Προς το περιεχόμενο

Wind Προσφορές Xmas


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγα στο κατάστημα στην Πεύκη και με ενημέρωσαν για προσφορά στην καρτοσύνδεση 28 που με 25Ε πάγιο εχει 500 λεπτά προς όλα τα δυκτια 30sms 100mb interntet και 10Εδωρο να τα κανεις οτι θες. Η καρτοσύνδεση 35 στα 31,5Ε με 700λεπτα 50sms και 300mb internet και 15Ε δωρο. σε συνδιασμό με 10ευρώ εκπτωση που εχω σταθερό wind νομίζω ειναι πολύ καλη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελαχιστη χρεωση ποσο εχει;

60 sec είναι.

Πολύ καλή τιμή, δε νομίζω οτι υπάρχει ανάλογο σε άλλον πάροχο.

 

Επίσης βελτίωσαν και τις εκπτώσεις που παρέχονται όταν συνδιάζεις οικογενειακό πρόγραμμα στα κινητά και έχεις και σταθερό Wind.

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/oikogeneiaka-programmata/

Τα επιπλέον 5 ευρώ έκπτωση ανα γραμμή που προσθέτεις μπήκαν ξανά τώρα. Λέω ξανά γτ πριν 2-3 χρόνια που είχα μπει σε οικογενειακό με 2 γραμμές, είχες έκπτωση 10 ευρώ ανα γραμμή αν είχες και σταθερό wind, ενώ πλέον έχεις 10 ευρώ ανεξάρτητα απ τις γραμμές.

 

Ωστόσο αυξήσαν το πάγιο χωρίς συσκευή στα Wind to All. π.χ. στο Wind to All 25 πήγε 22 ευρώ από 17,5 που είχε πριν λίγες μέρες.

 

Έχω την εντύπωση οτι προσπαθούν πάλι να στρέψουν τον κόσμο στα καρτοκινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειναι αληθεια μολις γυρισα απο καταστημα και γυρισα την συνδεση μου σε καρτοσυμβολαιο

 

πως γυρισες φιλε συνδεση wind σε καρτοσυμβολαιο? δεν ειναι για νεες συνδεσεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γυρισες φιλε συνδεση wind σε καρτοσυμβολαιο? δεν ειναι για νεες συνδεσεις??

πως γυρισες φιλε συνδεση wind σε καρτοσυμβολαιο? δεν ειναι για νεες συνδεσεις??

 

Δεν ειπα οτι εχω wind συνδεση, φορητοτητα απο κοσμοτε εκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά υπάρχει κανένα ακόμα πιο φτηνό πρόγραμμα που να δίνει 200 λεπτά και πάνω με τα οφέλη της προσφοράς.....????

 

γιατί δεν πας σε καρτοκινητο (300' δώρο με 10 ευρώ ανανέωση και σου μένουν και τα 10 στην κάρτα)

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/bonus-f2g/bonus-f2g/free2talk/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα για ποσο? ειναι χριστουγενιατικη προσφορα δεν υπαρχει δεσμευση απο την εταιρια, το κανονικο προγραμα που ισχυε πριν απο την προσφορα 10€ με 300 λεπτα, ειναι με 10€ ανανεωση 100 λεπτα προς ολους και με 20€ 200 λεπτα προς ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα για ποσο? ειναι χριστουγενιατικη προσφορα δεν υπαρχει δεσμευση απο την εταιρια, το κανονικο προγραμα που ισχυε πριν απο την προσφορα 10€ με 300 λεπτα, ειναι με 10€ ανανεωση 100 λεπτα προς ολους και με 20€ 200 λεπτα προς ολους.

 

Σωστά , αλλά και το καρτοσυμβολαιο δεν σου εγγυάται οτι μετά το πέρας της 12μηνης σύμβασης θα ισχύει αυτή η προσφορά (είναι προσφορά που ισχύει για όσους κάνουν συμβόλαιο τώρα )

Εν πάσει περιπτώσει για όποιον θέλει να δεσμευτεί με 12μηνο ή 18 μηνο συμβόλαιο είναι πολύ καλή προσφορά , καλύτερη από κάθε άλλη με συμβόλαιο , για τους υπόλοιπους που θέλουν δωρεάν προς όλους υπάρχει η f2g.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι πρεπει να παιζει με τους παροχους γιατι εχουν βγει παγανια για πελατολογιο απ οτι καταλαβα.Εγω εκανα την προηγουμενη βδομαδα καρτοσυμβολαιο στην Vodafone.Το προγραμμα των 20ε στο χρεωνουν τελικη τιμη 13 και δινουν περα απο τα 20ε και 1500 προς vodafone.Με 13ε δε μπορεσα να βρω κατι καλυτερο αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ελάχιστη χρέωση από τα δωρεάν είναι 3 λεπτά και όχι 60 sec

 

http://www.wind.com....-kartosundesis/

 

Η κατανάλωση των λεπτών ομιλίας προς όλα τα δίκτυα γίνεται ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστη διάρκεια χρέωσης τα 3 λεπτά

 

έτσουξε λίγο γιατί δεν το έψαξα και εμπιστεύτηκα την αναφορά στο forum... ελπίζω να μου φτάνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ελάχιστη χρέωση από τα δωρεάν είναι 3 λεπτά και όχι 60 sec

 

http://www.wind.com....-kartosundesis/

 

Η κατανάλωση των λεπτών ομιλίας προς όλα τα δίκτυα γίνεται ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστη διάρκεια χρέωσης τα 3 λεπτά

 

έτσουξε λίγο γιατί δεν το έψαξα και εμπιστεύτηκα την αναφορά στο forum... ελπίζω να μου φτάνουν...

 

Ημουν ετοιμος να κανω κι εγω χτες φορητοτητα αλλα δεν προλαβα...

Ευτυχως γιατι αυτο με τα 3 λεπτα ειναι απαραδεκτο.

Ευχαριστω παντως που το επεσημανες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...