 

Για τριφασικό πίνακα 60€

 

 

RM35.jpg          +ρελέ φορτίου  STD420SL.jpg+ προστ. 

 

 

Για μονοφασικό 52€ 

 

RM17UBE15.jpg  +  ρελέ φορτ. 4172_ED183_big.jpg +  προστασία επ. 1Α3X5s4.jpg

 

 

και τελειώσατε μια για πάντα με το πόβλημα και προστατεύετε και τα Inverter κλιματιστικά σας που σε υπέρταση θα τα πάρετε στο χέρι ! (σε υπόταση έχουν δική τους ασφάλεια)

 

 

μπορεις να μου δωσει σιτε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω τον ts.

 

Παραγγειλα ενα 5πλο στα 6.90 με παραλαβη απο το καταστημα.

 

Με ενημερωνουν να παω να παραλαβω η παω κατευθειαν στο καταστημα να παραλαβω;

 

Ρωταω γιατι δεν εχω ξαναπαραγγειλει.

 

edit: 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας, θα σας παρακαλούσαμε να μην προσέλθετε στο κατάστημα πριν την ειδοποίηση, γιατί η παραγγελία σας δεν θα είναι έτοιμη για παραλαβή.

 

αρα περιμενω email για να παω να παραλαβω.

 

Την προηγουμενη φορα που εκανα παραγγελια μου εστειλαν μηνυμα στο κινητο που ειχα καταχωρησει κατα την εγγραφη μου...και ειχε αλλαξει η κατασταση σε απεσταλμενη στο "Ιστορικο Παραγγελιων" του προφιλ μου...αυτη τη στιγμη παντως ειναι "Υπο επεξεργασια"...οπως και να εχει (ειτε τα παρουμε ειτε 'φαμε' ακυρο) σε 3-4 ημερες το πολυ θα εχουμε ενημερωση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουμπουνησα και εγω μια μικρη παραγγελια σημερα. Ευχαριστω τον τοπικ σταρτερ. Θα ενημερωσω για τυχον εξελιξη (αν παραλαβω ή μας την κανει γυριστη το public).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχή πήγα να βάλω ένα από το φτηνό και ένα από το ακριβό και το ακριβό δνε το δεχόταν γιατί είχε εξαντληθεί...μετά από ένα 3ωρο παράγγειλα και ένα από τα ακριβά :) περιμένουμε να δούμε αν θα έρθουν ή όχι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγω το πρωί,αν ειναι και αυτή τη φορά να φάει άκυρο η παραγγελία ε τότε ας το κλείσουν...έχω στο ιστορικό 3 παραγγελίες οι 2 έχουν ακυρωθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα 3 τεμάχια με παραλαβή από κατάστημα Νέας Σμύρνης χτες το βράδυ, και σήμερα μου στείλανε ότι είναι έτοιμα για παραλαβή. Ευχαριστώ τον topic restarter :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να πληρώνεται για κάθε συσκευή τέτοιες βλακε@@ς  καλύτερα να ζητήσετε από τον ηλεκτρολόγος σας να τοποθετήσει στον πίνακα του σπιτιού σας έναν ΕΠΙΤΗΡΗΤΗ τάσης !!! για υπόταση, υπέρταση (και για τα τριφασικά παίζει και για ασυμμετρία φάσεων ) 

 

Το κόστος των υλικών είναι :

 

Για τριφασικό πίνακα 60€

 

 

RM35.jpg          +ρελέ φορτίου  STD420SL.jpg+ προστ. 

 

 

Για μονοφασικό 52€ 

 

RM17UBE15.jpg  +  ρελέ φορτ. 4172_ED183_big.jpg +  προστασία επ. 1Α3X5s4.jpg

 

 

και τελειώσατε μια για πάντα με το πόβλημα και προστατεύετε και τα Inverter κλιματιστικά σας που σε υπέρταση θα τα πάρετε στο χέρι ! (σε υπόταση έχουν δική τους ασφάλεια)

 

Φιλε μπραβο που ενημερωνεις αλλα θεωρεις οτι συμφερει οικονομικα κατι τετοιο; 50 το μηχανημα και αλλα τοσα να σου ζητησει ο ηλεκτρολογος θα φτασεις σιγουρα στα 80 μπορει και 100€. Με τοσα λεφτα παιρνεις 8-10 πολυμπριζα ασφαλειας σε προσφορα που τα χρησιμοποιεις και για πολυμπριζο αφου ουτως ή αλλως θα χρειαζοσουν σε ορισμενες συσκευες πχ. στο pc. Ασε που μπορει να την πατησεις απο τη μπριζα του τηλεφωνου. Αυτος ο επιτηρητης φανταζομαι θα ειναι μονο για τη μπριζα ρευματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα 3 τεμάχια με παραλαβή από κατάστημα Νέας Σμύρνης χτες το βράδυ, και σήμερα μου στείλανε ότι είναι έτοιμα για παραλαβή. Ευχαριστώ τον topic restarter :)

φιλε τι ωρα εκανες την παραγγελια?για να εχουμε καποια στοιχεια σε περιπτωση που μας την φερουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε μνμ το απογευμα να παραλαβω.. Δεν πηγα ακομα.. Παραγγελια εκανα την ωρα που ποσταρα χθες το βραδυ..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε μνμ το απογευμα να παραλαβω.. Δεν πηγα ακομα.. Παραγγελια εκανα την ωρα που ποσταρα χθες το βραδυ..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Κι εγω εκεινη την ωρα το παρηγγειλα αλλα ακομα λεει υπο επεξεργασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...