Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 2 @450€


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα και εγώ να δω που αναγράφεται το συγκεκριμένο αν υπάρχει κάποια σελίδα που να το αναφέρει, μοιραστείτε την μαζί μας.

Αύριο επιβάλλεται μία βόλτα από τον γερμανό για να διευκρινίσουμε το τι και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μονοι περιορισμοι ειναι 1ον του Γερμανου που δινει τα -150 μονο για αγορα σκετης συσκευης (οχι επιδοτηση απο συμβολαιο δηλαδη και μαλιστα λεει και υποχρεωτικα με εξοφληση με πιστωτικη με ατοκες αν ειδα καλα?)

 

που ακριβως ειδες αυτο που αναφερεις ? στο φυλαδιο δεν λεει κατι τετοιο. μονο για δυνατοτητα 12 ατοκων απο 60 ευρω και ανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάγια δεξιά το λέει σε κάθε σελίδα για την πιστωτική. Αλλά τι τους πειράζει να τα δώσει κάποιος μετρητά απευθείας? Δεν καταλαβαίνω...

 

γκαβομαρα. αυριο πρωι θα παω για να μαθω λεπτομερειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@everyone asking:

http://germanos.admi...rmanos-xmas.pdf

(σελιδα 4 του pdf - #8 του φυλλαδιου)

 

Εβαλα οπως ειδατε ερωτηματικο στο προηγουμενο ποστ μου γιατι η διατυπωση "εξοφληση λογαρισμων" παραπεμπει σε συμβολαια (αν και στο σημειο που υπαρχει η σημειωση δεν νομιζω να υπαρχουν προσφορες με συμβολαια -- υπαρχουν παρακατω με διαφορετικες σημειωσεις--) οποτε εχω μια υποψια οτι δεν θα σε "αναγκασουν" να το παρεις με πιστωτικη με ατοκες για να παρεις τα -150 ευρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα σε καταστημα Γερμανος και μου επιβεβαιωσαν οτι υπαρχει κουπονι εκπτωσης 150 ειτε αφαιρεσει απο την αγορα του Note II (699.90 - 150 = 549.9 ) ή δωροεπιταγη 150 ευρω για αγορα απο το καταστημα.

 

σόρρυ για το ΟΤ αλλά ξέρει κανείς αν αυτό ισχύει για όλα τα προϊόντα/ δωροεπιταγές (σκεφτόμουν π.χ. αν μπορώ να πάρω το nexus 7 500 ευρώ φθηνότερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα ηθελα να το πω πριν και το ξεχασα στο φυλλαδιο δινει το nexus 7 με 50ευρη δωροεπιταγη...!

Τωρα αν εσυ βρεις απο αλλου και μια 150αρα δωροεπιταγη και θες να την προσθεσεις στο nexus γιατι να μην την δεχθουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα σε καταστημα Γερμανος και μου επιβεβαιωσαν οτι υπαρχει κουπονι εκπτωσης 150 ειτε αφαιρεσει απο την αγορα του Note II (699.90 - 150 = 549.9 ) ή δωροεπιταγη 150 ευρω για αγορα απο το καταστημα.

 

Δεν το περίμενα αυτό. Γιατί αν σε αφήσουν να το αφαιρέσεις εκείνη τη στιγμή τότε απλά σου κάνουν έκπτωση, ενώ αν σου δώσουν δωροεπιταγή που πρέπει αναγκαστικά να χρησιμοποιηθεί για άλλη αγορά τότε ναι μεν πάλι θα χαρίσουν 150 αλλά από την άλλη θα μπει ξανά πελάτης στο κατάστημα οπότε έχουν την ευκαιρία να σου πουλήσουν πράγματα εκ νέου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα ηθελα να το πω πριν και το ξεχασα στο φυλλαδιο δινει το nexus 7 με 50ευρη δωροεπιταγη...!

 

Μα αυτό ακριβώς σκεφτόμουν! Μακάρι να γίνεται γιατί θα είναι πολύ καλή τιμή για το συγκεκριμένο. Δύσκολο το βλέπω άλλα θα ρωτήσω αύριο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που το λέω αλλά πάντα τέτοιες δωροεπιταγές δίνονται αφού πληρώσεις το προϊόν (πληρώσεις όλη τη τιμή του, ακόμη και στις δόσεις η τράπεζα ξεπληρώνει όλο το ποσό) και ισχύουν για την επόμενη αγορά. Απλά σε βάζουν να στάξεις 2 φορές χρήματα νομίζω. Πάνε να κάνουν όσο τζίρο μπορέσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που το λέω αλλά πάντα τέτοιες δωροεπιταγές δίνονται αφού πληρώσεις το προϊόν (πληρώσεις όλη τη τιμή του, ακόμη και στις δόσεις η τράπεζα ξεπληρώνει όλο το ποσό) και ισχύουν για την επόμενη αγορά. Απλά σε βάζουν να στάξεις 2 φορές χρήματα νομίζω. Πάνε να κάνουν όσο τζίρο μπορέσουν.

 

Δυστυχώς (για όλους μας) νομίζω πως έτσι είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γερμανός μέχρι 12/12 δεν έχει άλλη note 2 συσκευσή διαθέσιμη σε κανένα κατάστημα!!!Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με ενημέρωσαν ότι μπορούν να μου φέρουν σε 2-3 μέρες με παραγγελία.

Επίσης η δωροεπιταγή ισχύει κανονικά κάτα την πρώτη αγορά και όχι στην επόμενη όπως ειπώθηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγο ημουν σε γερμανο. η τιμη του κινητου ειναι στα 669. η δωροεπιταγή ισχυει οπως το λεει ο nfeel. δεν γινεται εκπτωση με συμβολαιο. δηλαδη δεν ισχυει η δωροεπιταγη αν κανουμε συμβολαιο με επιδοτηση συσκευης. ή δωροεπιταγή ή επιδοτηση.

δεν επιβεβαιωσα αν ειναι απο σαμσουνγκ ελλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...