Προς το περιεχόμενο

Προμηθευτές κινέζικων ρούχων


rezoma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να ανοίξω ένα μαγαζί με φτηνά ρούχα, από Κίνα, Μπαγκλαντες, Πακιστάν κλπ.

Γνωρίζει κάποιος που θα μπορούσα να βρω προμηθευτές? Κάποιο σιτε με διευθύνσεις, τηλεφωνά, κλπ ή κάποιο μέρος που να επισκεφτώ ο ίδιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε μια το alibaba.com .Αν κ με μια αναζητηση στον ιστό θα βρείς διάφορα ανάλογα!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Το ξερω αυτο το σιτε, δεν με ενδιαφερει απο εξωτερικο! Θα ηθελα καποιον προμηθευτη εδω στην Ελλαδα ωστε να μπορω να βλεπω τα προιοντα απο κοντα.

Ευχαριστω παντως για την αμεση απαντηση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παει μια φορα με ενα φιλο μου στην ομονοια σε ενα ΚΙΝΕΖΙΚΟ μαγαζι χονδρικης(νομιζω δεν ειχε ρουχα) ειχε κυριως κοσμηματα και τα λοιπα. Με μια βολτα απο κει κανα δυο ερωτησεις, ολο και καποιος τιμιος κινεζος θα σε παραπεμψει σε αυτο που ψαχνεις.

 

 

Αυτο που ειχα παει νομιζω πως ηταν επι της Σωκρατους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παει μια φορα με ενα φιλο μου στην ομονοια σε ενα ΚΙΝΕΖΙΚΟ μαγαζι χονδρικης(νομιζω δεν ειχε ρουχα) ειχε κυριως κοσμηματα και τα λοιπα. Με μια βολτα απο κει κανα δυο ερωτησεις, ολο και καποιος τιμιος κινεζος θα σε παραπεμψει σε αυτο που ψαχνεις.

 

 

Αυτο που ειχα παει νομιζω πως ηταν επι της Σωκρατους.

 

 

κλαιω XD

 

επισης τι τα παρεις απο εξω

τι τα παρεις απο μεσα [τα ρουχα]

παλι θα πασχουν απο ποιοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλαιω XD

 

επισης τι τα παρεις απο εξω

τι τα παρεις απο μεσα [τα ρουχα]

παλι θα πασχουν απο ποιοτητα...

 

Γνωριζω οτι θα πασχουν απο ποιοτητα, απλα εχω δει και καλα κινεζικα και χαλια. Για αυτο θελω ο ιδιος να τα βλεπω απο κοντα πρωτα. Δηλαδη στην ουσια να παρω το λιγοτερο μη ποιοτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...