Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 2


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα θυμαστε φανταζομαι πως μεχρι περσι η Namco δεν εβγαζε κανενα παιχνιδι στο pc. Και γι αυτο δεν εχει εμπειρια στο pc. Αρα μην σας φαινεται παραξενο το οτι μεχρι να εξικοιωθουν με το pc θα καθυστερουν τα παχνιδια. Η μονη ιαπωνικη εταιρια που τα βγαζει ταυτοχρονα και στο pc ειναι η capcom. Παντα ετσι ηταν εδω και δεκαετιες. Τωρα σιγα σιγα αρχιζει να αλλαζει κατι με την στροφη των namco και konami στο pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι τρωει τρελο κραξιμο στο steam http://steamcommunity.com/app/236430/discussions/ επειδη ο κοσμος φοβαται μηπως η pc εκδοση δεν εχει τα γραφικα που εδειξαν στα trailers. Αν και μετα απο οτι εγινε με τη ubisoft οπου βγηκε και ειπε πως στο pc θα ειναι ετσι οπως το ειδαμε ισως και καλυτερο καπως ετσι θα ειναι και το dark souls.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι τρωει τρελο κραξιμο στο steam http://steamcommunity.com/app/236430/discussions/ επειδη ο κοσμος φοβαται μηπως η pc εκδοση δεν εχει τα γραφικα που εδειξαν στα trailers. Αν και μετα απο οτι εγινε με τη ubisoft οπου βγηκε και ειπε πως στο pc θα ειναι ετσι οπως το ειδαμε ισως και καλυτερο καπως ετσι θα ειναι και το dark souls.

 

Το τι λέει ο κόσμος στο steam forums είναι γελοίο. Μια χαρά θα είναι και στο PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι λένε οι στόκοι στα φόρουμ χωρίς να έχει βγει το παιχνίδι και χωρίς να έχει πει κανείς ότι θα είναι downgrade δεν νοιάζει κανένα. Χώρια ότι στο Dark Souls τα γραφικά είναι το τελευταίο που σε νοιάζει. Εμένα μου φτάνει να είναι τα ίδια με του Dark Souls (1), δεν θα με πείραζε καθόλου, αρκεί να βγει στο pc και τίποτε άλλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι λένε οι στόκοι στα φόρουμ χωρίς να έχει βγει το παιχνίδι και χωρίς να έχει πει κανείς ότι θα είναι downgrade δεν νοιάζει κανένα. Χώρια ότι στο Dark Souls τα γραφικά είναι το τελευταίο που σε νοιάζει. Εμένα μου φτάνει να είναι τα ίδια με του Dark Souls (1), δεν θα με πείραζε καθόλου, αρκεί να βγει στο pc και τίποτε άλλο.

 

+1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα και στις προσφορές το γράφω και εδώ για όποιον ενδιαφέρεται (και δεν βλέπει το thread των προσφορών)

 

 


Ένα Heads Up, έκανα pre order το Dark Souls 2 από G2A.com για 23 ευρώ και όλα καλά, ΑΛΛΑ στο live chat μου είπαν οτι το key θα το πάρω στις 25 Απρίλη (μπορεί πιο νωρίς αλλά το σχεδόν σίγουρο είναι να το πάρω τότε) και θα θεωρείται pre order για τα pre order bonus w/e αν και δε τα θέλω.

 

Με ξίνισε λιγάκι αλά δεν πειράζει, 51% κάτω της τιμής δεν είναι άσχημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ελπίζω η έκδοση για το PC να είναι σαν του IGN το video..τώρα για τις κονσόλες...δεν περίμενα κάτι καλύτερο από PS3/XBOX 360 αλλά τους γέλασαν σε βαθμό κακουργήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το dark souls το έχω αγοράσει και δεν το έπεξα ποτέ λόγω αρνητικών σχολίων για το pc port. Είχα περάσει κάτι mod για ανάλυση και για keyboard + mouse controller, ίσως να κάτσω να ασχοληθώ μπας και αγοράσω και το 2. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το dark souls το έχω αγοράσει και δεν το έπεξα ποτέ λόγω αρνητικών σχολίων για το pc port. Είχα περάσει κάτι mod για ανάλυση και για keyboard + mouse controller, ίσως να κάτσω να ασχοληθώ μπας και αγοράσω και το 2. 

απλα παιξε με controller,δυστηχως το παιχνιδι δεν ειναι για keyboard και Mouse.

 

Οσο για το DS2 απο οτι εχω δει ως τωρα δειχνει αρκετα καλο,και εν αναμονης της εκδοσης για PC :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προπαρήγγειλα από το G2A στα 23 ευρώ.

 

Και εγώ είμαι προβληματισμένος για το κατα πόσο το παιχνίδι θα είναι downgraded στην PC έκδοση, αλλά είναι γεγονός ότι από άποψη gameplay, το παιχνίδι παραμένει στα υψηλά επίπεδα των προηγούμενων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...