Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy sII κωτσόβολος


disqualified

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά και εγώ παρακολουθώ τα smartphones κάθε μέρα και ξαφνιάστηκα πολύ θετικά χθες το πρωί που είδα τη μειωμένη τιμή του S II. Τελικά δεν κρατήθηκα και το παράγγειλα από το Electroworld, site που εμπιστεύομαι γιατί έχω πάρει πολλά πράγματα από εκεί. Το θέμα είναι πως σκεφτόμουν να περιμένω ως τις εκπτώσεις να πάρω κινητό, που κάνουν κάτι ωραίες προσφορές. Το Electroworld ειδικά βγάζει κάτι κουπόνια 10-30% και γίνεται μακράν το φθηνότερο site. Σκέφτομαι μήπως τα χαμήλωσαν τώρα για να μην τα δώσουν όλα ακόμη πιο φτηνά στις εκπτώσεις, ή απλά ήθελαν να ξεφορτωθούν... Εσείς τι λέτε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιο κατω απο 270 δε νομιζω να παιξει.

Αντε 250 το πολυ αλλα δε νομιζω λιγοτερο.

Παλιο κινητο, δε λεω αλλα ειδατε πως πουλαει ακομη.

 

 

Φίλε μου, για να το βγάλανε προσφορά μάλλον δεν πουλάει θέλεις να πεις γιατί αν πούλαγε δεν είχαν λόγο να σου κάνουν έκπτωση αφού μια χαρά θα στα παίρνανε , καλύτερα ας μην παραπληροφορήσεις δεν ξέρεις τι θα κάνει η αγορά εν όψη εκπτώσεων οπότε δεν χρειάζετε να λέμε ότι κάτω από 250€ δεν πάει έτσι ;) φίλε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά κράτησε για δύο μέρες και φαίνεται να εξαντλήθηκαν από παντού. Ίσως όμως κάνουν καμία καλύτερη προσφορά από Γενάρη θα δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το you.gr με ενημέρωσαν ότι από σήμερα θα βγάλουν το galaxy s2 μαζί με xbox 360 στα 399€. Φοβερή τιμή για κάποιον που ήθελε να αγοράσει και κονσόλα. Για κωδικό -αν και δεν τον βρίσκω στο site- μου έδωσαν τον: 246469

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, για να το βγάλανε προσφορά μάλλον δεν πουλάει θέλεις να πεις γιατί αν πούλαγε δεν είχαν λόγο να σου κάνουν έκπτωση αφού μια χαρά θα στα παίρνανε , καλύτερα ας μην παραπληροφορήσεις δεν ξέρεις τι θα κάνει η αγορά εν όψη εκπτώσεων οπότε δεν χρειάζετε να λέμε ότι κάτω από 250€ δεν πάει έτσι ;) φίλε μου.

 

Αλλο να μην πουλαει στα 330€ και αλλο δεν θα πουλησει στα 250€. Σαν ζεστο ψωμι εφυγε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...