Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 2


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα χρειαστω καινουρια τηλεοραση και καινουριο χειριστηριο. Ηδη μεσα σε μιση ωρα εχω πεθανει 12 φορες (εχοντας κανει προοδο 0,0000001% στο παιχνιδι).Πολυ πιθανο να κατεδαφισω και κανα τοιχο απο τα νευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω με μιση ενεργεια παιζω, εχω την εντυπωση οτι δεν παει πιο κατω :P
 

σε ενα σημειο μου ριξαν ναπαλμ πεθανα, αλλα δημιουργηθηκε το 1ο shortcut οποτε ειμαι περηφανος...κατι κανουμε
 
εφαγα κανα μισαωρο να φτιαξω την ιπποτινα μου ομορφη και ειχα ξεχασει οτι στο 99% του παιχνιδιου θα ειναι hollow σκιαχτρο :P
 
ενα διλημα εχω τωρα, αγορασα το soul arrow και στο καπακι βρηκα hallberd, δεν ξερω τι να φαρμαρω strength ή intelligence. κλινω προς το 2ο

 

τιπ

 

 

το πηγαδι στη μαγουλα

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε λάθος ήθελα να πω PS3 και xbox360. Αλλά όχι, και τα new generation να τους καούν. Τι με νοιάζει σε ποια consoles βγαίνει. Με νοιάζει που αργεί στο PC.

 

/fuck this shit, starting new playthough @ Dark Souls

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε λάθος ήθελα να πω PS3 και xbox360. Αλλά όχι, και τα new generation να τους καούν. Τι με νοιάζει σε ποια consoles βγαίνει. Με νοιάζει που αργεί στο PC.

 

/fuck this shit, starting new playthough @ Dark Souls

 

Έχετε πρόβλημα με το STEAM?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια review μαζεμένα.


  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε λάθος ήθελα να πω PS3 και xbox360. Αλλά όχι, και τα new generation να τους καούν. Τι με νοιάζει σε ποια consoles βγαίνει. Με νοιάζει που αργεί στο PC.

 

/fuck this shit, starting new playthough @ Dark Souls

 

Κι εγώ το ίδιο...σιχτιρίζω που δεν το κυκλοφόρησαν ταυτόχρονα για το PC...λέω να ξεκινήσω λίγο PvP στο Forest για να εκνευρίσω κόσμο:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί μα γιατί να μην έχει finishers?! Μετά από τόσο κόπο κόβοντας γόνατα ένα finisher για ικανοποίηση δηλαδή...έστω ένα cutscene...but noooooooooooooooo.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...