Προς το περιεχόμενο

ashampoo δωρεαν προγραμματα για Χριστουγεννα 2012


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΧΑΘΗΚΑ..

Δηλαδη τι να κατεβασουμε την 12 η την 13???

Εμενα το BURNING studio μου κανει ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

 

χαχα :-)

(μαζι γραφαμε, τα εξηγω παραπανω)

 

απο τις δωρεαν, καλυτερα την 2013.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μια χαρά μου φαίνεται το Ashampoo για δωρεάν λύση, και κάτι παραπάνω θα έλεγα. Να μην τα έκαναν και τόσο *ρδέλο με τις αριθμήσεις, καλά θα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ κι εγώ τον nek4d. Δουλεύω από πέρσι Burning Studio και Snap. Ειδικά το δεύτερο μου έχει λύσει τα χέρια (και γι' αυτό μπορώ και γράφω). :-D

Νά 'ναι καλά και η Ashampoo, που μας δίνει τζάμπα τις παλιές εκδόσεις, αντί να τις εξαφανίζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πρώτα είναι προγραμματάκια που βγάζει κάθε τόσο η ashampoo αλλά το burning studio 2013 αν δεν είναι πετσοκομένη έκδοση τότε είναι μπερεκέτι.

 

Ουπς διάβασα τα παραπάνω....πετσοκομμένες τι να κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πράγματι πολύ καλό το πακέτο και βολικό έχω και εγώ αρκετά και μπράβο στον starter.

 

Bρε παιδιά για θυμίστε μου κάτι (επειδή έχω το burning studio 2012 λέω να κατεβάσω και αυτό λόγο ότι βλέπω συμβατότητα με win8 δίπλα) θέλει τίποτα να κάνεις εγκατάσταση άμεσα για να σου δώσουν κάποιο κλειδί σε mail ή απλά είναι full η έκδοση από το computer active, αλλιώς να μην το βάζω από τώρα σε 12 μέρες μάλλον θα πάω στα 8 να το ρίξω απευθείας μετά .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από 4-5 χρονια θα το ελεγες σούπερ προσφορά .τωρα που ελάχιστοι γράφουν cd η dvd κατά την προσωπική μου άποψη πάντα ,τα προγράμματα αυτού του είδους έπρεπε να είναι δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πράγματι πολύ καλό το πακέτο και βολικό έχω και εγώ αρκετά και μπράβο στον starter.

 

Bρε παιδιά για θυμίστε μου κάτι (επειδή έχω το burning studio 2012 λέω να κατεβάσω και αυτό λόγο ότι βλέπω συμβατότητα με win8 δίπλα) θέλει τίποτα να κάνεις εγκατάσταση άμεσα για να σου δώσουν κάποιο κλειδί σε mail ή απλά είναι full η έκδοση από το computer active, αλλιώς να μην το βάζω από τώρα σε 12 μέρες μάλλον θα πάω στα 8 να το ρίξω απευθείας μετά .

 

Να'σαι καλα φιλε.

Οπως γραφω παραπανω, κατεβαζεις το exe τωρα, τρεξτο οποτε θελεις και σε παει στην σελιδα για το δωρεαν κλειδι. Λογικα δεν θα υπαρχει προβλημα. Για πιο σιγουρια ομως (καθως ενδεχεται κατι να αλλαξουν), τρεξτο τωρα, παρε το κλειδι και μετα ξαναβαλε το στα νεα σου windows με το ιδιο κλειδι, αυτη η διαδικασια παιζει χρονια τωρα σε ολα τα ashampoo (δηλ. τσεκαρει το κλειδι τοπικα στο προγραμμα οχι με online activation, γι'αυτο και παιζει και σε πολλα PC το ιδιο κλειδι).

 

Πριν από 4-5 χρονια θα το ελεγες σούπερ προσφορά .τωρα που ελάχιστοι γράφουν cd η dvd κατά την προσωπική μου άποψη πάντα ,τα προγράμματα αυτού του είδους έπρεπε να είναι δωρεάν.

 

Υπαρχουν και τωρα αρκετα δωρεαν προγραμματα αλλα εχουν και παρατραγουδα πχ το XP CD Burner δεν αρεσει σε πολλους και βγαζει προβληματα ή αχρηστα δισκακια σε καποιες συσκευες, με την ashampoo δεν εχουν αναφερθει τετοια προβληματα. Γιατι λες οτι δεν χρησιμοποιει ο κοσμος cd-dvd, τα blue ray ειναι ακομη ακριβα και λιγο τα δισκακια και περισσοτερο οι συσκευες εγγραφης.

 

Ωραιος nek4d.

Αν παραπονιομαστε και για τα δωρεαν μαλλον κατι δεν παει καλα.

 

Thanks a lot φιλε.

Για το 2ο, πεστο ψεμματα, ειμαστε απιστευτος λαος, αν δεν πληρωσουμε, πρεπει οπωσδηποτε να βρουμε κατι να γκρινιαξουμε :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να'σαι καλα φιλε.

Οπως γραφω παραπανω, κατεβαζεις το exe τωρα, τρεξτο οποτε θελεις και σε παει στην σελιδα για το δωρεαν κλειδι. Λογικα δεν θα υπαρχει προβλημα. Για πιο σιγουρια ομως (καθως ενδεχεται κατι να αλλαξουν), τρεξτο τωρα, παρε το κλειδι και μετα ξαναβαλε το στα νεα σου windows με το ιδιο κλειδι, αυτη η διαδικασια παιζει χρονια τωρα σε ολα τα ashampoo (δηλ. τσεκαρει το κλειδι τοπικα στο προγραμμα οχι με online activation, γι'αυτο και παιζει και σε πολλα PC το ιδιο κλειδι).

 

 

Το ίδιο πράγμα σκέφτηκα και εγώ το πρωί μήπως και αλλάξουν κάτι και καλού κακού το έβαλα από τώρα (ήταν και εκτός το insomnia και δεν μπορούσα να δω απαντήσεις ) πάντως ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος nek4d.

 

Αν παραπονιομαστε και για τα δωρεαν μαλλον κατι δεν παει καλα.

 

Δεν εκανα κανενα παραπονο απλα μια διαπιστωση στο οτι τα μελλοντικά pc δεν θα εχουν καν οπτικό αναγνωστη εγγραφεα δίσκων.

 

http://news.cnet.com/8301-1001_3-57501393-92/sony-to-exit-pc-use-optical-drives-say-reports/?part=rss&subj=news&tag=title

 

φιλικα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...