Προς το περιεχόμενο

μαυρη ο8ονη στο λαπ τοπ...τι να φταιει?


chris cs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τις ραμ εννοεις?

 

τις εβγαλα τις κα8αρησα τι; κουμπωσα παλι και μου βγαζει το σημα της acer k μετα παλι μαυρη οθονη... :fear:

 

ο σκληρος σου δουλευει;; βγαλτον και ξανα βαλτον στη θεση του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ παλι... τα ιδια. βασικα παρατηρησα οτι εκει που ειναι το ανεμιστηρακι εκεινο το μεταλλικο δεν κανει καλη επαφη με το ανεμιστηρακι, σαν να κουνιεται. δεν ξερω αμα παιζει ρολο αυτο σε κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ παλι... τα ιδια. βασικα παρατηρησα οτι εκει που ειναι το ανεμιστηρακι εκεινο το μεταλλικο δεν κανει καλη επαφη με το ανεμιστηρακι, σαν να κουνιεται. δεν ξερω αμα παιζει ρολο αυτο σε κατι.

 

αν ειναι νεκρο ισως και να ειναι καρτα γραφικων!

με καλωδιο vga το συνδεσες με αλλη οθονη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανε κ αλλη φορα κ ξαφνικα ξεκολλαει απο μονο του. τωρα ομως εχει 3 μερες που δεν δουλευει. δεν ειναι νεκρο. αναβει η οθονη αλλα δεν δειχνει τπτ, καμια φορα βγαζει μονο το σημα της acer κ ξανα παλι τπτ. δεν μπορω να το συνδεσω σε αλλη οθονη γιατι δεν εχω καλωδιο vga σε vga.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ξανα αναψει βγαλε ενα screenshoot και ποσταρε το εδω..να δουμε θερμοκρασιες!

παντως "πονανε" πολλα στην καρτα γραφικων

εχει εγγυηση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις ραμ εννοεις?

 

τις εβγαλα τις κα8αρησα τι; κουμπωσα παλι και μου βγαζει το σημα της acer k μετα παλι μαυρη οθονη... :fear:

Την ώρα που βγάζει το σήμα μπορείς να μπεις στο bios πατώντας το σωστό πλήκτρο(διάβασε το εγχειρίδιο) ίσως απλά να έχει φύγει κάποια ρύθμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...