Προς το περιεχόμενο

ashampoo δωρεαν προγραμματα για Χριστουγεννα 2012


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεαν για τα Χριστουγεννα τα παρακατω προγραμματα:

 

- Ashampoo Burning Studio 2012:

Get your burning projects done – fast and simple

 

- Ashampoo Photo Commander 9:

Manage, edit and present your greatest digital moments

 

- Ashampoo Snap 5:

Show what you want to say! Make and share screenshots instantly

 

- Ashampoo SlideshowStudio 2012:

Instant slideshows to share at home and on the web

 

- Ashampoo WinOptimizer 2012:

Optimal improvement, maintenance and adjustment of your Windows® system!

 

https://www.ashampoo...istmas?c=xmas12

 

Επισης απο αλλη προσφορα, μπορειτε να παρετε το

Ashampoo Burning Studio 2013

απο http://www.ashampoo..../computeractive

 

Τα περισσοτερα προγραμματα της ashampoo ειναι καλογραμμενα χωρις χοντρα bugs και γενικοτερα θεωρουνται ανωτερα του μεσου ορου σε καθε κατηγορια. Ισχυουν παραυτα τα εξης γνωστα σημεια που θελουν προσοχη:

 

1) H ashampoo "σπαμαρει" στο email τρελλα. Ειτε χρησιμοποιειτε "ψευτικο" δευτερεων λογαριασμο email (που ειναι χρησιμος ετσι κ αλλιως για πολλες προσφορες), ειτε κανετε unsubscribe απο τον λογαριασμο σας στην ashampoo.

 

2) Κατα την express εγκατασταση στα δωρεαν προγραμματα, εγκαθιστα πλεον και σαβουρα (toolbars κλπ). Απλα κανετε custom εγκατασταση και αφαιρειτε ολα τα εξτρα (πλην του shortcut) ωστε το προγραμμα να μπει "καθαρο".

 

---

 

Προσωρινη προσθηκη:

Επισης το Ashampoo Photo Optimizer 4 4.0.3 απο Link.png Site: ΕΔΩ μονο για 17 ωρες ακομη :-)

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω καποτε ειχα εγκαταστησει ενα αντιβιοτικο της ιδιας εταιρειας και μου γονατισε το συστημα. πολυ χαλια εντυπωση μου εκανε και διατηρω επιφυλαξεις και για την αποσφαλματωση που χρειαζεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ποτέ δεν μπορώνα βγάλω άκρη με τις versions του Burning Studio; Πώς είναι δυνατόν να δίνεται το 2013 από το Computer Active Promo ενώ στο site της Ashampoo το τελευταίο είναι το 2012;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ποτέ δεν μπορώνα βγάλω άκρη με τις versions του Burning Studio; Πώς είναι δυνατόν να δίνεται το 2013 από το Computer Active Promo ενώ στο site της Ashampoo το τελευταίο είναι το 2012;

 

ύποπτο ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν βγει και παλιότερα πετσοκομμένες versions με άλλα νούμερα. Δηλαδή θυμάμαι σε κάποια φάση που έδιναν το Burning Studio 11 αλλά ήταν υποδεέστερο από το 10 Advanced που είχα ήδη. Τα έχουν κάνει μπάχαλο. Για την 12 με κόβω που αναφέρεται ως η τελευταία stable. Ενδεχομένως η 13 να είναι custom για το computer active ξερωγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει πάντως πως τα περσινά προγράμματα ( Burning Studio και WinOptimizer ) ήταν αρκετά αξιοπρεπή. Κανένα τους δεν παρουσίασε πρόβλημα στην χρήση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω τον TS. Πριν κανα 9μηνο ειχαμε παρει δωρεαν το ashampoo_burning_studio_2012_10.0.15_10422 και πρεπει να ειχαμε παρει το serial στο εμαιλ. Τωρα στο προμο του 2013 ή στα 2012 των χριστουγεννων πως θα γινει με το serial; Ή ειναι ειδικες εκδοσεις που δεν χρειαζονται κωδικο αυτα που κατεβαζουμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλά τα προγράμματά τους' date=' αλλά το ανελέητο spam που σου κάνουν με ΑΠΕΙΡΑ emails καθημερινά εμένα προσωπικά με εκνευρίζει αφάνταστα.[/quote']

 

http://10minutemail.com/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω καποτε ειχα εγκαταστησει ενα αντιβιοτικο της ιδιας εταιρειας και μου γονατισε το συστημα. πολυ χαλια εντυπωση μου εκανε και διατηρω επιφυλαξεις και για την αποσφαλματωση που χρειαζεται....

 

Ποτε δεν ηταν συνιστωμενη για προγραμματα ασφαλειας.

 

Ευχαριστω τον TS. Πριν κανα 9μηνο ειχαμε παρει δωρεαν το ashampoo_burning_studio_2012_10.0.15_10422 και πρεπει να ειχαμε παρει το serial στο εμαιλ. Τωρα στο προμο του 2013 ή στα 2012 των χριστουγεννων πως θα γινει με το serial; Ή ειναι ειδικες εκδοσεις που δεν χρειαζονται κωδικο αυτα που κατεβαζουμε;

 

Εγκαθιστατε το exe οποτε θελετε και οταν ζηταει serial πατατε το get free serial. Επειτα σας παει σε ειδικη σελιδα που βαζετε το password του λογαριασμου σας στην ashampoo (ή δημιουργειτε λογαριασμο) και σας δινει το serial επιτοπου.

Το βρισκετε και μεσα στον λογαριασμο σας ανα πασα στιγμη. Εχει το καλο η ashampoo οτι δεν ελεγχει αριθμο εγκαταστασεων δηλ. εχω βαλει σε 4-5 pc τον ιδιο κωδικο και δεν υπαρχει προβλημα.

 

Γιατί ποτέ δεν μπορώνα βγάλω άκρη με τις versions του Burning Studio; Πώς είναι δυνατόν να δίνεται το 2013 από το Computer Active Promo ενώ στο site της Ashampoo το τελευταίο είναι το 2012;

 

Οντως τα κανουν μπαχαλο με το versioning... σε δουλεια να βρισκομαστε καθε 3 κ λιγο που δινουν νεες δωρεαν εκδοσεις :mellow:

Το ιδιο κανουν και αλλες κορυφαιες εταιρειες (πχ paragon), βασικα χρησιμοποιουν διαφορετικο versioning στις δωρεαν απο τις πληρωτεες εκδοσεις.

Για οσους τους βοηθαει, η "πραγματικη" εκδοση του Ashampoo Burning Studio 2013, ειναι η

11.0.5_12122.

Η αντιστοιχη εκδοση του προσφερομενου ashampoo_burning_studio_2012 ειναι η 10.0.15_12284.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι φίλος του Ashampoo Burning Studio , λογικά οι εκδόσεις 2012-2013 θα είναι πετσοκομμένες .

Άλλο πράγμα Ashampoo Burning Studio 2012 . και άλλο πράγμα, Burning Studio 12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι φίλος του Ashampoo Burning Studio , λογικά οι εκδόσεις 2012-2013 θα είναι πετσοκομμένες .

Άλλο πράγμα Ashampoo Burning Studio 2012 . και άλλο πράγμα, Burning Studio 12

 

Ναι, ετσι ειναι, οι 2012 και 2013 ειναι οι δωρεαν, η 12 ειναι πληρωτεα και "κανονικη" ως προς το ονομα (για την ακριβεια ειναι η v.12.0.3).

 

Απο τις δωρεαν, με βαση την ονομασια του αρχειου καταλαβαινουμε σε ποιες κανονικες αντιστοιχουν, δηλ.

2012 = 10 (για την ακριβεια v.10.0.15)

2013 = 11 (για την ακριβεια v.11.0.5)

 

Η διαφορα στο ονομα ειναι γιατι στις "κανονικες" εκδοσεις υπαρχουν επιπλεον features που δεν υπαρχουν στις free.

Παρολα αυτα, για βασικη χρηση, ειναι μια χαρα οι free εκδοσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι φίλος του Ashampoo Burning Studio , λογικά οι εκδόσεις 2012-2013 θα είναι πετσοκομμένες .

Άλλο πράγμα Ashampoo Burning Studio 2012 . και άλλο πράγμα, Burning Studio 12

 

ΧΑΘΗΚΑ..

Δηλαδη τι να κατεβασουμε την 12 η την 13???

Εμενα το BURNING studio μου κανει ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...