Προς το περιεχόμενο

Αγορα smartphone.Τι να κοιταξω?


sanji

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Το μην λεμε τα αυτονοητα δεν μαρεσε και τοσο. Εμενα το υφος μου δεν ηταν εριστικο απεναντι σου.

 

Τοσο δινονται γενικα τα 4s και οι πωλητες τους δυσκολα πεφτουν' date=' εκτος και αν βρεις καποιον που να τα εχει αναγκη τα χρηματα, βιαζεται να το δωσει κλπ. Εσυ ομως δεν μιλας για μεμονομενες περιπτωσεις αλλα λες: ''Θα κοιτούσα όμως και μεταχειρισμένα iPhone 4S που παίζουν στα 350€.''

Οχι, δεν παιζουν τοσο που λες τα 4s (περα σπανιων περιπτωσεων).

 

Και στη χρυση ευκαιρια που κοιταξα στα γρηγορα μολις τωρα περαν ενος που το δινει στα 300 ευρω με εγγυηση στο κουτι λογω κλεισιμου καταστηματος που λεει (το αναφερω μηπως ενδιαφερει τον φιλο που ψαχνει κινητο) οι 20 αγγελιες που προλαβα και ειδα ηταν απο 400 (ενταξει, μια ηταν στα 390) εως 450++.[/quote']

 

Συζήτησες και παζάρεψες τις τιμές με 20 πωλητές και κανένας δεν την έριξε;

 

Αν δεν σου αρέσει το ύφος μου το Insomnia έχει και ignore list.

Αλλά ας μείνουμε στην ουσία και on topic.

Ωστόσο ειναι κουραστικό να γράφουμε τα αυτονόητα.

Αλλά αφού δεν,

ας υπενθυμίσουμε πως ο καθείς αγοράζει και πουλάει σε όποια τιμή θέλει.

Επίσης είναι λογικό να ορίζεται μια υψηλότερη αρχική τιμή ώστε να έχουμε μια επιθυμητή τελική τιμή.

 

Καληνύχτα φόρουμ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν παζαρεψα τιποτα αλλα ετυχε και μιλησα με 2 (μιας και ψαχνει φιλος μου το 4s γιατι του εκλεψαν το 4). Ο ενας δεν το εριχνε ουτε 10αρικο και αλλος ενας το εριχνε 20 αλλα το ειχε σχετικα ακριβα (και τα 2 ηταν πανω των 400 ευρω). Τελοσπαντων, τη γνωμη μου ειπα, δεν εχω κατι μαζι σου, απλα μου φανηκε καπως το ''μην λεμε τα αυτονοητα''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μη δωσει 350 και 400ευρο,για μεταχηρισμενο 4s χωρις εγγυηση και χωρις να ξερει σε τι κατασταση ειναι στην πραγματικοτητα!

Με τοσα λεφτα περνεις το sgs2 καινουριο στο κουτι και 2χρονακια εγγυηση,για να εχεις το κεφαλακι σου ησυχο!!!!!!!

Και στα 450 τσιμπα και το sgs3!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, μπορει να βρει με εγγυηση 4s. Το θεμα ειναι πραγματικα τι θελει ο καθενας. Πχ εγω το sgs2 το λατρευω. Το s3 δεν θα μπορουσα να το εχω με τιποτα, λογω μεγεθους οθονης. Και το 2 οριακα σε θεμα μεγεθους ηταν (για μενα παντα) αλλα γενικα, εμφανισιακα και λειτουργικα μαρεσε πολυ.

 

Τα iphone δεν τα παω, αλλα απο κολλημα. Δεν λεω οτι δεν αξιζουν, ουτε σε κανεναν να μην τα παρει.

 

Και αυτο που λεει ο nikoskon πιστευω και εγω οτι ισχυει.

 

Για τις εφαρμογές, η ψαλίδα έχει σχεδόν κλείσει όσον αφορά την ποσότητα και την ποιότητα.

Απλά η αλήθεια είναι πως στο iPhone δεν υπάρχει εφαρμογή που να μην τρέχει σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...